Gönderen Konu: bir gülek kalmıştı birde zigana  (Okunma sayısı 3579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
Ynt: bir gülek kalmıştı birde zigana
« Yanıtla #15 : 28 Aralık 2012, 22:46:26 »

Fatih laf aramızda,bu arkadaşlarla fazla görüşmeyesin.Alışkanlık yapar da her biyerde karşına çıkarlar,bak demedi deme ;) en yakın akrabalarınla görüştüğünden fazla görüşür hale gelirsin :D
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
« Yanıtla #16 : 29 Aralık 2012, 00:44:06 »
Ustacığım Bu dünyada işin iş de Öteki tarafta ne yapacaksın bakalım..  ;D  ;D

Arkadaş ,Dost deyipte ziyaret edenide , Dostlar gelmiş deyipte halamı agırlayan arkadaşlarıda kutlarım..  ^-^  ^-^

Bu Tırcıyı seneye çıkarmaz öldürür bu Halam.  ;D  ;D  ;D
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 29 Aralık 2012, 01:20:18 »
Adana gurubunu misafirverliğinden dolayı alkışlıyorum valla bir kuş sütü içirmemişsiniz misafire helal olsun..

Tüm tanıdık yüzleri bir arada görmek gerçekten güzel afiyet şeker olsun dostlar  ^-^ ^-^
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
« Yanıtla #18 : 29 Aralık 2012, 01:47:36 »
Birgün durup dinlenmeye karar verdiğinde, güzel bir seyahatname yazarsın ustam .her gitiğin yörenin meşhur yemeğininde fotosunu çekmeyi ihmal etme . olurda yolun bizim oralara düşerse balık çorban balık salatan hazır bende . :)

« Son Düzenleme: 29 Aralık 2012, 01:54:02 Gönderen: A.Rauf KÝBAR »
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
« Yanıtla #19 : 29 Aralık 2012, 03:58:44 »
Ahhh Adana Ahhhh, diye bir konu başlığı başlatmıştım. Orada ozamanlar Rahmetli Yusuf dayımda vardı, ne muhabbetti beeee....
 Seni yanlız güzel yerlere götürmemişler, ciğer birkere Adana'da yenmez, ciğeri en güzel Batman'da Ðalo Heyran yapar. Adana'da da yiyeceksen kebap yiyeceksin, ama 2-3 saat öncesinden ben gelicem bana kebabı sarmısaklı hazırla diyeceksin kebapçı ÞEYHmus'a oda hazırlayacak, daha sonra suyunu kaçırmadan ve kurutmadan getirip, ısıtılmış tabakta servis edecek. Yanında da ayran hemde buz gibi, fakat ayranı bardaktan değil tastan içeceksin. Tıpkı bunun gibi... ;D
Daha bitmedi.... Kazım büfeden muzlu süt içmediysen ben seni Adana'ya gitmiş oraları görmüş saymıyorum... Birde Yeni Uğur Lokum diyarından sıcak lokum yiyeceksin, bunları yapmadıysan çok şey kaçırmışsın diyebilirim :o :o :o :(

AHH ADANA AHH...
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2012, 04:07:23 Gönderen: Serdar BAKAL »
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
« Yanıtla #20 : 29 Aralık 2012, 04:23:03 »
 :D :D :D

olduuuuuuuuuuuuuu gözlerim doldu,sevgili bakkalımın kefeleri denk olmayanım.

hayata bidaha gelirsem olur o dediklerinde,tekrarında gelmek nasip olursa ben artık erkek olarak gelmek istemiyorum,erkeklik zor zenaaat vesselam.heleki delikanlılık dahada zor;ama bi evin tek evladı veya damadı olmaktansa yarım yamalak yaşarım daha iyi be gülüm,biz sokaklarda yetiştik sokaklarda da büyüdük,köşebaşı kebapçısı bize şerton gibi geliyor :):):)

sen nasıl yersen ye,ben halimdende hayatımdanda,yarım yamalak olsada adanada nefes almak yetti.memnun ayrıldım ötesi yok :):):)

ama sevgili murata da cevap yazanlarada yazacaklarım varda az uyumam lazım,yarın domuz kovalayacakmışız yılbaşılık.hoş yortu da 25,26 daydı ya bakalım,hayırlısı...

şimdilik sağlıcakla...

Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Yusuf BİÇER

• Dost Avcı
  • Adanalıyık allahın adamıyık...
« Yanıtla #21 : 29 Aralık 2012, 05:37:57 »
küstüm :(
Yusuf BİÇER
0 Rh + 1974 ADANA

Çevrimdışı B.Ömür ÇİLİNGİR

• Dost Avcı
« Yanıtla #22 : 29 Aralık 2012, 17:27:33 »
Serdar abi o dediign yerlere bende gitmedim benide götürsene geldiginde :)
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA

• Dost Avcı
« Yanıtla #23 : 29 Aralık 2012, 18:01:05 »
en büyük eksik sırdan oldu.. :(
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA

Çevrimdışı Fatih S.M.YAPAR

• Dost Avcı
  • Browning phoenix Franchi black magic
« Yanıtla #24 : 29 Aralık 2012, 18:56:21 »
Ahhh Adana Ahhhh, diye bir konu başlığı başlatmıştım. Orada ozamanlar Rahmetli Yusuf dayımda vardı, ne muhabbetti beeee....
 Seni yanlız güzel yerlere götürmemişler, ciğer birkere Adana'da yenmez, ciğeri en güzel Batman'da Ðalo Heyran yapar. Adana'da da yiyeceksen kebap yiyeceksin, ama 2-3 saat öncesinden ben gelicem bana kebabı sarmısaklı hazırla diyeceksin kebapçı ÞEYHmus'a oda hazırlayacak, daha sonra suyunu kaçırmadan ve kurutmadan getirip, ısıtılmış tabakta servis edecek. Yanında da ayran hemde buz gibi, fakat ayranı bardaktan değil tastan içeceksin. Tıpkı bunun gibi... ;D
Daha bitmedi.... Kazım büfeden muzlu süt içmediysen ben seni Adana'ya gitmiş oraları görmüş saymıyorum... Birde Yeni Uğur Lokum diyarından sıcak lokum yiyeceksin, bunları yapmadıysan çok şey kaçırmışsın diyebilirim :o :o :o :(

AHH ADANA AHH...

serdar bu bahsettiğin yer adanamı kardeşim :)
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus MERSİN

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
« Yanıtla #25 : 30 Aralık 2012, 01:17:05 »
Evet ağbi Adana'da tabiiki. Video ile slayt karışımını izle bakalım,lokum üretimi bile var orda... Ya muzlu süt için kuyrukta bakleyen insanlar... ;) Kazım büfe yek geçerim ;D
Bayram seni bulacağım oğlum :D :D :D
Vahdet bey... senin gittiğin yerler daha lüx, asıl bizimkiler sıradan ve köşebaşı ve salaş... Ama lezzet var, o bakımdan belirttim.
Aaaaaa vallahi unuttum, sen oraya gittinde ne ÞIRDAN yemişsin??? Ne kırat yemişsin??? nede MUMBAR yemişsin??? Üzerine birde KAymaklı kalburabastı yiyecektinki ben o zaman haaa ADANAYA gitmiş diyebileyeim sana... Neyse birdahaki hayatında inşallah o zaman çok şey yersin :D :D :D :D
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

• Dost Avcı
« Yanıtla #26 : 30 Aralık 2012, 01:33:27 »
abi biliyorsun onlar aksamları cıkıyor sabahlara kadar oluyor.. gündüz görüştügümüz için eksik kaldı.
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA