Gönderen Konu: BU BABA AVCI'YA BİR UYARIDIR!  (Okunma sayısı 5694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa SAR

• Dost Avcı
Ynt: BU BABA AVCI'YA BİR UYARIDIR!
« Yanıtla #15 : 09 Ocak 2013, 02:36:29 »
"BABA AVCI" Adı bile ne güzel. Rasgele O0
Mustafa SARI
1973 ADANA

Çevrimdışı Yakup ÇİFTÇİ

• Dost Avcı
« Yanıtla #16 : 28 Eylül 2014, 02:25:35 »
Arkadaşlar baba avcı elini eteğini iyice çekmişe benziyor buradan. Araya hatrı sayılır dostlar girsede bu sezon bari hikayelerini okusak çooooook özledik valla :-(
Yakup ÇİFTÇİ
B Rh + 1988 Kepsut BALIKESİR          yakup1088@hotmail.com

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 29 Eylül 2014, 04:02:49 »
 şakir bey bana göre atık bir efsane ,

efsane dönse dönerdi,

sayın baba avcı lakaplı adama neredeyse yalvardık be kardeşim gelmezse gelmiyor işte,..

sevenlerini öksüz bırakana ne denir bilmem,

adını bu sitedeki büyüklerim koysun.

saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2014, 00:49:05 »
valla baba avcı göründüğü gibi değil. çok ince zarif bir kişiliği var. nereye taktı, ne etti eyledi bencazım çözemedim; ama kesinlikle takıldığı bir yer vardır. onu canlı dinlemek de çok keyifliydi. yazılarını okumak da. umarım ileriki zamanlarda gene birlikte olabilme şansı yakalarız. 
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

• Dost Avcı
« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2014, 20:18:08 »
valla baba avcı göründüğü gibi değil. çok ince zarif bir kişiliği var. nereye taktı, ne etti eyledi bencazım çözemedim; ama kesinlikle takıldığı bir yer vardır. onu canlı dinlemek de çok keyifliydi. yazılarını okumak da. umarım ileriki zamanlarda gene birlikte olabilme şansı yakalarız. 

sayın ali ustam,

umarım dediğin gibi olur ama ben bu konuda ümidimi yitirdim diyebilirim beni tanımaz ama siz ve diğer site üyesi arkadaşlarla el sıkmışlığı aynı tabağı paylaştığı aynı sofraya oturduğu onlarca insan var , hadi onlarında hatırı nerede,..?

belkide dediğiniz gibi takılmıştır bunca zaman biyerlere canlı canlı dinleyen olursa bizlerle paylaşsın,
yazılarını özlemesek ondan birşayler öğrenmesek ders almasak ona önem vermesek aramazdık yokluğunu ama herşey ona bağlı,.. ben sitedeki her akranıma büyük ve küçüğüme samimiyetle yazarken , karşı tarafın pek azında samimiyet görüyorum ama her üyeye içten ve samimi yazıyorum yok birinin diğerinden farkı benim için o bize yazmasada ben kendi adıma seviyorum o şahsiyeti vesselam. :)

enderin saygı, sevgi ve selamlarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Rasim BİCİ

• Dost Avcı
« Yanıtla #20 : 04 Kasım 2014, 03:20:01 »
aynen katılıyorum arada bir babaavcıya bakıp gidemediğimiz avların zevkini çıkarıyorduk onuda elimizden aydı şakir dayımız ve diğer bir kaç abimiz hepsini bekliyoruz bu ayrılık bitsin artık.
Rasim BİCİ
1969 AYDIN

• Dost Avcı
« Yanıtla #21 : 04 Kasım 2014, 15:34:25 »
aynen katılıyorum arada bir babaavcıya bakıp gidemediğimiz avların zevkini çıkarıyorduk onuda elimizden aydı şakir dayımız ve diğer bir kaç abimiz hepsini bekliyoruz bu ayrılık bitsin artık.

sayın rasim bey,

vallahi bizim yerimiz belli ya o site ya bu site sosyal paylaşımlarımızı yaptığımız yerler bu adresler uzakta olan veya bir araya gelemediğimiz dostlarla klavye başında ekranda paylaşıyoruz avcılık hayatını nebatatı doğayı paylaşıyoruz paylaştıkça çeşitlilik çoğalıyor ve baba avcı hayattaki deneyim yaşadığı olayları bize kendi üslubu ile anlatıp paylaşırken '' ümer bey'' demesinden bile bizler bu laftan lezzet alırken hernesebeptense yazmayı bıraktı son yapılan geleneksel toplantıda siteye giremiyorum vs. demiş sonrasından bihaberim , vallahi biz buradayız safımız belli , kalanlar belli gelene merhaba der baştacı yaparım.
 yapacak birşey yok katılmayana metazori olmuyor,..

mersin den saygı ve selamlarımla.

Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2014, 23:24:28 »
Sevgili Baba avcı üzme bunca sevenlerini,avcı avı bırakamaz,hele hele arkadaşlarını hiçmi hiçbırakamaz,öyleyse dön yuvana,sevenlerini sevindir artık.
Avını,avcısını ve de doğasını sevenlere selam olsun.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

• Dost Avcı
« Yanıtla #23 : 07 Mart 2019, 15:52:25 »
 valla baba avcı şakir beyim en son türk adalarında ve ova vede dağlarında görülmüş avada devam ediyor her bişeyede amma velakin bizi öksüz koydu gitti artık suçumuz ne söylede bilelim ağalar paşalar bu neci beya.

umarım tekrar şakı şakır yazarda çizerde diycem ama bir hayal bakarsın gerçek oluverir.

selam ve saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN