Gönderen Konu: Geleneksel 6.Bahar Toplantısı Sarıyer Atış Poligonu Yorumlar & Fotoğrafları..  (Okunma sayısı 17196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

Geleneksel bir bahar toplantısında dostlar yine bir aradaydık, Ev sahipliği hasebi ile maddi manevi bütün yükümlülüklerini yeterki dostlar bir arada olalım diyen Þaban TERECÝ eksiksiz yerine getirdi kendisini yürekten kutlarım teşekkürler başkan.

Sarıyer Avcılık ve Atıcılık Ýhtisas Kulübü Yönetimi adına Kasım KOTOÐLU'na Burak BÜYÜKKÖSEOÐLU'na ve üyelerine teşekkürler. Gönüller bir olsun mesafeler önemli değil diyen dostlara Kemik kadro dediğimiz Üyelerimize , Geçen yıldan söz verip unutmayan Cengiz ustanın Kurt başlı bıçağını el emeği göz nuru işleyen Baba Avcımız Þakir ERGÝN' e , Gece geç saatlerde imkanlarını zorlayan gelen dostlarım Sevgili Feridun TURNA , Uğur MERMER , Serkan KARTALKAYA ve Cemal ÖNEN'e toplantıda iştirak eden dostum Tolga DÜLGER'e Kadir ustama Cengiz Ustama Ali ağabeyime Oğuz hocama Bayram başkana Ethem dostuma  Ortağım Cem'e Hakan'a Arslan'a Ekrem'e Ýsimlerini sayamadığım Denizli Uşak Kocaeli'li dostlara teşekkürler.

Yine dostlarla keyifli sohbetler yaptık anıları tazeledik dertleri sorunları çözümlerini konuştuk büyüklerimizin nasihatlarını dinledik koşuşturmaktan fotoğraf çekemedim sadece iki tane fotoğraf var elimde . Kısaca yine beraberdik inşallah Allah ömür verir seneye yine beraber oluruz tüm katılanlara teşekkürler...!

.
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Sözün neresinden başlayacagımı bilemiyorum...Dönüş yolculugu çok kötü geçti...Büyük konuşmayayım ama bir daha uzun yolculuklarda Otobas neyimi yasakladım kendime...Uçak en güzeli  ;)

Resim leri yayınlamadan önce bizleri mükemmel şekilde ağırlayan Þaban Başkanıma  ve Kadir abime sonsuz teşekkürler...

Orada olan büyügüm kücügüm her keze de sonsuz teşekkürler...Orada beraber geçirdigimiz 2 günde sizleri tanıdıgıma sizlere abim,dostum dedigime ne kadar sevinsem azdır...Ýyi ki varsınız...

Rıfat Yeniay sen bu dediklerime girmiyorsun...Seni tanıdıgım güne lanet olsun  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

öncelikle emeği geçen başta sayın Tereci ve Kadir abi olmak üzere herkese sonsuz teşekkurler. senede bir kezcik olsa da dostlarla geçirilen, özlem giderilen güzel bir hafta sonuydu. her nekar, Þakir Ergen diye bilinen namı diğer baba avcı ile yola çıkmak gibi bir gaflette bulunsam da, allahdan dönüş yolculuğu boyunca yorgunluktan uyudu da sağ salim eve varabildik. çookkk baktım birileri şakir babayı istanbul da esir alır veya icabına bakar diye ama olmadı. birara sümerlerden ömerim niyetine girdi ama ortalıkta çok şahit var diye o da vazgeçti.... :) :) :)

M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

• Dost Avcı
Cengiz abi kara çaydanlık tadında semaverini bizim için ateşledi ,ellerine sağlık Cengiz usta
 ^-^ ^-^ ^-^

Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

• Dost Avcı
Rauf abinin yaptıgı palamut tadı damağımda kalmış ama bir fotosunu alamamışım ,ellerine sağlık Rauf abim ^-^ ^-^
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

• Dost Avcı
Selahattin abinin son anda işi çıkması ile toplantıya katılamadı arabasını verdi siz gidin dedi bizde yeğenim Alper Köymen ile (avda kameramanım :) )toplllantıya iştirak ettik,Alper in dediği dayı dünya varmış iyi ki gelmişim diyerek memnuniyetini belirti

Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

Rauf abinin yaptıgı palamut tadı damağımda kalmış ama bir fotosunu alamamışım ,ellerine sağlık Rauf abim ^-^ ^-^

ekrem, buyur kardeşim, yalnız tadımlık değil bakımlık ona göre....... :D :D

M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
arkadaşlar orada olmayı çok isterdim nasip olamadık. darısı önümüzdeki seneye.. şaban abi tebrikler o kadar horantayı agırlamak kolay olmamıştır. selametlee
Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
Ya resim atmak zor geldi tek tek. Yorgunum zaten. Arkanıza yaslanın buyrun seyredin...  ;D  ;D  ;D

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Zxoy59f_qRc&feature=youtu.be[/youtube]
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2013, 16:04:19 Gönderen: Ahmet KURÞUN »
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Yücel ATAY

• Dost Avcı
  • HERKEZE RAST GELE
çok güzel vakit geçirmişsiniz ne mutlu size ...
Yücel ATAY
B Rh + 1985 BALIKESİR

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Ahhh ah Koca ustaya yardımcı yamak olduk, milleti doyuralım derken tek kare fotoya girememişiz ya la :) yanarım ona yanarım...

Hakan abi (efelerin efesi) Senin makinada ucundan bucağından üş beş foto olcekti galiba oralarda dolaşırken çektiydin atda kendimi bir görem yoksam bu toplantıyada mı gelemedim ya ben :)
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Hakan abi fotoğraf makinesi bile getirmemiş abi elindeki makine Rıfat abinindi,adamın hayatı beleş :))
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

• Dost Avcı

ekrem, buyur kardeşim, yalnız tadımlık değil bakımlık ona göre....... :D :D

Nejat abi brova vallahi sana biz tepsiye dirzerken yalanıp durduk sen fotosunu yapıştırmışsın :D
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Alper KÖYMEN

• Dost Avcı
cok sıcak kanlı bır ortamdı.hıc gormedımız ınssanlar abılık yaptı av sporunun en guzel tarafıda  Bu.herkesse tesekkurler. Aklımda kalan tek seey ıse "acım ac" seeslerıydı cokk eglencellı ve kkeyıflıydı
Alper KÖYMEN
1994 İSTANBUL