Gönderen Konu: Geleneksel 6.Bahar Toplantısı Sarıyer Atış Poligonu Yorumlar & Fotoğrafları..  (Okunma sayısı 16990 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
.

Avcı Sayfamız
Geleneksel Bahar Toplantısı 6

25 / 26 Mayıs 2013

Avcı Sayfamızın bu yıl altıncısını gerçekleştirdigi bahar toplantısı Sayın Þaban TERECÝ'nin Ev sahipliğinde   Ýstanbul / Sarıyer Atış Poligonunda ' da yapıldı..Bahar toplantısına katılan  www.avcisayfamiz.com üyelerine ve Ýstanbul'lu avcılara teşekkür ederiz...!

Gönlü bizim ile olan Avcı Sayfamız dostlarına selam olsun...!

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2013, 13:33:14 Gönderen: Arslan BOZKURT »
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Geçirdiğim harika 2 günün ardından hüzünle karışık evime gelmiş bulunuyorum.Tüm tanıştığım abilerim,kardeşlerim ve dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim...Süper yemekler, süper ortam ama tek birşey var....

ÜMER ABÝ SENÝ DOYURAMADIM YA YAZIK BANA :) NE ÇEKTÝN BE ÜMER ABÝ AÇ KALDIN AÇ !!!

Biraz muzurluk olsun 2 günün özeti 2 adet foto yeter gerisi sonra....

KOCA USTA CENGÝZ BUDAK , ETHEM ABÝYE PROFESYONEL OLTA TAKIMI ALMIÞ :)

Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
Ýstanbul toplantısı her şeyiyle harikuladeydi. Þimdi hepimiz yorgunuz, gelmeyenler merak ederler diye resimleri atayım dedim.
Önce yola çıktık. Boğaz manzarası süperdi...

VEeeeee toplantı alanına kaldı 0,5 km.

En nihayetinde güzel insanla buluştuk.

REKLAMLARI ÝZLEDÝNÝZ...! Yok öyle beleş...

Gelseydiniz kardeşim. Trabıyla, yemeğiyle, yemesiyle içmesiyle 4x4 lük bir toplantıydı. Gelseydiniz. Gıcıklık değil mi bekleyin, hem merak hem de sabredin biraz.

Yorgunuz, yatıp dinleneceğiz biz. Allah Allah... :) :) :)

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2013, 04:55:51 Gönderen: Oðuz BABAÇOÐLU »
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Serkan KARTALKAYA

• Dost Avcı
Gec katılmama rahmet cok eglendım cok keyıf aldım gercekten bır cok dostu bır arada gormek sohbet etmek cok guzeldıbgercekten bu etkınlıkte tum emegı gecenlere sonsuz tesekkurler  

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2013, 16:23:04 Gönderen: Ali ÝÞLEMECÝ »
Serkan KARTALKAYA
A Rh + 1982 Kağıthane İSTANBUL      

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
            Anca kendime gelip yazıyorum, bu toplantı formumuzun 6. toplantısıydı bu kadar berbatı hiç olmamıştı inanın 10 dk da bir etraftan AÇIM AÇ sesleri yükseliyordu (sorabilirsiniz katılımcılara),hesapta trap atışı düzenlenmiş organizatör başkan kendi aldı 1. kupasını varmı böyle birşey sorarım sizlere, yok arkadaş yok Þaban başkanın düzenleyeceği toplantı bu kadar olur,bu son bir daha Þaban başkanın olduğu yerin 5 km yakınından geçmem.  :D Genede çaba harcamış emek sarf etmiş teşekkürü çok görmeyelim başkanımızdan, her şey için teşekkürler başkanım ,SENÝ SEVÝYORUZ her ne kadar bizi AÇ bıraksanda....  ;) ^-^ ^-^ ^-^ ^-^
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
allah daim eylesin muhabbetinizi biz uzaklardayız gönlümüz ordaydı darısı her sene ağız tadında yapılması temennisiyle diyorum. oğuz bey gri tişörtlü turncu yazılı kartal figürlü bey şakir beymi?.. mersin'den selam ve sevgilerimi sunarım, murat ali akdağcık...
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Ali KAYNAKÇI

• Dost Avcı
  • İNSANOĞLU DOĞADAN UZAKLAŞTIKÇA KALBİ KATILAŞIRMIŞ.
Çok uzun süre kalamadık ama başta dostları görmek tanışmak her şey herşey çok güzeldi ...Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..
Ali KAYNAKÇI
1966 İSTANBUL

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
            Anca kendime gelip yazıyorum, bu toplantı formumuzun 6. toplantısıydı bu kadar berbatı hiç olmamıştı inanın 10 dk da bir etraftan AÇIM AÇ sesleri yükseliyordu (sorabilirsiniz katılımcılara),hesapta trap atışı düzenlenmiş organizatör başkan kendi aldı 1. kupasını varmı böyle birşey sorarım sizlere, yok arkadaş yok Þaban başkanın düzenleyeceği toplantı bu kadar olur,bu son bir daha Þaban başkanın olduğu yerin 5 km yakınından geçmem.  :D Genede çaba harcamış emek sarf etmiş teşekkürü çok görmeyelim başkanımızdan, her şey için teşekkürler başkanım ,SENÝ SEVÝYORUZ her ne kadar bizi AÇ bıraksanda....  ;) ^-^ ^-^ ^-^ ^-^
SEVME BENÝ ÝÞALLAH BÝDA GÖRÜÞMEYÝZ
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• Dost Avcı
Muhabbetiniz bol olsun..Gelemesek de gönül sizlerleydi...
Ş.Burak SEZER
1988 SAMSUN
KTܓ Makine Mühendisliği

[img]http://s12.postimage.org/b84cwyli5/522481_390335117673606_101025695_n_1.jpg[/

Çevrimdışı Kazım AKSOY

• Dost Avcı
SEVME BENÝ ÝÞALLAH BÝDA GÖRÜÞMEYÝZ
Kazım AKSOY
A Rh + 1961 Altınoluk BALIKESİR

Çevrimdışı Mehmet GENÇ

• Dost Avcı
  • Bak bir bildiğim var. öl! demezse Tanrı, yaşar kul
    • Facebook
Orada olamamam pişmanlığımdır. Çok güzel bir aile.... Dostluklar bozulmadan daim olsun inşallah
Mehmet GENÇ
1984 Kadıköy İSTANBUL    
Avcılık, bana babamdan kalan miras değil.. Oğluma olan borcumdur ...

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı

Benim bu işle hiçbir alakam yoktur , bana ver kukayı dediler verdim ,Aslında bu tür düzeneklerde zaman gereği rüşvet verilmesi zaruridir  vede yasa yasa gereğidir ,onu dahi vermediler, beni bu organizasyonun bir parçası ettiler . Bu organizasyonun sorumluları Ali Kaptan ve başkan dır arada bedavaya ben kurban gitmiş oldum .hala daha bir avantada görmüş değilim .Bekliyorum .YOKSA  AÝHM GÝDECEÐÝM . >:(

DÝP NOT :Bu tür organizasyonlarda kukasını kendi yaptırıpta getirene kuka nın kdv. değeri %18  i ödeyene en güvenilir ellerden en inandırıcı şekilde kuka  şilt başarı beldesi diploma ehliyet vs. verilir . Ayrıca olayın basına sızması engelleenir, basın yasağı getirtilir . ;)
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
aaahhhhh;  oofff amanin başım çatlıyor felan demeyecem işte yeni geldim, anca açabildim şu zılgıdırı, az daha sabredin. öncelikle toplantı için emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarken, Sarıyer kulübü başkanını, üyelerini, çalışanlarını da ayrıca kutluyorum. bizlere gösterdikleri yakınlık, verdikleri hizmetten dolayı. işte avcılık böyle bir şey. hemen kaynaşıyorsunuz. hımm bizlerin orada kahrını çeken Rıfat kardeşime, Ali kaptanıma, ve de ev sahipliği görevini eksiksiz yerine getirmeye çalışan Þaban Tereci başkanıma, sohbetleriyle, verdikleri hizmetle Vahdet halamıza, gene av sohbetleri ve meşhur sacıyla cengiz ve Yahya Budak kardeşlere, cana yakınlığı, her derdi çözmeye çalışan gayretleriyle Kadir uslu kardeşime, doktorumuz Berkanta, sazıyla sözüyle Oğuz hocama kardeşine, ve dost canlısı Acıpayam ekibine, enteresan anlatımlarıyla, mimikleri ve deyişiyleriyle beni gülmekten zayıflatarak diyetisyenlere nal toplatan baba avcımız Þakir ergin'e, alaska fatihi, florida kaplanı Ömer sümer kardeşime, sadece telefonla bayram tebriki ve konuşmayla ilişkili olduğumuz, KoMANDO Av sahibi Tolga Dülger kardeşimi, büyük incelik ve zerafet örneği göstererek hem bizlerle tanışmak hem de toplantıya renk katmak üzere katılımlarından dolayı kutluyorum; Rauf abim büyük emeklerle hazırladığınız balık bir yana; bir köşeye çekilip sohbet etmek bana büyük keyif verdi mutlu oldum, inşallah nice birliteliklere diyerek kutluyorum; burda ismini zikredemediğim veya unuttuğum tüm katılımcıları böyle bir gayretlerinden dolayı kutluyorum, cisimleriyle değil, gönülleriyle katılan gerçek avcıları da kutluyorum. yarım omuzla da olsa 3 seri trap atmak da ayrıca çok keyif verdi. akşam omzumun ağrısından nerdeyse uyuyamayacaktım  ;) :) ;) :)  bak bak şimdi aklıma geldi, sevgili Hakanım, aslanım, ekremim, uşakdan bayramım yav ne bileyim ehtiyarlık zormuş be kusura kalmayın derken  bakın Serkan kalıyordu, serkanı tanımaktan dolayı da çok mutlu oldum. şimdilik hoşça, sağlıkla kalın. sevgi ve saygılarımla.
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
aaahhhhh;  oofff amanin başım çatlıyor felan demeyecem işte yeni geldim, anca açabildim şu zılgıdırı, az daha sabredin. öncelikle toplantı için emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarken, Sarıyer kulübü başkanını, üyelerini, çalışanlarını da ayrıca kutluyorum. bizlere gösterdikleri yakınlık, verdikleri hizmetten dolayı. işte avcılık böyle bir şey. hemen kaynaşıyorsunuz. hımm bizlerin orada kahrını çeken Rıfat kardeşime, Ali kaptanıma, ve de ev sahipliği görevini eksiksiz yerine getirmeye çalışan Þaban Tereci başkanıma, sohbetleriyle, verdikleri hizmetle Vahdet halamıza, gene av sohbetleri ve meşhur sacıyla cengiz ve Yahya Budak kardeşlere, cana yakınlığı, her derdi çözmeye çalışan gayretleriyle Kadir uslu kardeşime, doktorumuz Berkanta, sazıyla sözüyle Oğuz hocama kardeşine, ve dost canlısı Acıpayam ekibine, enteresan anlatımlarıyla, mimikleri ve deyişiyleriyle beni gülmekten zayıflatarak diyetisyenlere nal toplatan baba avcımız Þakir ergin'e, alaska fatihi, florida kaplanı Ömer sümer kardeşime, sadece telefonla bayram tebriki ve konuşmayla ilişkili olduğumuz, KoMANDO Av sahibi Tolga Dülger kardeşimi, büyük incelik ve zerafet örneği göstererek hem bizlerle tanışmak hem de toplantıya renk katmak üzere katılımlarından dolayı kutluyorum; Rauf abim büyük emeklerle hazırladığınız balık bir yana; bir köşeye çekilip sohbet etmek bana büyük keyif verdi mutlu oldum, inşallah nice birliteliklere diyerek kutluyorum; burda ismini zikredemediğim veya unuttuğum tüm katılımcıları böyle bir gayretlerinden dolayı kutluyorum, cisimleriyle değil, gönülleriyle katılan gerçek avcıları da kutluyorum. yarım omuzla da olsa 3 seri trap atmak da ayrıca çok keyif verdi. akşam omzumun ağrısından nerdeyse uyuyamayacaktım  ;) :) ;) :)  bak bak şimdi aklıma geldi, sevgili Hakanım, aslanım, ekremim, uşakdan bayramım yav ne bileyim ehtiyarlık zormuş be kusura kalmayın derken  bakın Serkan kalıyordu, serkanı tanımaktan dolayı da çok mutlu oldum. şimdilik hoşça, sağlıkla kalın. sevgi ve saygılarımla.

Kendi büyük , gönlü dahada büyük ALÝ amcam asıl ben seni tanımaktan mutlu oldum...Hoş sohbetin , alçak gönüllüğün ancak bu kadar olur....
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
Bahar toplantısı bahar toplantısı derken neymiş nasıl oluyormuş derken ilk defa katıldım,Þaban abinin tabiri ile berbat bir toplantıydı,berbat muhabbet,berbat yiyintiler berbat içintiler,atış yapmaktan omuzlar ağrıyor ,
berbat çadır yerinden bel ,kol bacaklar heryer pert olmuş,iyiki katılmışım uzun zamandır böyle duygular yaşamıyordum arada berbat yaşamakta iyi oluyormuş ;D ;D Latife bir yana... ;)
Forumdan yıllardır tanıdıgımız simaları canlı ve sesli bir biçimde görmek hakikaten keyif vericiydi.
Emeği geçen herkese teşekkürederim
Yalnız kulaklarımda halen ömer abinin çığlıkları yankılanıyor aynen şöyle AÇ KALDIM AÇ
Ev sahibi Þaban abi resimde göründüğü gibi kimseyi aç bırakmamaya gayet göster gösterdi
Þimdilik resimler bu kadar yavaş yavaş pişyasaya sürecegim  :) ;)

Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL