Gönderen Konu: avcının kaderi nasıl belirlenir 84 dakikalığına izleyiniz.  (Okunma sayısı 716 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
Ynt: avcının kaderi nasıl belirlenir 84 dakikalığına izleyiniz.
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2014, 16:40:01 »
kesik kesik, özet gibi izledim. gene de 20dk mı aldı. hala daha avcıyı KOYUN YERÝNE KOYMA alışkanlığı, hem yetkililerde hem de kendini otorite yerine koyanlarda devam ediyor. en güzel değerlendirmeyi Ümit hocam yapmış. tebrik ediyorum. konuyla ilgili olacağını sandığım bir yazıyı hem Av tutukusu dergisinde hem de sayfamızda yayınlamak üzere kaleme alacağım. eşref saatim inşallah yakında gelir.  :) :) :) :) :)
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2014, 02:07:16 »
kesik kesik, özet gibi izledim. gene de 20dk mı aldı. hala daha avcıyı KOYUN YERÝNE KOYMA alışkanlığı, hem yetkililerde hem de kendini otorite yerine koyanlarda devam ediyor. en güzel değerlendirmeyi Ümit hocam yapmış. tebrik ediyorum. konuyla ilgili olacağını sandığım bir yazıyı hem Av tutukusu dergisinde hem de sayfamızda yayınlamak üzere kaleme alacağım. eşref saatim inşallah yakında gelir.  :) :) :) :) :)

sizin kaleme alacğınız her cümle altındanda değerli sayın ali ustam şimdiden ellerinize sağlık,

enderin saygı ve sevgilerimle.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2014, 04:41:09 »
 allahını seven avcı bu konu videosunu seyretsin,

sipiker soruyor+ telefonla bağlananların katılımı ile bay akçan ve bay üçbaş sırayla cevap veriyor bay akçan hep kurulu ssat gibi aynı kalıp cümlelerle savunmada ve üçbaş beyefendi ona beden dili ile dili döndüğünce destekte 2016 da paralı av sistemine geçileceğini savunan bu yetkili kişiler videonun sonuna doğru ali beyin sorulaından sonra iyiden iyiye köşeye sıkışıyor,

ulen benim yabanımı habitatımı avımı yönetenlere bak bakta ibret al karıncadan,

AVCILIK ALTIN MADENÝ EL DEÐMEMÝÞ GELÝN ÝÞLETELÝM deyiveriyo üçbaş bey bakın gari işsizler yeni iş kolu açılmış özel avlaklarda iş vamış hemide altından çıkıyomuş para koşuverin gari,.. gülerim ağlanacak halimizede ne fayda,

avcu milleti derin kış uykusunda neylersin.

bunlar bu avıda satar bu meralarıda, parayı bastıran yerli yabancı katılımcı götürür leylayı hesabı , yazık kardeşim yazık, atadedelerimden kalan mirasa peşkeş ayıptır yahu herşey paramı?..

o zaman başka şeyleride parayla satsınlar,..

yıllardır uğraşıyorlar zaten, ekimi yaptılar bizden aldıkları paralarla sulayıp bedava toprakla büyüttüler güneşle ısıttılar eeeee,...

şimdi hasat zamanı 2016 dan sonrası büyük ihtimalle bohçacı tayfası patlamasında en yakın av arkadaşını gören şaşırmasın, belki kervana bende katılırım kimbilir?....

ÞAKA BÝR YANA  cidden videoyu her avcı izlemeli,..

MERSÝN'DEN ENDERÝN SAYGI VE SEVGÝLERÝMLE.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN