Gönderen Konu: Tüfek Atışının Faydalar...!  (Okunma sayısı 1180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
Tüfek Atışının Faydalar...!
« : 14 Aralık 2015, 02:23:53 »
.

Olay budur.

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

.
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
Ynt: Tüfek Atışının Faydalar...!
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2015, 02:40:27 »
 paylaşım için teşekkürler ali bey,..

ah birde avcılara bilmeden yersiz yakıştırmalar yapanlar bir okusa bunları, eminim bizi birazda olsa anlayabilirler.

saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2015, 15:09:10 »
teşekkürler kaptanım , biz hep sportif yönden bakıyorduk ama sağlık yönünden de çok faydası varmış demek atıcılığın...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2015, 04:16:22 »

KAFAYA SIKARSAN HÝÇ BÝR DERDÝN KALMAZ .  :o
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
Tüfek Atışının Faydalar...!
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2015, 03:31:40 »

Daha erken Rauf abi biraz zamanı var.  ;)

Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2015, 03:11:43 »

faydalarını ben iki senedir görüyorum. inşallah bu derdi de onun sayesinde yeneriz. hastaneye iki sene önce yatmadan önce sahada 16 tur attığımı hatırlıyorum. tüfekle alaka kuramadık değil mi. iyi bir trapçı iyi bir beden eğitiminin yanında , koşan, yüzen kişilerden çıkıyor. son projem buydu, o bakımdean öğrencilerimden önce keendimi antrene ediyordum.

Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

• Dost Avcı
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2015, 15:08:20 »

faydalarını ben iki senedir görüyorum. inşallah bu derdi de onun sayesinde yeneriz. hastaneye iki sene önce yatmadan önce sahada 16 tur attığımı hatırlıyorum. tüfekle alaka kuramadık değil mi. iyi bir trapçı iyi bir beden eğitiminin yanında , koşan, yüzen kişilerden çıkıyor. son projem buydu, o bakımdean öğrencilerimden önce keendimi antrene ediyordum.

^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

bravo ali ustam, sizden daha çok feyz alacağız,..

enderin selam ve saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2015, 01:10:35 »

sevgili M. Ali, bunlar zaten yapmamız gereken işler, hiç öyle fazladan bir şey yok. farkettiyseniz kulüp bşk. logosu kimlik bigilerinden gitmiştir. yani artık yönetmde yokum. gençleri bir sene önce esaslı bir düşünce eksersizine tuttum . varılmak istenen neticeyi anladınız mı? evet yönetimi siz devralacaksınız başka istemem mesajı net olarak alındı ve gençler işi başardılar. şu an yeni kulüp binamızda gençler oturuyor, ara sıra ben de katılıyorum bu sohbetlere. birkaç foto ile paylaşımı tamamlasak çok hoş olacak.hastalıkklı iki senede kulüp binası bitirildi. ama şimdi gerçekten istirahate ihtiyaç hissediyorum.
              dünya trap antrenörleri seminerinin özetinin verildiği bir ing. metin yakaladım internette. bunu gençlere bana fadalı hale getirin dedim. bir gün sonra elimde türkçesi olan bir a-4 kağıtı büyüklüğünde şahane bir baısım vardı. dersimi iki günde çalışıp özet kitapçığı da çıkarınca iş bitti. artık istediğiniz yerden sorabilirsiniz. cevap hazırdır. burada eksik olan nedir biliyormusunuz arkadaşlar. bu işleri ekip haline getirerek her safhada çalışmak lazım. böyle olunca, her hangi bir safhada eksik olmanız işi engellemez artık. hadi kolay gelsin.
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

• Dost Avcı
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2015, 23:03:56 »
 eline yüreğine sağlık ali ustam,

bak yine klavye başı yapmış karşılıksız mesai harcıyorsunuz bizim için teşekkürler bana emeğiniz çok bu yönden minnetarım sizlere nekadar teşekkür etsemde az sağolunuz varolunuz ,.. herşey gönlünüzce olsun.

enderin sevgi saygı ve selamlarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN