Gönderen Konu: Geleneksel 6.Bahar Toplantısı Sarıyer Atış Poligonu Yorumlar & Fotoğrafları..  (Okunma sayısı 16827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

"AÇIM AÇ" DÝYE BAÐIRANLARIN HALÝDÝR. YORUMU SÝZLERE BIRAKIYORUM....... :D :D :D

M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

BÝR DE UTANMADAN SERKAN A RÜÞVET VEREREK TEPSÝYE EL KOYMAYA KALKTI. AMA SERKAN YER MÝ KAPTIRMADI TEPSÝYÝ ÇAKMA ALASKALI YA...... :) :) :)

M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı

"AÇIM AÇ" DÝYE BAÐIRANLARIN HALÝDÝR. YORUMU SÝZLERE BIRAKIYORUM....... :D :D :D

Seni gidi pis şantajcı seniiiiiiii.
Hele bi memleketime döneyim, karnımı doyurup aklımı başıma devşireyim, bizzat Bursa da hesabını sana soracam.

Organizasyonla ilgili yorumlarımı sonra yazacam,
Þimadi biyşeyler yazacam, sonra Istanbul dan göndermezler beni.
Az sabredın, bütün gerçekleri tümçıplaklığıyla anlatacam.
Çok yakında burada.
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
ÖMER ABÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

O tavukları ve köfteleri kızartan kadro KÖR  oldu haberin ola :) Seni doyuracaz diye ustalarla benim gözlerin ferini ATEÞ ALMIÞ :D
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı

YAYHA ABÝ BU RESÝMLER HERÞEYE AÇIKLIK GETÝRÝYOR........ :D :D :D :D :D

Abi zor kurtuldum vallahi devamındada farkettiysen hiç yaklaşmadım kenardan kenardan izledim olup bitenleri :)
Özellikle gece 2 de yola çıkmadan önce hiçbirşey alma ben sana yatacak yer ayarlarım diyen çakma efe hakan abime hadi abi nerde yatırıyorsun beni dediğimde bana ne olum nerde yatarsan yat dediya o an aklımdan binbir türlü şeyler geçti ama sağolsun Cengiz agam dev çatırında misafir etti sağsalim kazasız belasız buluşmayı sonlandırdık ;D
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Ýki gündür pc bozuk,sonunda tamir oldu da keşke olmasaymış :( açım deyip avaz avaz bağırıp ortalığı toz duman edenleri görünce inanın gözlerime inanamadım >:(

Hadi Ömer buz tutmuş alaskada nereden bulacak bu sıcak tavukları köfteleri ;) de koskoca Þaban başkan yanına birde devletin öğretmeni Oğuz hocayı alarak resmen masanın sonunda terör estirmişler :( :( :(

Ýnanmayana ıhıncık belgeleri ve esas aç kalanlar masanın diğer ucundakilermiş >:(

Aslan ve Hakan duyun sesimiziiiiiiiiiiiiiiiiiii kurtarın bizi bu gaspçılardan :D :D :D :D

Oğuz hoca bir de imza topladı baba avcı gelsin diye.Allahım sen koru bizi ki elinde kırk mahareti olan baba avcı bile olanlara hayretle bakıyor :D :D :D

Ne yapalım başa gelen çekilirmiş :( bir daha 2014 kadar çağırmayın kesinlikle gelmem ;) :-[ :-[ :-[

Kalasınız sağlıcakla :) :) :)

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Vallahi yorgunlugum yavaş yavaş geçiyor...Nasipse yarın videolar ve resimler gelecek...

Sadece Ufak bir Video...O kadar Usta nın arasında TRAP da bir şeyler yapacaktım ama o tek kurşunu vereni bir bulsam...Dereceye girememem için hile yaptılar.. ;) :D :D :D

http://www.izlesene.com/video/usta-atista/6964371
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Serkan KARTALKAYA

• Dost Avcı
guzel keyıflı bır etkınlıktı gercekten oncelıkle şaban başkana ve kadir abıme teşekkurler devamını dılerım
Serkan KARTALKAYA
A Rh + 1982 Kağıthane İSTANBUL      

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
Sevgli aslan transatlantigim'
Gordugun uzre ya senin yada benim sevenlerimiz oylesine cok ki millet isigucu birakmis ve sadece bizi takip etmis olmali ki ,site adina olan bulusma adina foto cekemedim diyenlerden bile bizle ve ozellikle bu kare ile kac acidan foto cekilmis iyi analiz et ve dusun,bilirsin ki sirada karadeniz projem var ve sabotaj kokusu alir gibiyyim.

Bilirsinki aramizda ne ticari iliski nede baskaca munasebet olmadi olamaz.dahasenle kopek tufek tartismasi dahi yasamadik.
Hos o cazip renkli pestemal ortamlarinida yasamamis olsakta kiskananlar malum,icleri fesat icleri.

Seviyorum seni bilesin.

Saglicakla...

Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Cemal ÖNEN

• Dost Avcı
Çok kısa bir süre aranızda kalmış olsamda dostları bir arada görmek gerçekten keyif vericiydi.Emeği geçen herkese ve organizasyonda ev sahipliği yapan Þaban başkana teşekkürler.Tekrarın da görüşmek üzere...
Cemal ÖNEN
A Rh + 1968 Esenler İSTANBUL

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
Açım aç diye seslenenler gerçekten de o kadar yemekten sonra aç olarak kalabilirler. Çünkü mide doyum hissini kaybetmiş olabilir. ;D
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Ýnşallah tekrarlarını yaşamak nasip olur.
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Allahın Tokatı yok ki indirsin  ;) :D :D :D

Benim ve Ömer abinin dereceye girmesini çeşitli entrikalar ile engelleyenlerin durumu video da ;) Finale kalan 6 kişi aynı anda atış ve

KARAVANA  :D :D :D :D :D :D :D

http://www.dailymotion.com/video/x10cg7j_mov00625#.UacA1tJM-bM
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
DEGERLÝ DOSTLAR SÝZLERLE BERABER OLMANIN KEYFÝNÝ BÝR KEZ DAHA YAÞAMAK KISMET OLDU TÜM KATILAN VE GÖNLÜ BÝZÝMLE OLAN TÜM DOSTLARIMIZA TEÞEKÜR EDERÝM  DETAYLI YORUMLARA DAHA SONRA GÝRÝCEZ SÝZLERE EV SAHÝPLÝÐÝ YAPMAKTA AYRICA BÝ KEYFTÝ  RENK KATTINIZ HEPÝNÝZE TEÞEKÜRLER
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
Allahın Tokatı yok ki indirsin  ;) :D :D :D
Benim ve Ömer abinin dereceye girmesini çeşitli entrikalar ile engelleyenlerin durumu video da ;) Finale kalan 6 kişi aynı anda atış ve
KARAVANA  :D :D :D :D :D :D :D

http://www.dailymotion.com/video/x10cg7j_mov00625#.UacA1tJM-bM

Trapta hak ile yeksan olup herkesin bir anlık dalgınlığından prim yapan Hakan Cengiz'e bir Recep ÝVEDÝK cevabı.:) :) :)

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=s12-DPVcm7M&feature=youtu.be[/youtube]

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2013, 01:47:51 Gönderen: Oðuz BABAÇOÐLU »
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y