E.T.G

<< < (15/19) > >>

A.Selçuk KARAKÖY:
Ördek öyle değil...Ördek avına genelde %100 e gidilir...Teyp orda avı %100 ele geçirtir...

Hikmet AY:
Arkadaşlar bu fevzi com şuan bilinen yaa bilinmiyen ne cihaz satan yerler varrr  :) birde marmara ve trakyada bu cihazlar olmadan bıldırcın ve ördek vuranı gören bilen varmı acabaa  ;D ;D ;D kimse kimseyi kandırmıya çalışmasın  ;D

Ü.Yıldıray ÖZDEMİR:
   Ben kurmadım abi . Ama kurucam seneye yakalanırsamda teyp gider.
   Bide şu var dikkatimi çeken eskiden böyle şehirler arası av seyahatleri olmazdı yada ben bilmiyorum. Alırdık kırma köpeğimizi çıkardık meramıza ya nasip diye. Şimdi okuyorum siteden - örnektir kimse üstüne alınmasın- Arkadaş kakmış boludan eneze bıldırcına yada BUrsadan İpsalayaördeğe gidiyor. İşmi yani bu. Hani av işi nasip işiydi hani kırk gün taban bir gün av etiydi noldu teknolojiye mi uyduk ağamı ayak uydurduk vurduğumuzu hemen yerdik eskiden şimdi özel dondurucular falan alınıyor.
Buna ne diyosunuz.

A.Selçuk KARAKÖY:
Evet Soner kardeşim ördek avı çok zordur..Hele ipsalada.. Çok ava gittim ipsalada..
düdükle ördekde kazda çok kondurdum...2 senedir gidemiyorum ....

Ümit bey...Teknoloji ...fişek-tüfek-araç-köpek--- doyumsuzluk---Değişik İller fantaziler doğuruyor...Bende Ankaraya gidicem Domuz avına...boş mera domuz çok...açarım tri-podu 300 gümler 1000 mtye kadar benim dürbün var huzur var :)

Hikmet abi kimse kimseyi kandırmıyor...Bak adını veriyoruz..yenisi çıkmış diyoruz :)
Ben ördek ve kazda kullanmıyorum...2 yıldır ava gitmiyodum(işim yüzünden gidemiyordum)
..Bu sezon tekrar başladım kuş yapmadı..inan teyp bizim meralarda bir elin parmağını geçmedi bu sene...Curnata günü merada hiç teyp yoktu...Hüsmen aradı köyden keçileri salmış..Heryerden kuş çıkıyo dedi :) öyle nasiplendik...30 kişi avlandık merada avcıda yoktu :)

30 kişi diyorum anla limiti yani :)

Ender GİRGİÇ:
 :o :o :o

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa