Gönderen Konu: Bozdoğan madran avcılık kulübü tek kurşun atışları  (Okunma sayısı 1682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
Geçtiğimiz pazar günü komşu ilçemiz Bozdoğan'ın faal olan madran avcılık kulüp başkanının daveti üzerine, tek kurşun atışlarına hem yarışmacı hem de hakem heyetinde ehtiyarlar olarak görev alarak katkıda bulunduk. açılışı başkan Ömer Orhan'ın değerli eşi yaptı. bizlere adeta ders verdi. kutluyorum. nazilli den de Nuri Aksoy başkanım, ayrıca emekli öğretmen Ali Çakır da hakem heyetinde idi. hak geçmesin diye kılı kırk yararak değerlendirmeleri yaptığımıza inanıyorum. neticede ne varsa gene gençlerde var dedirtircesine gençler dereceleri paylaşarak, hediye olarak verilen tüfekleri, tabancaları ve yemleri paylaştılar. hafta sonunu hep birlikte bir arada, eskilerle muhabbet kaynatarak, yenilerle yeni dostluklara yelken açarak geçirmek; gerçekten çok keyif verdi. Atışlara muğla avclık kulübü başkanı ve üyeleri de katıldı. 1-06-2013 de muğla kavaklıderede tek kurşun atışlarına ve festivale davet ettiler. sanıyorum bu sene leyleği havada görmüştüm. ya nasip ...  :) :) :) :) :)

yarışmanın açılış atışı gerçekleştiriliyor. hedefin göbeği 10 numaradır. netice  ON .  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

hakem heyeti görevde. kırmızı şapkalı başkan Ömer Orhan

ve  bendeniz karavana atarken

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2013, 04:41:49 Gönderen: Ali ALTINKAYA »
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Ynt: Bozdoğan madran avcılık kulübü tek kurşun atışları
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2013, 17:02:18 »
Abi eveli hafta Umurlu geçen hafta Bozdoga bu haftada sizin atışlarınız var galiba...Maşallah...Hızına yetişilmiyor...

Karavana işine gelince sıkıntı yok...Tek kurşun bizim işimiz değil... ;) ;D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2013, 04:42:35 »
devamı var Hakanım. öbür hafta sarıyeri fethedeceğiz...  :) :) :) :) öbür hafta Muğla kavaklıderedeyiz..  :) :) :) :) :)
şu ehtiyarlığın önünde ne yapabilirsek işte o kalacak. gençler gibi miskin  miskin oturalım mı?   :) :) :) :)
diğer haftalara bakacağız Aydın'da program nerdeyse ordayız. bitmedi, artık kulüpte kara tahtayı koyduk genç çocuklarımıza ders veriyoruz. yaşı 14-15 olan gelsin. :) :) :) :) :) yarın iyi bir genç atıcıyla tanışacağız, bakalım, belki de Türkiye atıcılık hayatına bir değer kazandırırız. amin.
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2013, 16:53:50 »
Ali abi toplantı öncesi senin içinde iyi antreman olmuş  ^-^ ^-^
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2013, 20:18:38 »
demek saldırmayı bileyip çıkıcan yollara he babalık :):):)

bu tür etkinlikler gercekten hoş oluyor,ya eskiler kaynatıyor yada gençler bişiler kapıyor.herne olursa olsun bence her yaşlı veya avcı atıcı katılırken yanında bi misafir yada imkanı olmayanı davet edip götürse daha şen şakrak olur.teşfik edici olur.

bol mankeli katılımlar olsun :):):)

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2013, 21:21:09 »
Oganizasyonda  ve katılımda  emegi geçenlerin  eline saglık tebrikler
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2013, 01:07:21 »
yorum yapan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
dün akşam ezanı okunduktan sonra 20 dk geçti; geleneksel 19 mayıs trap ve kurşun atışlarında, elemeleri yapıp trapta derecelere girenlerin ödüllerini verdik. Kurşun atışlarını yapamadık. onu da yörük ali nin anma törenlerine denk getirmeye çalışacağız. oohhh anca dinlenir gibi oldum. dün galiba ehtiyarlamaya başladın dedim..  :) :) :) :) atış yapmaya fırsatımız da olamadı misafirlerimizden, sağolsunlar, dostlar davetli davetsiz şeref veriyorlar, onlardan Allah razı olsun. bu gün bir konferansa katıldık. sonunda kaymakam beyle biraz söyleşi yapınca, çok geç bitirdiniz diye stemde bulundu. ama katılımın bu kadar olacağını bilemedik. 73 kişi katılmış, ki en az 15 kişi daha geç bitecek diye de yazılmadı. bir de kurşun atacak olanlar ve bunlara ilaveten trap severler eklenince 150 kişiye ulaşan bir avcı atıcı topluluğu oluştu. demekki iyi bir tesis olsa, iyi bir organizasyonla 300 kişiye ulaşan bir topluma hizmet etmiş olacağız. inşallah bunu da planlayıp gerçekleştiririz.
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı Bayram ERDEM

• Dost Avcı
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2013, 19:34:42 »
Oganizasyonda  ve katılımda  emegi geçenlerin  eline saglık tebrikler
Bayram ERDEM
1969 BALIKESİR