Gönderen Konu: Geleneksel 6.Bahar Toplantısı Sarıyer Atış Poligonu Yorumlar & Fotoğrafları..  (Okunma sayısı 17192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

ÇAAYYYLLLAAAAAARRRRRRRR....................... :) :)

M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Dr.Bertan AKAR

• Doktor
sarıyer
« Yanıtla #46 : 28 Mayıs 2013, 16:20:27 »
  Evet gerçekten güzeldi.

Tanıdığımız dostlarla hasret giderdik, adını duyupta bugüne kadar  tanışamadığımız çok değerli abi ve kardeşlerimle tanıştık.

Her anı çok güzeldi...

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

Bir de bir konuyu açığa kavuşturmak istedim.Kardeşim uğraşmayın benim Þaban başkanımla!!!Meğer benim dostum Þaban başkanmış ;D ;D ;D

Dereceye girmeden madalya aldım bugüne bugün. ;D ;D ;D
Dr.Bertan AKAR
B Rh + 1977 TUNCELİ

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
                          SELAM DOSTLAR
      Bu yıl 6,sı yapılan bahar buluşmamız,gelen teklif ve israrlar sonucu bilindiği üzere Ýstanbul Sarıyer olarak planlandı ve gerçekleşti.
Gerek katılımcı olarak gerekse misafir olarak elde olmayan nedenlerimden dolayı yazılı olan ismimi sildirmeme rağmen,kıramadığım dostlarımı üzmemek adına seyrüsefer olmaya karar verdikten sonrası ve olup bitenleri anlatmaya gerek dahi yok,hani denirya
^^VENÝ,VÝDÝ,VÝCÝ^^ gibi GÝTTÝK YAÞADIK GÖRDÜK
Sadece bendeki fotoları paylaşarak anılarınızı tazelemek beklide iz bırakmak adına hazırlamaya çalıştığım sunumu izlerken;ne düşünürsünüz bilemiyeceğim için;
Ben,bu bahar buluşmasında sponsor ve hami abi sayın şaban tereciye,gerek yiyecek gerek içecek işlerinde emeği olup bizleri mağdur etmeyen sevgili Ýstanbullu dostlar (Serkan kahraman,Cengiz budak,Yahya budak,şakir ergin)ve adları  şu an aklıma gelmeyen sayın Sarıyer klüp başkanı ve değerli elemanlarına;cemiyeti nedeni ile o hengamede üşenmeyip ara arada olsa siteye girip çıkan ama cemiyetinden ötürü buluşma günü aramızda olamayan sevgili Ferit özçelik abime,soy ismi kadar kibar olup ama elinden mahareteler dökülen rauf kibar üstadıma,tüm imkanlarını zorlayıp başta sayın Sümerlerin son temsilcisi ömer Sümer ve gece yarısıda olsa aramızda olmak için telef olan taaaa uzaklardan gelen kişilere,kısacası emeği geçen tüm şahıslara şükranlarımı sunarım.
Bana güvenip ıhıncık şurası deyip kandırdığım kişilere de özür borcum var;daha iyi yarınlarda sözüm söz ben bilirim size yapacağımı 
Açlıktan çatlayan tüm seven ve sevilenlere gelsin 

Selametle…

http://www.izlesene.com/video/avcisayfamiz-2013-bahar-bulusmasi-sariyer/6962911
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2013, 15:52:57 Gönderen: Ahmet KURÞUN »
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
Çok merak ediyordum vallahi, ama fotoğrafları görünce tahmin ettiğimden de daha sıcak anlar ve diyaloglar yaşanmış. Bu güzel organizasyonlar elbette birlikteliklerle ve kişisel egolardan uzaklaşmakla oluyor. süper kareler ve anlar var. Adeta oralarda o anları yaşarmışcasına izledim ve okudum. Ama gerçekten orada olamamanın da burukluğu var içimde... Teşekkürler AVCISAYFAMIZ... ^-^ ^-^
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

Çevrimdışı B.Ömür ÇİLİNGİR

• Dost Avcı
Hersey on numara... Gönlünüze saglık... 
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
Vahdet Usam yaptığın sunum gerçekten mükemmel omluş ,hele müzük tercihin başkalarını bilemem ama benim için harika, harikadan da öte . Profosyonel bir çalışma olmuş . Eline emeğine sağlık Ustam .şahsıma izafeten yaptığın ithafta  senin kibarlığından  ve ince ruhundan ötürü .

TÜM AVCILAR SAYFASI ÝZÝN VERÝRLRSE  ADLARINA  ABÝLERÝ OLARAK, YAPTIÐIN BU  MÜKEMMEL SUNUM ÝÇÝN ÞAHSINA TEÞEKKÜR EDERÝM .

Sanırım bu yılıki toplantıyı ifade edecek olan gösterim bu olacak gibi . Hani gençler teknik olarak bunun üzerinde bir yapıt ortaya koyabilirler ise eğer şimdiden onlarada teşekkürler . ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

Sahsım için  bir eğlence birlikteliğinden öte bu Toplantıda emeği geçen geçemeyen ,orada bulunmayı dahi aklından geçiren herkese ,toplantıya ruh katan tüm  arkadaşlara  ve başkana  içten teşekkürler .

Varsa olmuşsa kötü niyet ile yapılmamış olan tüm hatalar ve kusurlar af ola .
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali KAYNAKÇI

• Dost Avcı
  • İNSANOĞLU DOĞADAN UZAKLAŞTIKÇA KALBİ KATILAŞIRMIŞ.
Cumartesi öğleye kadar kalmama rağmen müthiş zevk aldım.Her şey çok güzeldi ,herkese her şey için teşekkürler..
Ali KAYNAKÇI
1966 İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
rauf abim;

bendeki fotoları ön plan olarak hazırlayıp sunmak bende gelenekselleşti,tüm fotolar atılırsa ve toplanırsa genel hatları ile aynı sını yapmak mümkün.bekliyorum tamamı yerini bulsun veya siteye yada bişekilde paylaşıma düşsün diye.

becerebildiğimiz kadar artık.

beğeniniz için ayrıca teşekkürler.

Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Cem abi teşekkürler  :P :P :P :P :P 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
rauf abim;

bendeki fotoları ön plan olarak hazırlayıp sunmak bende gelenekselleşti,tüm fotolar atılırsa ve toplanırsa genel hatları ile aynı sını yapmak mümkün.bekliyorum tamamı yerini bulsun veya siteye yada bişekilde paylaşıma düşsün diye.

becerebildiğimiz kadar artık.

beğeniniz için ayrıca teşekkürler.

Þekerim videoyu atmadan önce adam altına not düşerek der ki 35'ik ayranınızı açtıktan sonra seyrediniz... Olmadı kullanma kılauzu eksik videonun... :) :) :)
 Onun dışında müzikleriyle görüntüleriyle dört dörtlük bir sunum olmuş. Edirne'ye kadar uzanıp öptüm yanaklarından ... :) ) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
wahdet dayı sunum süper olmuş, bunun yanında trakyayı temsilen getirdiğin HARDALÝYE yi herkes tanışış tatmış oldu , TARHANA bizde böyle içilir deyip hazırladığın çorba muhteşemdi. KAVALA kurabiyesi nedir demeye artık gerek yok bu kurabiyeyi yiyen başka kurabiyeden zevk alamaz oldu.Hoş sohbetin , muhabbetin ve gönül zenginliğin cabası öptüm seni şekerim...Sen çok yaşa emi....
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
SEVGÝLÝ ARKADAÞLAR SUNUMDAN ARAKLAMAYI BECEREMEYENLERÝ DUYAR GÝBÝYÝM:):):)

fotolardan lazım olanları ilgililer benden istemesede lazım olabilir diye şuraya tıklaması halinde herkes kendine lazım olanı alabilir.

https://skydrive.live.com/?sc=photos#cid=C55C2FF5FBD3EFB3&id=C55C2FF5FBD3EFB3%2116002

not:adres girip alınması halinde kimsenin adresi kayıt altına alınmıyor bilesiniz... sistem istiyor...

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı

[/quote]
Þekerim videoyu atmadan önce adam altına not düşerek der ki 35'ik ayranınızı açtıktan sonra seyrediniz... Olmadı kullanma kılauzu eksik videonun... :) :) :)
 Onun dışında müzikleriyle görüntüleriyle dört dörtlük bir sunum olmuş. Edirne'ye kadar uzanıp öptüm yanaklarından ... :) ) :)
[/quote]

Oğuz Hoca nacizana fikrim ,iki videoyu birleştirmekte yarar var birleşsin de bizde 70 lik açalım  senin köprüden geçiş anı diğerinin ilk açılışına gayet güzel uyacak .ve çok daha güzel bir anı hatıra olarak kalacak .Vahdet usta her katılıma açık sağolsun .
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Valla bu kadar güzel olurmuydu inanın hiç beklemiyordum CEM abi senin dediğin gibi tadını aldık dahada kurtulamazsınız...

Sizleri tanıdığım için gerçekten inanın çok mutlu oldum, evime bir hüzünle döndüm keşke 2 - 3 gün daha beraber geçirseydik...

Ben sana daha fazla dayanamazdım Serkan bu kadarı yeterliydi bence)))
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Valla bu kadar güzel olurmuydu inanın hiç beklemiyordum CEM abi senin dediğin gibi tadını aldık dahada kurtulamazsınız...

Sizleri tanıdığım için gerçekten inanın çok mutlu oldum, evime bir hüzünle döndüm keşke 2 - 3 gün daha beraber geçirseydik...

Ben sana daha fazla dayanamazdım Serkan bu kadarı yeterliydi bence)))

Aha hayallerimi yıktın abi, bende bidahaki buluşmada çadırda beraber yatarız diye düşündüydüm hehe
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ