Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı ( 4 ) 'den Fotoğraflar & Yorumlar...!  (Okunma sayısı 33749 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Vahdet abim...Al abiye demişler birileri seni aradı...bana ugramıştı geçen hafta sen bilin mi dedi...yok dedim haberim yok  ;) :D oda evde imiş ama  uyku tutmamış...bir sıkıntı bastı dedi..sıkıntının sebebi belli oldu  :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
aman kuzum sakın duymasın bu borç beni öldürür yoksa :) :) :)
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
hah geldi Ali abim...kaç Vahdet abim kaç  :D :D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
resimler her şeyi anlatıyor, bir şey demeye gerek yok. hükümet binasının resmini benim evin önünden çekmişiniz, daha ne olsun..  ;) ;) ;)
efenin yeni görüntüsü de çok hoş olmuş. en yukarıda gazino, yuvarlak taş yapı ise, yel değirmeni, şanlı bayrağımız da her zaman canlı canlı dalgalanır burada. efenin baktığı yerde ise eskilerin hatırladığı; kahveci hüseyinin kahvesi vardı. o kadar dedim burayı yıkmayın diye, dinlemediler. efe kahveye gelir geç vakit, Allahtan özürlü samıt biri efeyi karşılar, işaretle anlatır: yunan karşıyı yakıp yıkıp kaçıyor sen ne yapıyon burda.
bunun üzerine efe derhal harekete geçer, çarpışa çarpışa, vura vura selçuk ilçesine varır. burada bir vagonda çevrilmiş kuşatılmış, zor durumdadır; imdada süvariler yetişir ve kurtulur. işte böyle bir anısı vardır kahvenin.  
kulübümüz de bir hayli güzel çıkmış. sevgili Rıfat çok iyi hatırlayacaklardır burayı. artık öğrendiniz, nasıl olsa antalyaya karpuz kesmeye geçersiniz. her zaman beklerim. yanlız beni bulamayan, avda da bir şey bulamaz gibi geliyor bana... ;) ;) ;)
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Ali abi, Ali efenin lakabını okuyamadım..
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
milli mücadele kahramanı yörük ali efe;

nur içinde yatsın...
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
Yörük Ali efe ustam. müthiş bir atıcı. ermeni subayla takışınca askerden kaçan yörük; alanyalı molla mehmet efenin yanına dayısı tarafından götürülür, çok çömez olduğundan efenin kızanlarınca bıyık altından gülünür. efe yörüğün gözüne bakar, kızar kızanlarına. kızanlığa kabul edilir ama tüfek verilmez. donduran köyüne her zamanki gibi gece gelirler. burası mollanın yatağı, iaşe yeridir. Bekir beyin çoban köpeği mollayı sarmıştır boğuşmaktadırlar. hiç kimse bir şey yapamaz. yörük ali, kızanların elinden mavzeri kapar alır. bir anlık açıklıktan istifade ile köpeği yere serer tek atışta. bunun üzerine, molla bu tüfek bunda kalacak der ve tüfek taşımaya hak kazanır..
      işte biz de trap poligonunun adını, Yörük Ali Efe Atış poligonu koyduk ki: adına yakışır atışlar yapılsın diye. bu gün takım seçmeleri için antrenman yaptık. sezonu yeni açmama karşın, gene de üçüncü iyi skora imza attım. yarın Aydın'da tepecik avcılar kulübünde trap atışlarını şereflendirip tüm kupaları Yenipazar'a götüreceğiz...........  ;) ;) ;) ;)  
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2011, 05:31:59 Gönderen: Ali ALTINKAYA »
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
 :D :D :D

gıcıklık olsun diye ayrı başlık açtım...

http://www.avcisayfamiz.com/forum/index.php?topic=32213.0
Vahdet TOKAY

UYMAZSA

Çevrimdışı A.Recai DEMİRCİ

• Dost Avcı
 Dostluğunuz sonsuz,muhabbetiniz şen olsun dostlar.Çok güzel bir etkinlik olmuş.Düzenleyenlerin ellerine sağlık.
Ahmet Recai DEMİRCİ
1957 Atabey ISPARTA

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

Teşekkürler Recai bey sizleride aramızda görsek daha keyifli olurdu ...!

Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
sevgili Recai ustam, gerçekten nerelerde olduğunu anlatabilirmisin. özlettiniz kendinizi haberiniz olsun. gönül dolusu sevgilerle, slm.
Ali ALTINKAYA

Çevrimdışı A.Recai DEMİRCİ

• Dost Avcı
  Teşekkürler Dostlarım.Ben de sizleri özledim.Þimdilik interneti açtırmadım.Görüşmek üzere sağlıcakla kalın.
Ahmet Recai DEMİRCİ
1957 Atabey ISPARTA

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Recai bey inşallah interneti açtırırsınız da sizi buralarda görürüz  ;)
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA