Gönderen Konu: HARİTALAR AÇIKLANDI !!! KÜFÜR SERBEST  (Okunma sayısı 1749 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
Ynt: HARİTALAR AÇIKLANDI !!! KÜFÜR SERBEST
« Yanıtla #15 : 17 Temmuz 2014, 16:24:21 »
 sayın vahdet bey,

''kedi sandım çalının arkasındaydı göremedim bide baktım eşşekkadar bişey domuz sandım dokundum tetiğe''  demek geldi içimden, an be an öylesi bir durumda bende paranoyasını canlandırıyorum vallahi içimde. ;)

;D ince saçmayla iyi dövülür  ;D
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #16 : 24 Temmuz 2014, 22:46:48 »
sevgili oğuz babaçoğlu hocam,..

sen nedersin bu konuya,

tamammı devammı,..
Ağa ile Kahya at arabasıyla köye gidiyorlarmış. Can sıkıntısından Ağanın aklına bir soru gelmiş. Kahya'ya demiş ki sana bu at arabasını versem, çiftliğimi versem, mandıramı versem şu atın sıçtığı pokları yer misin? Kahya düşünmüş taşınmış. Çok zor bir iş ama ucunda da iyi bir ödül var. "Yerim." demiş. Oturmuş taze tezekleri çatır çutur yemiş... TAbi mal mülk gitti diye Ağa huzursuz. Derken Kahya düşünmüş taşınmış "Ben marabalıktan gelmiş bir adamım. Her poku yerim ama acaba aynı işi Ağa da yapabilir mi? Ağaya demiş ki "Ağam verdiklerinin hepsini geri versem sen bu poku yer misin?" Verdiği mallardan içi sızlayan Ağa geri kalan bokların hepsini bir solukta mideye indirmiş... Tabi şehre inmeden ağızlarındaki pis kokuyu temizlemek için bir çeşme başında durmuşlar. Ağızlarını yalağa dayamışlar.Kahya demiş ki "Ağam yola çıkarken at arabası senindi, çiftlik senindi, mandıra senindi. Þimdi hepsi yine senin... Peki biz bu poku neden yedik?"

Tatile çıkmadan önce avlanma pulu için 110 Tl verdim.Þimdi haritalara baktım ava gittiğim 3 mera kızamık geçiriyor. Bir kez, seneler sonra Erzurum'a gidelim istedik, orasını da yasaklamışlar. ÞÝmdi ben de fıkradaki gibi diyorum ki ben bu poku neden yedim. Bu pul parasını neden verdim? Hani demişler ya başta küfür serbest. Þimdi küfürler sözlüğünün A' sından başladım, Z'ye doğru gidiyorum... Sevgilerle... :P :P :P
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2014, 22:50:56 Gönderen: Oðuz BABAÇOÐLU »
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 25 Temmuz 2014, 18:22:37 »
sevgili oğuz babaçoğlu hocam,..

sen nedersin bu konuya,

tamammı devammı,..
Ağa ile Kahya at arabasıyla köye gidiyorlarmış. Can sıkıntısından Ağanın aklına bir soru gelmiş. Kahya'ya demiş ki sana bu at arabasını versem, çiftliğimi versem, mandıramı versem şu atın sıçtığı pokları yer misin? Kahya düşünmüş taşınmış. Çok zor bir iş ama ucunda da iyi bir ödül var. "Yerim." demiş. Oturmuş taze tezekleri çatır çutur yemiş... TAbi mal mülk gitti diye Ağa huzursuz. Derken Kahya düşünmüş taşınmış "Ben marabalıktan gelmiş bir adamım. Her poku yerim ama acaba aynı işi Ağa da yapabilir mi? Ağaya demiş ki "Ağam verdiklerinin hepsini geri versem sen bu poku yer misin?" Verdiği mallardan içi sızlayan Ağa geri kalan bokların hepsini bir solukta mideye indirmiş... Tabi şehre inmeden ağızlarındaki pis kokuyu temizlemek için bir çeşme başında durmuşlar. Ağızlarını yalağa dayamışlar.Kahya demiş ki "Ağam yola çıkarken at arabası senindi, çiftlik senindi, mandıra senindi. Þimdi hepsi yine senin... Peki biz bu poku neden yedik?"

Tatile çıkmadan önce avlanma pulu için 110 Tl verdim.Þimdi haritalara baktım ava gittiğim 3 mera kızamık geçiriyor. Bir kez, seneler sonra Erzurum'a gidelim istedik, orasını da yasaklamışlar. ÞÝmdi ben de fıkradaki gibi diyorum ki ben bu poku neden yedim. Bu pul parasını neden verdim? Hani demişler ya başta küfür serbest. Þimdi küfürler sözlüğünün A' sından başladım, Z'ye doğru gidiyorum... Sevgilerle... :P :P :P

güzel insan sevgili hocam,

sen hep var ol şimdiden bayramında kutlu olsun malum avm ortamında çalışıyorum ben , yani bana bayram ve resmi tatiller uğramaz o yüzden bayram tatil havası bende esmiyor.

gelelim konuya küfür acizliğimizi gösteriyor aslında, bende yıllık harcı yatırdım üste bulundurma harcı dediler onuda yatırdım extra ama hala pul alıp almama arasında gidiş geliş trafiğini yaşıyorum yapılanları hazmedemiyorum.

saygılarımla hocam.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #18 : 26 Temmuz 2014, 01:31:37 »
acizane fikrim : kendi kendinize istediğinizi söylenin ; ama eksiğimiz olmasın ki; söz söyleme hakkımız kısıtlanmasın.
                  ne söyleseniz haklısınız; unutmayınız ki; bizler osmanlının en acı küllerinden doğduk; aynı zamanda USA nın demokrasi getiriyorum cenderesinden de geçerek geliyoruz. keşke olmasaydı ; şöyle olsaydı diyebiliriz, ama ; gerçekleri gözardı etmeyelim.  hepiciğinizi opüyor, ailelerin toplaştığı nice ,şen, mutlu, muhabbetli bayramlara sağlık içinde ulaşmanız dileğimle....
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #19 : 08 Aralık 2014, 02:57:06 »
Arkadaşlar,bazı işgüzarlar ağamisali ortaya bir fikir atıyorlar,adınada avcı yararına hizmet diyerek biz garibanları kandırıyorlar.Avcılığı paralı avcılığa çevirip,rant kapılarını aralama peşindeler.Gariban avcıları silip.yoğurdun kaymağını yeme peşindeler.
Bizler birbirimize sımsıkı sarılalım,Bir ve beraber olalım.Birbirimize sahip çıkmasak bizi böyle yutacaklar.
Avına avcısına ve de doğasına sahip çıkanlara selam olsun.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN