Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı 5. KARABÜK Yorumları, Fotoğrafları...!  (Okunma sayısı 28812 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
Uzaklarda da olsam,
aramizda binlerce kilometre de olsa,
beni dusunup yad eden siz aile dostlarima nasil tesekkur edecegimi bilemiyorum.
Beni o kadar duygulandirdiniz o kadar onore ettiniz ki,
kelimler duygularimi ifade etmekte aciz kaliyor.

Sizleri cok ama cok seviyorum.  

BÝZ SENÝ HÝÇ AMA HÝÇ SEVMÝYORUZZZZZZZZZZZZZZZ
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2012, 03:20:28 Gönderen: Cengiz BUDAK »
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
elimde bi kapak var fotolARDAN ÖNCE :):):)

SEVGÝLÝ ÖMER SÜMERE UYARMI ACABA :):):)

« Son Düzenleme: 04 Haziran 2012, 17:24:40 Gönderen: Vahdet TOKAY »
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Fatih KESİCİ

• Dost Avcı
  • çulluktan başka kuş tanımam
çok güzel bir buluşma olmuş yine herzamanki gibi.
 aranızda olmayı çok istiyordum ama son anda çıkan sağlık problemi yüzünden katılamadım artık fotoğraflarla idare edeceğiz
Fatih KESİCİ
1979 Çerkezköy TEKİRDAĞ

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
Uzaklarda da olsam,
aramizda binlerce kilometre de olsa,
beni dusunup yad eden siz aile dostlarima nasil tesekkur edecegimi bilemiyorum.
Beni o kadar duygulandirdiniz o kadar onore ettiniz ki,
kelimler duygularimi ifade etmekte aciz kaliyor.

Sizleri cok ama cok seviyorum.

Sana sanki o gün bizimle berabermişsin gibi intiba verebilirdik aslında ama onca fotoğraf çekildi onca makine vardı orada benim makinem iyi değildir diye çekmedim ama resimler bakıyorum da seni orada imiş gibi hissettirecek bir fotoğraf göremedim daha .

Sen birdaha bize güvenme  gel kendi gözlerinle gör derim bu güzellikleri . orada o soğuk suyu içmeden şaç kavurmayı yemeden bir kağıt parçası ile bu işler olmaz Ömer . ;) ;D
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
her şey nasip işi. çok istememe rağmen bir türlü işleri ayarlama, karabük'e ulaşma şansını yakalayamadım. baharın yağışlı geçmesi adeta elimizi kolumuzu bağladı. işler sıkıştı. kısacası gelemedim, ama gönlümüz sizlerle birlikteydi.  bu güzellikleri yaşayan,  yaşanmasına vesile olan, başta sayın valimize, organizasyonda emeği geçen yöneticilerimize, destek veren gönüldaşlarımıza, onları yanlız bırakmayan karabüklü avcılarımıza;  en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Allah sağlık sıhhat versin, nasipse bir daha sefere beraber oluruz.  sağlıcakla her zaman rasgele..  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
Herkese selam sag salim Konyamıza geldik tüm dostlarımızında sag salim evlerine sevdiklerine kavusmasına cok sevindim.  Sevket beye Ahmet beye  tesekkur ederiz bizleri cok güzel agırladılar..
Allahdan kimseye  kene yapısmadı yoksa uygulamalı olarak dişiyle cıkarmaya calısacak bazı kişiler vardı. Vahdet abide kondisyon düşüklügü bariz sekilde belli oluyor cadırında ne sıra vardı ne ugrayan ne soran.. :) Cokkkk yedik cokk ictikkkk cokk eglendikkk her şeyyyy cokk cokkkk güzeldiiiii. Fotolar en kısa zamanda yayınlayacagımm..
Ha sunu demedende gecemeyecegim kıskananlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr catlasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
güzel yermiş gerçekten , fotoları bekliyoruz sabırsızlıkla...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
Hafta sonu harıl harıl çalışan biri olarak bu fotolar bana kurşun gibi geldi desem yalan olmaz  :)

Mekanın güzelliği ve ortamın sıcaklığı resimlere çok iyi yansımış..Artık bi rdahaki seneye diyelim  :)

Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
   Sevgili dostlar bu yılda bahar toplantısını Sayın Þevket AKSOYun ev sahipliğinde mükemmel bir şekilde tamamladık  her şey çok güzeldi Karabük organizasyonuna ev sahipliği yapan Sayın Þevket AKSOY ve Karabükte bizlere eşlik eden Orman bölge şefi Ahmet beye ve tüm katılan dostlara teşekkürler...!

Bu arada Fatih sana katılıyorum Vahdet Abide görülür bir performans düşüklüğü vardı ama Kocaeli ekibi de müthiş bir performans sergilediler   ^-^ ^-^ ^-^
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2014, 20:25:27 Gönderen: Ali ÝÞLEMECÝ »
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Bundan sonra etkinliklere katılırsam da üç olsun >:( özellikle Acıpayam lılarla asla ve aslaaaa

Þu el kol hareketleri yapan her daim sağa sola fırçalar attı durdu(çok sinirlendim ve dönüş yolunda acıpayamda arabadan attım)

Hep bu şekilde oturdular,insan bi yanıma gelir üç beç sohbet eder,ne içersin ne yersin yorgunmusun sorar amma hepsi yol bitene kadar hep oturdu

TEK BAÞIMA KULLANDIM KOCA ARABAYI,KÝMSE YANIMA GELMEDÝ

KARABÜK ten GÜZEL MANZARALAR ve ÇOK GÜZEL GEÇEN ÝKÝ GÜN  :)

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Canı çeken,bi tarafım düşecek diyen bakmasın :D (ustalar yaparda güzel olmaz mı ) :)

Karabük ormanlarında gezinti :)

Koca ustayla yarışmaya kalkan su kaynatan Konyalıııımmmm yürrüüüüü :D :D :D :D

Odun hırsızlarına karşı önlem alan Cengiz ustaya helal olsun  :) ^-^ ^-^

SEVEMEDÝÐÝM TEK ÝNSAN

KANKÝLER ( iyiki vasınız) :)

Geri dönüş eziyetleri ;)

Gece 2 de çorbanı iç ortadan kaybol dediler :(

Safrabolu da çok güzel öten KARATAVUK (amaç gezide olsa avcılık içimizde var  ;) )

TEK KELÝMEYLE HERÞEY GÜZELDÝ  ve AKTÝVÝTEYÝ DÜZENLEYENLERÝ,KATILIMCILARI SADECE
 ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ RUM

SAÐLICAKLA KALIN :)

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Doğu GܓÇLܓ

• Dost Avcı
Sabunluklar hep toplaşmışınız maşallah :)
Eskiden ,yani öğrenciyken,param pulum yokken,zamanım çokken,bi şekilde bi yerlerden para bulup,bu organizasyonlara katılırdım.
Þimdi katılmayı düşünemiyorum bile :(( Deseler ki dönüp de yine o günlere gider misin?
Kime veriyoruz diye sorarım...
Dogu GܓÇLܓ
1982 MERSİN

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
 :D :D :D

abıkata itham başıma bela olabilir belkilime veya sanırsam galiba emme sülemedende duramam :):):)

eskiden yani fii tarihlerinde haybeden yaşıyorkene para puldu talebeler için :):):)

şincik ellemi bellemi çıkıyor olduğunu düşünmeye başlayıncana sankim para altın oldu velasılı deyemiysinde kıvırmak için bahane arardurursun :):):)

olsun be,yarın öbürgün kızanların olduğunda onların okul gezilerinde denk gelir de belkim karşılaşırız :):):)

sefalarımız olsuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
BE BRE YE ÝCCCCCC YATT UYYYUUUU TEMÝZZ HAVAA BOLL OKSÝJENNN ADRENALINN  SOYKIRIM OLDU BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,
Fatih DADAK
1978 Meram KONYA