Gönderen Konu: EDİRNE MERKEZ KLÜP BAHATTİN KAYNARCALIDAN ANISINA TRAP YARIŞMASI YAPILDI  (Okunma sayısı 1333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
sevgili dostlar;edirnemizin merkez klüp yöneticilerinden,geçtiğimiz ay elim bir trafik kazası sonucu vefat eden arkadaşımız rahmetli bahattin kaynarcalıdan anısına düzenlenen trap yarışması,edirne,kırklareli,uzunköprü,çanakkale,biga ve şu an aklıma gelmeyen yer ve komşu il ve ilçelerden katılımcıların yoğun ilgi si ve katılımlarıyla gercekleştirildi.
rahmetliye dualarımızı ve saygı duruşumuzu da yollayarak ailesininde katılımıyla buruk ama bir okadarda etkin bir yarışma yapılarak anılarımızı yaad ettik.

emeği geçenlere ve özellikle ailesine şükranlarımızı sunarız.

kısa birkaç foto ve ekteki linkte de tüm fotolardan günü ve anısına yapılan etkinliği görebilirsiniz.

profesyonelde ilk 6 final atarak ilk 3 dereceyi ödülleri başta babası eşi ve oğlı sunarak 1,kırklarelinden 2 uzunköprüden ve 3 arkadaşımızda edirne kırkpınar klüpten çıktı.

amatörde ilk 6 da da finaller penaltılarla belirlenen ve ilk 3 ü ortaya çıkınca 1,edirne kırkpınar klüpten özgür başkanımız,2.yine kırkpınar klüpten ve 3 .arkadaşımızda yine edirne merkezden olmuştur.

sağlıcakla...

tüm fotolar içinde tıklayın lütfen...

https://skydrive.live.com/?cid=c55c2ff5fbd3efb3&id=C55C2FF5FBD3EFB3%2116374&authkey=!ACjT2oOKgrFqD3o
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
Vahdet ustam, bakıyorum  antrenman programın pek yaman bu sıralar. muhtemelen oğlaklara baktın kaldın. nasipse seneye ikisini de alıp avcı sayfamız bahar toplantısında öhömm halledelim.  :) :) :) :) :)
rahmetlinin ruhu şad, mekanı cennet olsun. çok güzel, anlamlı bir etkinlik olmuş. düzenleyenlerin, çalışanların ellerine sağlık, pek beğendim doğrusu. bunlar diğer illere örnek etkinlikler. özellikle katılımcıların bolluğu çok dikkat çekici.  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
sevgili üstadım,biz atıcılıkta pek resmi antrenman yapamasak ta,çayır trap ı denen mahalli olgularda genelde bir araya gelmek için bunu bahane sayıp katılıyoruz,amaç atıp tutmak değil orda olup dostlarla kaynaşmak;

amatör ve profesyonel dediğimiz kulvarda yaklaşık 100 ve üzeri hatırlıyorum yarışmacı vardı.

hoş malum ekonomik sebepler olmasına rağmen gönül dostları genelde buluşuyoruz.

her il deyemesemde her bölgede enazından benzer olayın yaşanmasını canı gönülden temenni ediyorum.

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Bahattin KAYNARCALIDAN a allah dan rahmet diliyorum.

Etkinliği düzenleyenlerin ellerine sağlık.

Dostluklarınız daim olsun
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Bayram ERDEM

• Dost Avcı

Bahattin KAYNARCALIDAN a allah dan rahmet diliyorum.

Etkinliği düzenleyenlerin ellerine sağlık.

Dostluklarınız daim olsun
Bayram ERDEM
1969 BALIKESİR

Çevrimdışı Ahmet KURŞUN

• Dost Avcı
rahmetlinin ruhu şad, mekanı cennet olsun. çok güzel, anlamlı bir etkinlik olmuş. düzenleyenlerin, çalışanların ellerine sağlık
Ahmet KURŞUN
B Rh (-) 1975 ADANA