Gönderen Konu: 4 GÜNDE 2 AYLIK GEZİ  (Okunma sayısı 2766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
4 GÜNDE 2 AYLIK GEZİ
« : 03 Kasım 2012, 20:08:41 »
http://evet valla,geçen ay,yani ayın 30 unda çıktık yola ve tam bir ay değişti biz eve ancak dönebildik dostlar,tırcım ile.

4 günde nelermi oldu yollarda?

yolculuk esnasında ve uğradığımız yerlerde olanları paylaşırımda kamyon içi mahremiyeti şöför milletinin özeli onu kurcalamayın :):):)

sevgili tırcım ile yol vardı,önce izmir,akabinde denizli,eeeğ nolcak demeyin olan oldu,gene aliağadan gecenin bi yarısı geçip ekreme uğrayamadık ve çaylar borcu da aştı bakalım nasıl hesaplaşacaz,sonrası torbalıda bi kısım malı yıkıp geçerken denizliye,efeleri ile ünlü aydındı yol umuz üzeri,haber versek bi türlü vermeden geçsek ayrı,beleş çay varken selamsız ayıp olucek len dedik ege şifesi ile :):):)sevgili hakanı aradık ama keşke daha önce düşseymiş yolumuz,çay için hal hatır sorarken ali altınkaya ağbizi sorduk,allah şifa versin küçük bi operasyon geçirmiş,aramadık,aracımızdan dolayı uğrayamadıkta,mahcubuz,şifalanınca artık borcumuzu kapatacaz :):):)

derken ver elini denizli;

acıpayamı kan bürümüştüya,selamsız sabahsız olmazdı,tırcı mal ile meşkulken,acıpayam minibüsleri yabancıları bedave taşıyormuş duyuverdik gari durulmaz deyip baskın ediverdik gızanlere...

kim yoktu ki,babası agası,başkanı,çıbıkçısı,ekürisi yaveri dünüşesi,ağası herbirisi haberi alınce karşıladılar,sonrada uğurladılar,hemide geri dönüveri felan nedelim napçez şinci deyerek nemelazım deyip yol başına kadar geçirdiler,
arada olenler ise,adeta mahçup edip bidaha gelirsen böyle gelme dercesineydi.

bu arada yeni mubarekeleyebildiğimiz,bayram kardeşin av bayisini de gördük yerinde,rektifiyeden geçen şifa bulan rahat uyuyan( orası artık şüphel) oğuz hocamızıda öptük geçmiş olsun derken,dikişleri alınmış yerlerinden :):):)
abilerin elini kardeşlerin gözünü öpüverdik sarılırkesine.bide yetmez gibi ardımızdan tel açıverdiler,kalmadın emme,şaban başkana göstermediğimiz seninde beğenmediğin domuzu indiriverdim yokleyince demezmi hınzır mermerci cahit,hemide aha azıları,kavrama kadar deyiverdi telefonda.UYUZ...

ama güzel 4 günlük gezi dönüşünde,hem ethemi andık,kötü habride aldık,(rahmetli enişteleri doktor bey amcamızı rahatsızlığından dolayı hakka yolcu etmişler o esnada)haberim olsaydı da gelemezdim dedi,teldeki buhulu sesi ile.hem ethemi andık hem dönüş yolunda sevgili bayırköy avcılık klüp başkanı selami kuvanç kardeşi yokladık beleş çayı hep vardır deyip ayak üstüde olsa.

yanii,akim ayı sonu çıktığımız yolculukta gelip geçerken uğranabilecek saatlerdeki tanıdıkları hırsızlama yokladık,ölümüdürler dirimidirler diyerek.
aha da burda resimleri

https://skydrive.live.com/?cid=c55c2ff5fbd3efb3&id=C55C2FF5FBD3EFB3%2115378

allah razı olsun hepsinden.

tekrardan görüşmek dileği ile,sağlıcakla dostlar...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
Ynt: 4 GÜNDE 2 AYLIK GEZİ
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2012, 22:28:43 »

Eh valla hem kıskandım hem üzüldüm hem sevindim en çok kızdım,kızdım ama kötü Acıpayamlılara kızdım.(şakadan kızdım) ;)

Ýnşallah ayda bir yükünüz bol olur da gelirsiniz buralara da inşallah indire indire bitmez iki gün boyu yükünüz.Ýşte ogün düşersiniz elimede ben bilirim size ne yapacağımı. :D

Ne yapalım bu sefer nasip değilmiş görüşmek.Yolunuz açık neşeniz daim olsun kötü DOSTlar,kalasınız sağlıcakla. :) :) :)

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Mehmet GENÇ

• Dost Avcı
  • Bak bir bildiğim var. öl! demezse Tanrı, yaşar kul
    • Facebook
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 22:55:35 »
:)
Mehmet GENÇ
1984 Kadıköy İSTANBUL    
Avcılık, bana babamdan kalan miras değil.. Oğluma olan borcumdur ...

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2012, 13:07:02 »
Tüm dostlar bir arada ne güzel..Ethem abi başınsağolsun.
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2012, 16:06:27 »
Bütün Ege'yi gezmiş gibi görünüyorsun ama daha çok yer var. Yenilen yemekler ve yapılan sohbetler çok güzel. Sıcak ortamları yapmak ve yakalamak zaten senin işin ;) Ama taaa oralara kadar gitmişken Çandarlı^ya uğramadınmı??? Ýnsan bir kahve içmek için kestirmeden gider beeee :) Sen tamamen avcılığı bıraktın artık heralde kendini yollara verdin... ;D
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2012, 12:02:56 »
Vahdet Bubam bizi güzel sürprizinle çok memnun ettin. Sen yük çıktıkça atla gel. Gelmeden telefon et ama. Ki hazırlıklar ona göre olsun. Yine bekleriz. Cümleten öptük seni.  :) :) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2012, 15:35:28 »
ahbe serdarımın bakkalı devredip devlet memuru olan yarısı kuzum :):):)

çandarlı ayrı melmeket,onun yeri başkada nasıl desem;

bi laf varya,hacı hacıyı mekkede,hoca hocayı tekke de,avcı avcıyı merada bulur diye,

onların meralarıda onlara göre,biz plajda donla geziyoz onlar bıldırcın kovalıyor:):):)biz dağda domuz ve başka avlar kovalarken onlar üveyik yakalıyor,biz yatarken onlar geziyor biz gezerken onlar yatıyor ve velakinbi türlü denk gelmiyor.

insanları değil ama yolları çok ters ve sapa be kuzum :):):) hoş onlar yola çıkıp otostop bile yapsalar artık o yollarda durup almayı bırak durcek yerleri bile yok,maazallah şarampole yuvarlananı çekiciler bile kurtaramaz gariiğ.

bıraktık artık oluruna da sana ne elin çandarlısından ben onu çözemedim,lal olana kefillik veya mütercimlik mi başladı hobilerin arasında :):):)

öptüm seni sivil halindeyken :):):)
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı Bayram DOYRAN

• Dost Avcı
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2012, 21:57:22 »
 ;D
abıcım seyahatler4in devamına beklerız bu gelişine saymıyorum sankı ateş alamaya gelmış gıbı oldu bu
Bayram DOYRAN
1974 DENİZLİ

Acıpayam Avcılar Kulübü Başkanı

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2012, 23:33:27 »

Bayram seninki de lafmı şimdi,adam taaaaa Edirneden geliyor ve üstelik üzerine kapı kilitlenmesine rağmen ;) :D :D :D

Alıştık bikere,ya bulaşık yıkarız,ya Þaban başkan gibi aç kalırız,ya Nejat gibi yüksek tepelere sürülürüz yada Vahdet abi gibi üzerimize kapı kilitlenir :)
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2012, 00:18:10 »

Bayram seninki de lafmı şimdi,adam taaaaa Edirneden geliyor ve üstelik üzerine kapı kilitlenmesine rağmen ;) :D :D :D

Alıştık bikere,ya bulaşık yıkarız,ya Þaban başkan gibi aç kalırız,ya Nejat gibi yüksek tepelere sürülürüz yada Vahdet abi gibi üzerimize kapı kilitlenir :)

ethem ethem ,gelen kış,bende dipfriz doldu,ve köpeğimde yok çiftliğimde korunacak mal da,varmısın gönüllü kilitli kalıp bulaşuık yıkayıp ürün bekine :):):)

bi tel kadar yakın artık ertaraf biliyorsun :):):)
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Dost Avcı
  • VARLIĞIM, YܓCE TܓRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
« Yanıtla #10 : 10 Kasım 2012, 03:42:50 »
Senden ala mütercim olmaz, ağa kızı sana kalmaz demiş Rahmetli Adile Naşit hemde hamamda:D :D :D Oralara kadar gitmişken ne bileyim aklımdan öyle geçti işte. Senin hakkından ....... gelsin diye bir cümle kurdum kafamda ama kimin geleceğini bulamadım anasını satayım :D :D :D senin hakkından kimse gelemezmiş yani... ;D Neyse sen geçersen buralardan ben gelirim heralde sivil halimle :D :D :D
Sağlıcakla kal, üzme kendini ve kamyoncunu ;)
Serdar BAKAL  542 562 36 73
1982 Bandırma BALIKESİR

CADIGİ

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
« Yanıtla #11 : 10 Kasım 2012, 17:46:25 »

Vahdet abi kar kış biraz daha bastırsında sen dolaptakileri kap gel,nasıl olsa Cahidin bahçeye ne araba çıkıyor nede traktör.Arasıra kendileri yürüyerek gelseler de onlar bizim masaya bulaşmazlar zaten ;)

Silahı unutma haaa  :D :D :D
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Kadir USLU

• Dost Avcı
  • www.kanerotomotiv.com 0 216 375 12 57
« Yanıtla #12 : 12 Kasım 2012, 15:22:12 »
Bohçacı karısı gibi gezer oldun dört beş kapı yapmadan eve dönmüyorsun .Allah senin iyiliğini versin emiiii. :D :D :D
Kadir USLU
AB Rh + 1963 Pendik İSTANBUL

Çevrimdışı Yahya BUDAK

• Dost Avcı
« Yanıtla #13 : 12 Kasım 2012, 15:58:53 »
Bohçacı karısı gibi gezer oldun dört beş kapı yapmadan eve dönmüyorsun .Allah senin iyiliğini versin emiiii. :D :D :D
eh kadir abiye hak vermemek elde değil
Yahya BUDAK
A Rh + 1965 KOCAELİ

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #14 : 12 Kasım 2012, 17:29:28 »
valla Vahdet usta bu iki oldu, yanlız üçüncüde sektirmem haberin olsun.  :) :) :) :) ne kadar ters zaman var denk getirmesini biliyon. birincide gel, sırtını eve ver , hükümet binasını çek, ondan sonra bulamadım de çek git.  :) :) :) :) (Acıpayam dönüşü)
şimdi de park sorunu var, yük inecek şu saatte, adam ameliyatlı ........ en iyisi mi , o tıra bir helikopter yükle, acil durumlarda ulaşmak üzere ...  ;) ;) ;)
her zaman beklerim Vahdet ustam. ne güzel dostlarla bir araya gelebilmek. selam olsun cümlesine..
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org