Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel 6.Bahar Toplantısı Sarıyer Atış Poligonu..!  (Okunma sayısı 59434 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı
Vayyyyy be ne kocekler varmis da haberimiz yokmus,
Kiviran kivirana...
Bi de bana laf sokarlar.
Parasizliktan Atinaya kadar yuzerek,
Ordan sonrasini da ucarak gelecem.
Eh ne yapayim, bu yasta beni ne kamyoncu alir, ne de kamyonetci.
Gene kaldik seyyar saticilara.
Allahtan Istanbul Hava alanina kadar atacaklar da, yine yirtacaz bi sekilde.
Bu Arada koceklere, belly dancer  lara, kiviran bilimum sahsiyla muntazarlara uyarimi yapayim.
OYARIM...
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
              Oğuz bu fiyata hangi hava limanına bilet var.Kayboluruz oralarda gel otobüsle gidelim,çevre yolunda ineriz taksiyle devam ederiz :D
Ethem Abi bak sana bir mesaj var. Bir ağabeyimiz aradı sağolsun, yazdıklarımızı okumuş. Ben seni de Ethem'i de yolda, hele ki Ýstanbul'da madur etmem, icabında havalimanından alır yine hava limanına bırakırım, dedi. Elçiye zeval olmaz ama tek şartı ismini açıklamayacakmışız. Ýyiliği yapanın adı buraya yazılırsa, iyiliğin bir önemi kalmazmış... Biz "Gölgeadam" diyelim ona rumuz olarak. Bu zamanda böyle Robin Hood tarzı, eski Ýstanbul delikanlısı arkadaşlarımızın var olması bizi gerçekten çok sevindiriyor. ;) ;)

Sağolasın, varolasın Gölgeadam... ;) ;) ;)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
               Oğuz bu fiyata hangi hava limanına bilet var.Kayboluruz oralarda gel otobüsle gidelim,çevre yolunda ineriz taksiyle devam ederiz :D
Ethem Abi bak sana bir mesaj var. Bir ağabeyimiz aradı sağolsun, yazdıklarımızı okumuş. Ben seni de Ethem'i de yolda, hele ki Ýstanbul'da madur etmem, icabında havalimanından alır yine hava limanına bırakırım, dedi. Elçiye zeval olmaz ama tek şartı ismini açıklamayacakmışız. Ýyiliği yapanın adı buraya yazılırsa, iyiliğin bir önemi kalmazmış... Biz "Gölgeadam" diyelim ona rumuz olarak. Bu zamanda böyle Robin Hood tarzı, eski Ýstanbul delikanlısı arkadaşlarımızın var olması bizi gerçekten çok sevindiriyor. ;) ;)

Seninle görüşen ve bizi karşılamayı düşünen büyüğümüze teşekkürederim,sağolsun varolsun :) ^-^ ^-^ ^-^   (dediğin gibi ismi sende saklı kalsın)
                  Önümüzde daha çok zaman var şimdiden gelecem deyipte sözümü yemek istemiyorum TEFE koyarlar valla :D.Konuştuğumuz gibi sen otobüs biletlerini hallet,benim işim kesinleştiğinde uçak olmazsa otobüs, oda olmazsa hergün toptancı halden kamyonlar çıkıyor yola :D :D :D

Ýstanbul nekadar büyük olsa da DOSTLARIMIZ daha büyük,kalasınız sağlıcakla :)                   

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

Seninle görüşen ve bizi karşılamayı düşünen büyüğümüze teşekkürederim,sağolsun varolsun :) ^-^ ^-^ ^-^   (dediğin gibi ismi sende saklı kalsın)
                  Önümüzde daha çok zaman var şimdiden gelecem deyipte sözümü yemek istemiyorum TEFE koyarlar valla :D.Konuştuğumuz gibi sen otobüs biletlerini hallet,benim işim kesinleştiğinde uçak olmazsa otobüs, oda olmazsa hergün toptancı halden kamyonlar çıkıyor yola :D :D :D

Ýstanbul nekadar büyük olsa da DOSTLARIMIZ daha büyük,kalasınız sağlıcakla :)                   

yuh artık, siz de kamyonculara kadar düştünüz mü yani.... :) :) :)
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
Ýstanbullu olarak kafama gelen taşları hissediyorum ama bende yayanım benim işte selahattin agaya kaldı giderse gidecegiz gitmezse belediye otobüsüne atlar gelrim artık  ;D ;D
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Ekrem ben planı değiştirdim isterden seni yoldan alırım. :)

Rapala çekerek kıyı kıyı hem balık tutarım hemde Hakanın balık meralarını tesbit ederim diye düşündüm. ;)

Ömer SÜMER de atinaya kadar yüzerek gelecekmiş,ege kıyılarında onuda alırım bota sonra istanbulda sahilde biyer söyle ordan alayım seni :D :D :D

Bot 2,90 olduğundan 3 kişiden fazla yolcu alamam ona göre :D :D :D

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

• Dost Avcı

Ekrem ben planı değiştirdim isterden seni yoldan alırım. :)

Rapala çekerek kıyı kıyı hem balık tutarım hemde Hakanın balık meralarını tesbit ederim diye düşündüm. ;)

Ömer SÜMER de atinaya kadar yüzerek gelecekmiş,ege kıyılarında onuda alırım bota sonra istanbulda sahilde biyer söyle ordan alayım seni :D :D :D

Bot 2,90 olduğundan 3 kişiden fazla yolcu alamam ona göre :D :D :D

Abi sana kordinatları veriyorum maps.google yaz bulursun beni 40.872247,29.20435 bu arada kadir abinin kümesleride yoklarız hepsini biliyorum
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Etem abi tamam beni geçerken alacan eyvallah ta...Oğuz Hocam ne olacak  :( :-X :-X :-X

:D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

yolcularına gece seferlerinde kuştüğü yastık veren bir otobüs şirketinden bilet almış Oğuz.  :D :D Öyle rahat ortamı bırakıp gelmez o botla motla :D

Hakan zaten sen planda yoksun,sadece senin meraları öğreneyim yeter ama balık işini duyunca sanırım Ali abiyi ekeceksin gibi bir his var içimde ;)

Ekrem numaraları kaydettim ok.  Hakan işi bozacak haberin olsun :) :D :D :D

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

• Dost Avcı

yolcularına gece seferlerinde kuştüğü yastık veren bir otobüs şirketinden bilet almış Oğuz.  :D :D Öyle rahat ortamı bırakıp gelmez o botla motla :D

Hakan zaten sen planda yoksun,sadece senin meraları öğreneyim yeter ama balık işini duyunca sanırım Ali abiyi ekeceksin gibi bir his var içimde ;)

Ekrem numaraları kaydettim ok.  Hakan işi bozacak haberin olsun :) :D :D :D

Abi hakan abiyi kartaldan metroya bindirirz, buraya kadar yorulur zaten bot üzerinde dinlensin misafir o :)
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Bir anda Ýsmail Türüt ün bir şarkısı aklıma geldi...

PLAN YAPMAYIN PLAN TUTMAZ........

Bensiz plan yapmayın valla sonuçlarına katlanırsınız  :D :D :D :D :D :D :D :D

Yav ben sizle ugraşamam neme lazım...Ben işimi sağlama alam Ali abime takılam  ;) :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Hiç ikilemeyin agalar...Ben Wahdet babanın çadırı aldım sağlama...Nasıl diye sormayın gittim, gördüm, geldim :) Eeee şimdi deyeceniz nerde fotolar...Oda wahdet dayı seferden dönünce....Hoş tırcımı bayağı kıskandırdık ama olsun :) Dayı bi dönsün atar elbet fotoları yane dicem şudur ÇADIR BENÝM :D
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Vahdet abinin çadırın içini görenler labirent gibi girdiğin zaman çıkış zor bulunuyor falan demişlerdi ;)

Serkan en son sen gördün çadırı,doğrumu söylenilenler :) :D :D
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı

yolcularına gece seferlerinde kuştüğü yastık veren bir otobüs şirketinden bilet almış Oğuz.  :D :D Öyle rahat ortamı bırakıp gelmez o botla motla :D

Ekrem numaraları kaydettim ok.  Hakan işi bozacak haberin olsun :) :D :D :D

Abi hakan abiyi kartaldan metroya bindirirz, buraya kadar yorulur zaten bot üzerinde dinlensin misafir o :)
Þu kartal metrosunda veya sizin botunuzda kuş tüyü yastık var mı? Ýlla ördek, kaz, istemiyorum. Keklik, bıldırcın olsa da olur yeter ki kuş tüyü olsun :) :) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
yazıların bi kısmını okudum bazılarını okumuş gbi yaptım biyerde denk geldi!!!

TIR CI lara düşmek;

düşmek aslında hakaretamiz yaklaşım olurda kazımıyoruz gereksiz benzetmeleri.zira tır cı milleti herkesi aracına almaz arabası kirlenmesin diye,zira heryer halıfleks ve araca ayakkabısız ve kıyafeti uygun olanları alıyorlar.hoş önüne gelen otostopta yapsa frene dahi basan olmaz otobanda.heleki bazı tipler için :) :) :)

hoş,tırcı vaaaaaaaaaaaarrrrrrr tırcı var.bide onları pazarlayanlar var :) :) :)

arkası gelecek,tırcının daha haberi yok.

öpüldünüz...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA