Gönderen Konu: 2013,09,24 e kadar olanlar dışında  (Okunma sayısı 2566 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
2013,09,24 e kadar olanlar dışında
« : 28 Eylül 2013, 02:09:14 »
öyle ya demezlermi adama toplu foto ve konu açtında o arada neler yaptın diye.

boş durmadık,malum hafta sonları bulgar avlaklarının biz edirneye kazandırdığı yeni alışkanlık hafta arası av günlerini takip ve avlanma dışında da hafta sonlarımız etkinliklerle geçiyor diye.

ayın 22 sinde yani geçen pazar,HAVSA ilçemizin berbat hastalıktan rahmete kalan sevgili avcılık atıcılık klüp başkanımızın yerine yeni seçilen klüp yönetimi ile belediyelerinin tarım emtia ve hayvancılık panayırı içersinde ortaklaşa düzenledikleri pazar günü yapılan tek kurşun atışları yarışması vardı ve bende oradaydım.

gına geldi denirya bazı durumlarda,hafta arası av av av banada gına gelmiş olucakki küste olsak bazıları ile orda olmalıydım.nelere nerelere katılmadık ki,pire için yorgan yakılmaz bizde,ama pirede rahat bırakılmaz.

attık da tuttuk da katıldıkta ama 5/0 ile bir çok domuz avcısı gibi bende koşan ve gelen bişi olmayınca kıyamadım 5o metreye dikilip arpacığın arkasında kaybolann boş bira şişesini kırmaya.  :D :D :D

havsa ilçemizden fatih şeker,edirneden ufuk ve yaşar kardeşlerimiz de 2 ci ve 3 cü oldular,ilk on a çeşitli hadiyelerde sunuldu,ikramda boldu sohbetlerde.

foto mu,olmazmı,ama toplu olucağı için önce içecek biiler ayarlayın ve tıklamadan önce az soluklanın.

iki türkü dinleyerek başlasın o zaman hallerimiz.

http://www.izlesene.com/video/tek-kursun-sunu/7067365

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
Ynt: 2013,09,24 e kadar olanlar dışında
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2013, 20:22:56 »
TÜM EMEGÝ GEÇENLERÝN ELÝNE SAÐLIK GÜZEL BÝR ORGANÝZASYON SUNUM KÖTÜ VAHDET BEY BECEREMEMÝÞ ÇAY PÝÞÝREMÝYEN ADAMDA BU KADAR BECERÝR
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2013, 21:02:29 »
boşuna taşlama sayın tedavülden kalkmış başkanım,buralarda bi deyim vardır,

trakyaca da ölene kadar mokoko deyimi gibi,sonuna kadar sallama poşet çay bundan sonra herşeyin naylon ilişkilerin poşet çay gibi sallama olduğu bi alemde senle aynı meralarda silah sallamaktansa gidivermeyip ıhıncık denizli meralarına üj bej kuş vurmasakda bi yanımız eksilmedi ya.fesatlanma boşuna artık termosta ne varsa o içersen.

ne kalimera ne kalispera der komşu ahanda ondan,sunuyuda aklından geçenide ben yaptım oldu bundan sonra,yok öle ağaya beleş.daha çamaşır sepetine tekme atmadım,dur hele,teldekiler az tozlanmış ben sadece tele el çırptım sadece oda şimdilik...

sahi çay mı dedin  :D :D :D sana hemde,yağmırlık havada su verirsem nah merdim,yayan gezerken telesekreterli gprs im olsa sana yanlış yolları işaretler genede peşime takılmana göz yummam, zaten gözlerim bozuk bakçen işine...

çay mış,sanki ramazanda bana vizki ısmarladıda çay bekler benden.yapma rakılarım bozulsun yok kalmadı dükkan senin...

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2013, 21:30:47 »
SEN GÖRÜRSÜN YAPACAGIMIN YARISI AKLIMDA YOK HABERÝN OLA ÜPÜLDÜN DECEM AMA TER KOKUYON ÜPMEM
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2013, 05:30:21 »
Sanat yönetmenim gene döktürmüşsün :)
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2013, 15:42:29 »
paylaşım için teşekkürler vahdet baba , ormancı türküsüde güzel oturmuş , rast gele....
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı Selahattin SEVGİLİ

• Dost Avcı
  • BAŞTAN DܓRܓST OL , SONRA U T A N M A
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2013, 03:16:18 »
paylaşım için teşekkürler abim,,
Selahattin SEVGİLİ
O Rh + 1972 Kartal İSTANBUL