Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı 5. KARABÜK Yorumları, Fotoğrafları...!  (Okunma sayısı 28802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
Eski dost Tarığımda dünya yol yaparak aramıza katıldı,çayımızı bile demledi.. ^-^ :D
Orman yürüyüşü sonrası arkadaş halleri.. :)
Baba avcı koordinat bilgilendirmesi yapıyor.. :)
Ve ve ve bu toplantı başımızı dinleriz dediğimiz anda birde ne görelim dersiniz ? Kadir ustanın arabaya zorla binen Þaban başkan karşımızda,aç kaldık aç... :D :D :D :D
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2012, 04:32:34 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
Koca çam ve koca usta yan yana.. ;)
Uçakta gibiyiz,tam arkamız kamp yaptığımız alan.. ;)
Efkarlıyım bu akşam şarkısıda çalmıyorki.. :D
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
Þaban başkandan bize yemek kalmaz demiştik ama yanılmışız.
Sonunda başkan mutlu oldu... :D :D :D :D
Sarıldı telefona koşun arkadaşlar yemek bol burda diye sağı solu arıyor.. :D :D
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2012, 04:47:58 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Ve sitemizin camızlarııı ;D

Bazılarını sevmek okşamak mümkün ama bazılarına yaklaşmak mümkündeğil ;D
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
Her zamanki gibi yemekten bir hal olduk.. :D Emeği geçen herkeze teşekkürler.. ^-^ ^-^ ^-^
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
sevgili dostlar;

ne nifaklar,ne dedikodular,nede fesatlıklar,bu yılda para etmedi ve biz yine buluştuk;hemde daha önce bu işe kıspetsiz soyunup,kendini ve dostlarını telef ederek,yetmedi deyip tekrarını üstelik busefer karabükte isterim deyip davet çıkaran sayın valimiz şevket beyin davetine icabet ettik,eeeğ noldu derlerse de deyecek iki lafımız elbette var da nasıl başlasam diye düşünerek fotoları kurcaladım.amma sizle uğraşılmaz,ben alayınıza alayını toptan postalıyorum :):):)
olmaz deyenede arkadan teker teker denkleyecem,nasılsa kara kutu bende :):):)
hele bi yarın bahçeyi adam edeyim sonrasında fotolarada arka bahçeyede el atarız :):):)

eskisi ggibi performans arayanlarada,sığındığı limanda etraftan -medet umanada,uskuru dağınıkken gemi deyip sandalla cebelleşenede var elbet bikaç klavye darbesi :):):)

yakında bu sinemada :):):)

ahanda alayı burda;

https://skydrive.live.com/?cid=c55c2ff5fbd3efb3#cid=C55C2FF5FBD3EFB3&id=C55C2FF5FBD3EFB3%2114705

iyi seyirler...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı
Bu resimlerden ve yazilardan sonra insan olmanin ne kadar zor oldugunu ogrendim.
Allahim ne kadar zormus uzakta olmak, hasret kalmak.
Herhalde bir insana yapilacak en buyuk eziyet O'nu gormese de, yuz yuze konusmasa da, resimlerden ve kisitli da olsa Internet uzerinden goruserek sevdigi, ozlemlerini teker teker icinde hissettigi dostlarina boyle PC basindan bakmak olsa gerek.

Cok guzel bir bulusma, cok guzel bir paylasim olmus.
Insallah Bunyan sonraki bulusmada, bende sizzler in arasinda olurum.
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
Omer abı olmadı ucagı kacır gel anasını satam, gecen senede aynısını dedın bırak bu ayakları parayi cok seviyonnnnnn sennnnnnnnn .. :) Saglıgın yerinde olsun sen bu bulusmada bizim yanımızdaydınnnnnn.....  ;) ;) ;)
Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
             Hasipçim çadırda yattık koca usta ile yattık çok da rahattı ama sen çadırı sökmek için bile içeri girmeye tırstın ne iş... :D :D

Cem abi biliyorsun ki ben yardıma geldim korkan Bayramdı çok tehlikeli dedi neden acaba?
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
ACIPAYAM´lı akedeşlerden ses soluk çıkmıyo abi.Kahvaltıdan tut akşam yemeğine kadar hepsinden ALLAH razı olsun.Bir ara minibüsün arkasında farkettim maşallah Ethem Abiyle bereaber manav dükkanı açmışlar sandım  ;D
Ömer kardeş, okulun son hafta olması nedeniyle sıkışıklık had safhada. Bunların üstüne üstlük sene sonu etkinlikleri mezuniyet, konser gibi uğraşılarımız da var. Bir de ilçede düzenleyeceğimiz konser var. Cahit'le beraber akşam 10.30'a kadar koro çalışmasındaydık. Eve geldiğimizde saat 11'di. Yazılanları takibediyoruz tabi. Perşembeye doğru hafifleyeceğiz. O zaman resimleri de atarım.
Çok ama çok güzel bir hafta sonu oldu. 9 tane psikoloğa para yedirsen o kadar stres atamaz, o kadar hafifleyemezdiniz. Biz öğretmenler sene sonunda çekilmeyecek insanlar haline geliriz. Okul bitsin isteriz. Ancak bu moralle sanki döneme yeni başlıyormuşçasına dinamit gibiyim.

Başta organizasyonu düzenleyen sayın valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Bu arada tuhaf bir gelişme yanımızda gelip de bize eşlik eden Ýmdat Başkan ve Ercan seneye ava başlarlarsa şaşırmayın... :) :) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Bu sene bize resimler ile avunmak kaldı...O ortamların ne kadar güzel geçtigini bilen birisi olaraktan bu sene nasip olmadı katılmak...Ýnşallah bir daha katılamamak nasip olmaz...

Bu arada o resimlere çok iyi baktım,Rıfat abi ile Cem abi baya bir yaşlanmış yav...hayretler içinde kaldım...ne oldu be sizlere  :D :D :D :D

Genel bir kanı, Vahdet abinin performans düşüklügünden bahsediyor ama inanmam...Hele ben olacaktım ki oralarda bakın nasıl tavan yaptırırdım oncaza  ;) :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....
Bu resimlerden ve yazilardan sonra insan olmanin ne kadar zor oldugunu ogrendim.
Allahim ne kadar zormus uzakta olmak, hasret kalmak.
Herhalde bir insana yapilacak en buyuk eziyet O'nu gormese de, yuz yuze konusmasa da, resimlerden ve kisitli da olsa Internet uzerinden goruserek sevdigi, ozlemlerini teker teker icinde hissettigi dostlarina boyle PC basindan bakmak olsa gerek.

Cok guzel bir bulusma, cok guzel bir paylasim olmus.
Insallah Bunyan sonraki bulusmada, bende sizzler in arasinda olurum.

sen ancak resimlere bakar ve iç geçirirsin be ömerim sümerim.
daha neler var neler de eziyet olsun biraz daha bekleyin bakem.....

:) :) :)
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı İlhan KARABIYIK

• Dost Avcı
Kazasız belasız çok güzel bir buluşma olmuş,, Zaten resimler herşeyi anlatıyor.

Tüm katılımcı dostları tebrik ediyorum. ^-^ ^-^ ^-^ ^-^  Daha nice nice buluşmalara inşallah.
İlhan KARABIYIK
B Rh + 1974 AMASYA

Çevrimdışı Dr. Mustafa DİLEK

• Doktor
Dr. Mustafa DİLEK
1976 BURSA

Çevrimdışı Dr. Mustafa DİLEK

• Doktor
Dr. Mustafa DİLEK
1976 BURSA