Gönderen Konu: köpek hırsızlığı  (Okunma sayısı 2596 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.Kemal KARTAL

• Dost Avcı
köpek hırsızlığı
« : 19 Mart 2013, 16:15:10 »
suluovada  tavşan avcılarının canı yandı bu hırsızlık yüzünden 2 sene uğraşları bir anda kayboluyor son bir ay içerisinde 3 tane köpek çalındı bulamıyoruz da köpekler ne kadar arasak da hemen ellerinden çıkarıyorlar canları yandı bunla ilgili kanunda yok polise şikayet etsek de ilgilenmiyor artık ne yapacağız bilmiyorlar çözüm yolları arıyorlar yardımcı olursanız seviniriz ..... 
Ali Kemal KARTAL
1989 Suluova AMASYA     05452753126

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
Ynt: köpek hırsızlığı
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2013, 17:44:46 »

Aman sakın ola hırsızı yakalayıp davacı olayım deme ;)

15 tl değerindeki teyp için 4 yıl mahkemelerde dolaştım.Sabahın 8 de mahkeme kapılarında beklerken hırsız dışarıda fink atıyordu.Hırsızın, ablasını kaça pazarladığını,kaç kez içeri girip çıktığını,hangi dükkanı soyduklarına kadar öğrendim.
                  En sonunda mahkeme başkanından ''seni içeri atarım '' kelimesini bile duydum.Sadece söylediğim '' 4 yıldır davacı değilim diyorum,imzaya inanıyorsun da sözüme neden inanmıyorsun '' :D :D :D

Çalınan bi köpek olsun,nasıl olsa yenisi bulunur ;) sakın ola hırsıza bulaşma onlar hep haklıdır ;)

Geçmiş olsun,inşallah çalanların kafası gözü patlarda ilahi adalet yerini bulur.

Kalasın sağlıcakla.

Rahmetli Kemal SUNAL ın davacı filmi gibiydi senin anlayacağın. :D :D :D
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2013, 17:51:05 »
Çalınmaması için özel kafesler önlemler alınmalı benim köpekler şuanda memlekette kafesiniçinde ve

önünde kangal nöbet bekliyor

Artı köpeklerimde ikisinde de chip takılı herhangi bir kaybolmada üzerindeki chipden adresim çıkıyor

Ne demişler önce tedbir sonra tekbir..

Buna ragmen çalınırsa yapacak bir şey sadece köpek fotolarını sosyal medyada paylaşmak.
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2013, 17:54:17 »

Aman sakın ola hırsızı yakalayıp davacı olayım deme ;)

15 tl değerindeki teyp için 4 yıl mahkemelerde dolaştım.Sabahın 8 de mahkeme kapılarında beklerken hırsız dışarıda fink atıyordu.Hırsızın, ablasını kaça pazarladığını,kaç kez içeri girip çıktığını,hangi dükkanı soyduklarına kadar öğrendim.
                  En sonunda mahkeme başkanından ''seni içeri atarım '' kelimesini bile duydum.Sadece söylediğim '' 4 yıldır davacı değilim diyorum,imzaya inanıyorsun da sözüme neden inanmıyorsun '' :D :D :D

Çalınan bi köpek olsun,nasıl olsa yenisi bulunur ;) sakın ola hırsıza bulaşma onlar hep haklıdır ;)

Geçmiş olsun,inşallah çalanların kafası gözü patlarda ilahi adalet yerini bulur.

Kalasın sağlıcakla.

Rahmetli Kemal SUNAL ın davacı filmi gibiydi senin anlayacağın. :D :D :D

Ethem abi filmlere konu olacak bir durum :D
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet KURŞUN

• Dost Avcı
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2013, 18:44:36 »
Maalesef ki ülkemizdeki ADALET değil köpek hırsızlarına,hırsızlığa caydırıcı değil.

Geçen sene şirketime hırsız girmişti,olay yeri inceleme gelip parmak izi aldı,raporlar tutuldu.Bu arada ekiple muhabbet ediyorduk.Memur arkadaşın kullandığı kelime aynen şöyle:Biz hırsızı yakalamak için uğraşmıyoruz bile.Niye dediğimde arabanın içinde oto teybini çalarken suç üstü hırsızı yakaladık.SUÇ ÜSTÜ.Sabaha kadar rapor hazırladık,ifade aldık,adliyeye götürdük.Biz adliyede uğraşırken,adam elini kolunu sallıya sallıya bizden önce çıktı.Bundan sonra ne uğraşayım dedi.Adam haklı  ;)

Bu dünya da olmazsa bile öteki tarafta mutlaka cezasını bulacaktır bu hırsızlar...Geçmiş olsun dileklerimle...
Ahmet KURŞUN
B Rh (-) 1975 ADANA

Çevrimdışı A.Kemal KARTAL

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2013, 18:56:48 »
burdan şunu anladım eşşeği sağlam kazığa bağlıyacağız bağlamazsak bizi sağlam kazıga bağlıyacaklar :)
Ali Kemal KARTAL
1989 Suluova AMASYA     05452753126

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2013, 19:16:53 »
burdan şunu anladım eşşeği sağlam kazığa bağlıyacağız bağlamazsak bizi sağlam kazıga bağlıyacaklar :)

Kazık sağlamda olsa,yüz tane kilitte olsa HIRLI olsaydı hırsıza HIRSIZ denirmiydi :D

Polis arkadaşım yolda yürürken bağıranların sesine dönüyor ve kapkaçcıyı tesadüfen yakalıyor ;)

Bak şimdi olaya  :D

Ýlk duruşmada ne kapkaçcı var nede belçikalı turist,ikisinin de adresi bulunamıyor :D ve bu 6 yıl devam ediyor :D :D :D :D

O yolda yürüyen hemde görevli olmadığı  halde hırsızı yakalayan polis arkadaşım TAM 6 yıldır mahkemeye gidiyor ve tek bir cümle dahi konuşmadan,hem hakim hem kendisi göz göze gelip gülümsüyoruz ve mahkeme bitiyor iyi günler deyip salondan çıkıyorum diyor  :D :D :D :D :D :D :D   

Ne yapmıcekmişiz ;HIRSIZA HIRSIZ DEMÝYECEKMÝÞÝZ ;) :D :D

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2013, 00:51:30 »

Kazık sağlamda olsa,yüz tane kilitte olsa HIRLI olsaydı hırsıza HIRSIZ denirmiydi :D

Polis arkadaşım yolda yürürken bağıranların sesine dönüyor ve kapkaçcıyı tesadüfen yakalıyor ;)

Bak şimdi olaya  :D

Ýlk duruşmada ne kapkaçcı var nede belçikalı turist,ikisinin de adresi bulunamıyor :D ve bu 6 yıl devam ediyor :D :D :D :D

O yolda yürüyen hemde görevli olmadığı  halde hırsızı yakalayan polis arkadaşım TAM 6 yıldır mahkemeye gidiyor ve tek bir cümle dahi konuşmadan,hem hakim hem kendisi göz göze gelip gülümsüyoruz ve mahkeme bitiyor iyi günler deyip salondan çıkıyorum diyor  :D :D :D :D :D :D :D   

Ne yapmıcekmişiz ;HIRSIZA HIRSIZ DEMÝYECEKMÝÞÝZ ;) :D :D

Avrrupa birliğine girecegiz diye adalet sistemi çöktü açıkçası,durum berbat
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2013, 01:45:59 »
Köpeklerimiz çalındığında içimiz yanmıştı. Fotoğraflarını vermedik yer bırakmadık ama yer yarıldı içine girdi sanki. Uçtu köpekler sır oldu...
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2013, 06:34:13 »
Hırsızlar yada yardım edenler mutlaka sizlerin tanıdıgınız birileri. ve dışardan baglantıları var.

siz yakınınızdakilerin kim olabilecegini bulun.. ve bunlar dışardan gelen köpekleride sizin oralarda satarlar..

Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ