Gönderen Konu: DEDİKODU GİBİ OLMASIN AMMA !!!  (Okunma sayısı 1316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
DEDİKODU GİBİ OLMASIN AMMA !!!
« : 24 Mayıs 2014, 16:43:47 »
başlıktan bişi anlamanızı beklemiyorum :) :) :)
ama dedikodu gibi olmasın amma deyişimde ondandır,

sitemizin misyonu fizyonu derken nerden nerelere geldiğimize açık örnek sanırım. duyduğum  bildiğim ve haber aldığıma göre bu hafta bursa da haftayada istanbulda av ve avcılık balıkçılık doğa adına fuar varmış !!!

genede benden duymuş olmayın,sağda solda yarışma filan vardır sebep olup kaçırmanızı istemem.

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Ynt: DEDİKODU GİBİ OLMASIN AMMA !!!
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2014, 01:05:22 »
Ýş, güç derken koptuk be aga :( Ýsterdim gitmek , gitmek ve dostlara bir merhaba deip çay yudumlayıp iki lakırtı yapmak ama iş güç söktü bu sene beni....
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2014, 02:30:10 »
MAK lar cak cak olunca; rantiyeciler avcıların sahasına dolunca; bir de tepişip sığmayıp terkedince; bir de avcıları gariban takımı diye bir temsilcimiz ağzını bozunca; bir de sağlıkla uğraşmam nedeniyle neşem kaçtıydı. öhöm ustamın haberi var; güveç süper olmuş; ağzımın tadı yerine geldi. ilk denememdi; üüfff süper; 2 saat enaz fırında kalacak. şimdi sıra 15 gün sonra trakyadan kaçıp gelen tuvşanda. ...   ;) ;) ;) ;)   :) :) :) :) :)
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2014, 04:33:07 »
şifa olsun ustam yarasın.darısı seneye inşallah...

trakyadan tavşan filan kaçmaz,ya biz yollamışıktır yada o dolaşmaya çıkmıştır :) :) :)

bizden değildir o allah bilir iki kulağu bide kuyruğu da vardır :) :) :)
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2014, 05:39:40 »
eyvallah ustam sağolasın; ellerin dert görmesin. işin laf kısmı bu trakya tuvşanı.
meğer o bölgede o tuvşanı çiftçi arkadaşlar hep bilirmiş. ufak tefek işte ordan oraya geçermiş.ben de öyle sanmış, atmayacaktım ki; birden son sürat fırlayınca yeterli büyüme olmuş alalım dememle anında tak pat diye yere seriliş. işte o kemolu, ışın tedavili nefessiz, soluk benizli halimizle bu tuvşan ele geçmiş oldu.
         ha işte böyle anlatımlar olabilecekse fuarda biraraya gelip; o zaman koordine olmalı gitmeli. yoksa tadı olmuyor işin.
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2014, 05:36:41 »
 Bu tür av ile ilgili olayları, helede fuarları aynen böyle  duyan yazsın  mutlaka .

Zira av ve avcılık bundan birkaç sene sonra sadece ve sadece fuarlarda eski videolarda da  göreceğiz

masallarda hikayelerde duyacağız gibi geliyor bana .

Eski fotoğrafları helede videoları çok iyi  kollayalım bozmayalım  aman  iyi  saklayalım ha .

Av olmasa da fuarda olsa içinde av geçiyor  ya genede sıcak  geliyor hoş geliyor  sedası  insanın kulağa  .

av ve avcılık balıkçılık falan  fuarı görüp göreceğimiz bu ya, kaçırmamakta fayda var . Helede plak atan makineler  var ya  bir harika . ;)  :D  >:  :(
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Ekrem YILDIRIM

• Dost Avcı
  • sen dürüst ol yeter
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2014, 14:30:34 »
Vahdet ustam :) neden duymaylım başlık ilginç  eyvallah koca usta
Ekrem YILDIRIM
1969 Aliağa İZMİR

Çevrimdışı Vet.Hek.Emrah CELASİN

• Veteriner Hekim
  • *
  • Avcılık Bir Yaşam Tarzıdır...
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2014, 17:40:44 »
Bursa fuarı malum birileri tarafından sabote edilmişdir bilginize...gecen yılki olaylar sonucu sabote edenler, artı tüyap ın iş güzarlığı sayesinde Bursa fuarı artı popülaritesini kaybetti bi Bursa avcı sı olarak bunları ve olaylara katkısı olan kişileri kendi adıma kınıyorum...
Vet.Hekim Emrah CELASİN
A Rh + 1982 BURSA

Bilecik İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2014, 21:27:46 »
helal olsun veterinerim, Emrahım; mesajı aldın; üzüldüydün şimdi patladın. sorun yok. yenili mesaj gelmiş yetkili müdürden. bu gün kemoterapi alıp arabayla yenipazara giderken cep te bir mesaj gördüm. dur hele bi daha bakem yanlış olmasın: başkanım fuara davetlisiniz; girişte sorun yaşarsanız telefon numaram şu gibi sinden aynen böyle bir mesaj.
   a müdürüm gelenlerin mi azaldı ha; geçen sene kavga edip kaçarken kostantinopolise bize mi sordunuz. rakip gelmiş fuara dıngıldıyorsunuz. bu nasıl demokrasi anlayışı. daha rakip çıktı diye sevineceğine.... ben gelmiyorum, hem hastayım; hemide geçen seneden hastayım. bu avcılık camiasından özür dileyin paşa paşa hastalığım biraz olsun geçer belki. içimden geçeni olduğu gibi yazdım.
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2014, 00:21:23 »
 türkiyede av (cılık) ve balık (cılık) elden gidiyor, organizetörler fuar tertip ediyor , ne para varmışta bizim avcılıktada, adamlar gözünü cebimize dikmiş bizim içimiz kan ağlarken ard arda fuarlar düzenleniyor , geçen sene lerde bursa fuarında yaşananlar daha dün gibi, malum kanal sen avcılık kanalımısın yoksa ticaret gazetesimi haberimiz  yeni yeni oluyor.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2014, 03:49:57 »
Vahdet Ustam sen nasılsa gidip gezersin. bol bol foto çekte bizde gitmiş kadar olalım.
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Vet.Hek.Emrah CELASİN

• Veteriner Hekim
  • *
  • Avcılık Bir Yaşam Tarzıdır...
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2014, 05:42:11 »
aynen Ali abim malum insan bazı seylere dayanamıyor hatta bazı bu camiaya şirin görünen yapıcı geliştirici olarak görünen arkadaslar  ne hikmetse pazar gününe fuarın en fazla katılım olacağı güne organizasyon bile düzenliyor fuarı sabote etmek değilde nedir..ama en üzücüsü bir silah firmasının bile fuara teşrif etmemesidir..işte avrupa silah üreticileriyle yerli üreticilerin arasındaki fark uygulamadaki bu tavırlarlarla düşüncelerle bile ortaya çıkmıştır....( iki adet konya yapımı yerli tüfeğim var sp ve oto artık satılıktır)tv olayına gelince parsa paylaşılacak popülerlikleri azalabilir korkusu da var ya malum herseyin en iyisini onlar bilip herseye kılıf veya isim veriyorlar ya bi ufak çaplı tv den korktuları zaman gorduk ne olduklarını da..neyse inşallah herkes neyin ne oldugunu öğrenir... sektore küçükte olsa destek adına üye oldugum malum dergiden üyeliğimi devam ettirmediğim için iyi bir karar veridiğimi anladım fuara katılımda bulunan AV TUTKUSU VE AVCI DERGÝSÝNE kendi adıma teşekkürler ederim aboneliklerimi devam ettirmekteyim... buda benim elimden gelen boykotlardan biri diyelim...

diğer bir üzücü taraf Bursadan kimsenin de ses çıkarmamasıdır.
ayrıca menfaatler için avcılığın faaliyet ve gelişimine takoz koyanlara yazıklar olsun diyorum...

tamamen kişisel düşüncem ve  protestomdur....saygılarımla...
Vet.Hekim Emrah CELASİN
A Rh + 1982 BURSA

Bilecik İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #12 : 30 Mayıs 2014, 04:46:32 »
emrahın yazısını okudum hiç değişiklik yapmadan imza atıyorum.

maalesef rant için bu timsah z,ihniyetli avcı predatörlerinin yapamayacağı şey yok.

medya,federasyon ve konfederasyon.yazılı basın.avlak.av turizmi.geriye ne kaldı??? don aklet işinide almışlardı zaten,hadi bende ip ucu vereyim ;

av etleriniz için değerlendirme yapıp konserve fabrikamız veya otel zincirlerina pazarlama...

herkese yapmam bu kıyağı...
Vahdet TOKAY

UYMAZSA