Gönderen Konu: Bölüm Açıklaması  (Okunma sayısı 2015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih BAYRAKTAR

• Administrator
  • Sanal Avcı
    • Avcı Sayfamız
Bölüm Açıklaması
« : 14 Haziran 2008, 19:33:40 »
Teknik Destek bölümü hepimizin yararlanması için açılmıştır. Birbirimize sorduğumuz, arkadaşlarımızdan yardım istediğimiz ve işin içinden çıkamadığımız teknik konuları bu bölümde yeni konu açarak herkese sorabilirsiniz.

Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım ve eminim ki bütün avcı dostlar bildikleri konularda size yardımcı olacaklardır. Cevap, soru sorulan konunun altında verilirse aynı sorunu yaşayan veya aynı soruyu sormak isteyenlere de ışık tutacaktır. Siteyle ilgili, bilgisayarla ilgili, teknolojiyle ilgili, elektronik eşyalarla ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bekliyoruz.

Herkesin birbirine yardımcı olmak isteyeceğinden eminim, şimdiden hepimize kolay gelsin ;)

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2008, 03:44:57 Gönderen: Fatih BAYRAKTAR »
Fatih BAYRAKTAR
Teknik Sorumlu
0 Rh - 1985  Karamürsel KOCAELİ

• Administrator
  • Sanal Avcı
    • Avcı Sayfamız
Ynt: Bölüm Açıklaması
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2009, 21:40:00 »
Görüyorum ki bu bölümün amacı ya anlaşılmadı ya da soru sormaya çekiniliyor.

Lütfen sormak istediğiniz soruları özel mesajlarla değil de bu bölüme konu açarak sorunuz ki aynı sorunu yaşayan veya ilerde aynı sorunla karşılaşabilecek avcı dostlar için bu bölüm bir bilgilendirme alanı olsun.. Sadece sitemizle ilgili değil günlük yaşamda karşımıza çıkan her türlü teknolojik alet için soru sorabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz bir ürünü kullananlardan fikir almak için konu açabilirsiniz. vs.vs.

Bir kişinin bilgisini veya yorumunu paylaşması yerine, birden çok kişinin o konu hakkında bilgisini paylaşıp en uygun çözümü üretmesi daha güvenilir ve doğru olacaktır diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2009, 21:46:55 Gönderen: Fatih BAYRAKTAR »
Fatih BAYRAKTAR
Teknik Sorumlu

• Administrator
  • Sanal Avcı
    • Avcı Sayfamız
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2009, 21:46:25 »
Lütfen sorularımızı yeni konu açıp soralım ki karışıklı çıkmasın :) Hem belki Feridun abi de sana tavsiye de bulunur konuyu görünce :D
Fatih BAYRAKTAR
Teknik Sorumlu

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2009, 02:05:49 »
Metin, Fatihi gördün degilmi fazla diklenme istersen kanadını budunu yolar benden sölemesi .hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ