Gönderen Konu: nerede o güzel şahsiyetler,...?  (Okunma sayısı 238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
nerede o güzel şahsiyetler,...?
« : 20 Ekim 2018, 15:36:18 »
 toplantı vs. vardı şenlik curcuna muhabbet fotoları konulu fizibilite çalışmaları belgeli resimler o güzel arkadaşlık hamurunu yoğuran değerli şahsiyetler sayın site yöneticilerim ve kıymetli gönüldaşlar ağabeylerim kardeşlerim nerelerdesiniz ?

ali işlemeci beyim

şaban tereci beyim

rauf kibar beyim

oğuz babaçoğlu beyim

kenan pazarcı beyim

remzi menderes nur beyim

bi çırpıda aklıma gelen sayın gönüldaşlar neden hiçbir ses resim paylaşım yapılmıyor.

herkese selam sevgi ve saygılarımı iletirim.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
Ynt: nerede o güzel şahsiyetler,...?
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2019, 21:53:18 »
Artık ne oldu ise oldu sayfa bir gitti bir geldi yasılar bir tuhaf oldu yabancı dilemi döndü ne  ve sonunda sanırım unutuldu , bu işler fesbuk sayfalarına döküldü avcı sayfasından çıktı tüm ortak  sayfalara döküldü tüm  millete mal oldu, gelen gördü giden gördü ve müthiş bir tepki ve hala masabaşı ezbere çevreciler ile mücadele mücadele ... Büyük tepkilere vasıl olduk . ve benim çok özel sorunlarım olduğundan daha doğrusu ava çıktığımız çevremiz ile siyasi takıntılar baş gösterince avı bu sene resmen bırakmak durumu hasıl oldu . Artık köy kesimi de bu siyasi, meddi zorluklardan dolayı kaçak avcı statüsüne geçmesi bizi bu işten soğuttu . Zaten binbir meşakat ile gittiğimiz bir domuz avımız vardı oda orada kaldı ... Meramız artık film seti bizim domuzlar artis oldu ... O kılıçtan oktan boktan TIRT  filmleri bizim meralarda çekildiğinden, artizlerimizde çok mutahassıp kişler olmak zorunda olduğundan, her tüfek attığımızda kafulun dibinden elinde donu birleri  fırlar oldu . Bizde mecbur bundan sonra hayatımıza zalım avcı olarak değilde işi bilen çevreci olarak devam etme kararı aldık . Malumunuz en iyi otel müdürü bulaşıkçıdan . en iyi polis hırsızdan . mutahsıp en namuslu dindar  eski orospudan en iyi çevrecide en zalım avcıdan  olur imiş ... Artık dağlarda  domuzlarda eskisi gibi nasıl olsa müslüman köyü diye  can güvenliği içinde dolaşamıyorlar, et fiyatları malum  koyundan sığırdan zaten hiç basetmiyorum ata eşek etinindeki kıtlık ta  . artık bundan böyle Balık muhabbetlerine seve seve katılırız ki son zamanlarda sayfada yaptığımda o idi vede bundan sonra done bulduğumda gene yazar gene fotoğraflarız ... benden yana sıkıntı yok sayfadan yana bir ara fotoğraf atmada sıkıntılarım  oldu sanırım temenni ederim onlarda şimdi halloldu ise benden devam diyorum ...  ;)
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2019, 19:05:51 »
işte geldim burdayım seviyorum sizleri...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2019, 05:34:13 »
Sayfa da battı. ne yapsak maltayamı kaçırsak .  ;D
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

• Dost Avcı
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2019, 02:07:52 »
Artık ne oldu ise oldu sayfa bir gitti bir geldi yasılar bir tuhaf oldu yabancı dilemi döndü ne  ve sonunda sanırım unutuldu , bu işler fesbuk sayfalarına döküldü avcı sayfasından çıktı tüm ortak  sayfalara döküldü tüm  millete mal oldu, gelen gördü giden gördü ve müthiş bir tepki ve hala masabaşı ezbere çevreciler ile mücadele mücadele ... Büyük tepkilere vasıl olduk . ve benim çok özel sorunlarım olduğundan daha doğrusu ava çıktığımız çevremiz ile siyasi takıntılar baş gösterince avı bu sene resmen bırakmak durumu hasıl oldu . Artık köy kesimi de bu siyasi, meddi zorluklardan dolayı kaçak avcı statüsüne geçmesi bizi bu işten soğuttu . Zaten binbir meşakat ile gittiğimiz bir domuz avımız vardı oda orada kaldı ... Meramız artık film seti bizim domuzlar artis oldu ... O kılıçtan oktan boktan TIRT  filmleri bizim meralarda çekildiğinden, artizlerimizde çok mutahassıp kişler olmak zorunda olduğundan, her tüfek attığımızda kafulun dibinden elinde donu birleri  fırlar oldu . Bizde mecbur bundan sonra hayatımıza zalım avcı olarak değilde işi bilen çevreci olarak devam etme kararı aldık . Malumunuz en iyi otel müdürü bulaşıkçıdan . en iyi polis hırsızdan . mutahsıp en namuslu dindar  eski orospudan en iyi çevrecide en zalım avcıdan  olur imiş ... Artık dağlarda  domuzlarda eskisi gibi nasıl olsa müslüman köyü diye  can güvenliği içinde dolaşamıyorlar, et fiyatları malum  koyundan sığırdan zaten hiç basetmiyorum ata eşek etinindeki kıtlık ta  . artık bundan böyle Balık muhabbetlerine seve seve katılırız ki son zamanlarda sayfada yaptığımda o idi vede bundan sonra done bulduğumda gene yazar gene fotoğraflarız ... benden yana sıkıntı yok sayfadan yana bir ara fotoğraf atmada sıkıntılarım  oldu sanırım temenni ederim onlarda şimdi halloldu ise benden devam diyorum ...  ;)

değerli rauf beyim evvela selam eder sağlıkla kalmanızı ağıztadında daha nice güzel avı avlaklara dostlarla muhabbette olmanızı temenni edrim.

maalesef İngilizce vs. herşey var ihmale uğratıyoruz yaşatmak elimizde.

saygılarımla.

saygılarımla
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2019, 02:10:01 »
işte geldim burdayım seviyorum sizleri...

kenan beyim nasılsınız,

klavyelerin tuşları şakırdasın sefamız olsun yazmalar çizmeler hafif taşlamalar ah ahhhhhh,...

nerede o usta avcılar.

mersinden selam ve saygılarla sevgili gönüldaşım.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN