Gönderen Konu: Taipan Vom MAUSBERG (HD-A1) / SAMSUN'da  (Okunma sayısı 638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.Cihan İNAN

• Dost Avcı
Taipan Vom MAUSBERG (HD-A1) / SAMSUN'da
« : 22 Aralık 2012, 03:03:36 »
Sevgili DK sever ve avcı dostlarım,
Uzunca bir süredir araştırdığım genç erkek DK adayları arasında Almanya’nın önemli yetiştiricilerinden Sn; Herbert HEÝLMAN’ın şiddetle tavsiye ettiği Taipan Vom MAUSBERG’i ülkeme kazandırmanın mutluluğunu siz dostlarımla paylaşmak istedim.Taipan Vom MAUSBERG (KS Ungaro Vom HegeHaus & KS Marry Vom Mausberg) eşleşmesinden olan ve Sn; Dietmar GÜNNEL’in kendisine ayırdığı ve şuan itibariylen 19 aylık erkek DK’dır.
Almanyadaki üretim izni sınavlarını 11 aylıkken (VGP1) dahil yapmış bulunmaktadır.Israrla aradığım özellik HD A1 olmasıydı vede oldu.Diğer dişi köpeğim olan Almanyadan üretim izni sınavlarını başarı ile vermiş olan Orle von der MADLAGE gibi HD A1 .
Bu DK’ya sahip olabilmemde gecesini gündüzüne katan Sn.Hüseyin ÞENER ve Sabri UZ ağabeylerime,Sn.Herbert HEÝLMAN’a ve tercihini Sabri UZ ağabeyimin yoğun ısrarları sonucu benden yana kullanan ve köpeğimi DK Verband/Züchtrüden’de  yayınlatan Sn;Dietmar GÜNNEL’e sizlerin huzurunda teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Arif Cihan İNAN
1961 SAMSUN               0 532 411 64 29