Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı ( 4 ) 'den Fotoğraflar & Yorumlar...!  (Okunma sayısı 34236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
.

Avcı Sayfamız
Geleneksel Bahar Toplantısı 4

Avcı Sayfamızın bu yıl dördüncüsü'nü gerçekleştirdigi bahar toplantısı Bayram DOYRAN , Oğuz BABAÇOÐLU , Cahit YILMAZ , Ahmet YILMAZ , Mehmet Emin KARAASLAN ve Yazır Belediye Başkanı Ýmdat ALTUN 'un  Ev sahipliğinde   Eşeler Yaylası Acıpayam / DENÝZLÝ ' de yapıldı bahar toplantısına katılan  www.avcisayfamiz.com üyelerine DENÝZLÝ'li avcılara teşekkür ederiz...!

Gönlü bizim ile olan Avcı Sayfamız dostlarına selam olsun...!

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

.
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
               Sağ salim evlere dönmenin huzuru ile muhteşem 2 günü geride bıraktık,bu yıl 4. olarak tertiplenen bahar toplantımız Denizli Acıpayamlı dostların mükemmel ev sahipliğinde harika geçti.
               Toplantıda maddi manevi emeği geçen tüm dostlara şahsım adına teşekkür ederim,ömrümüzde anlatabileceğimiz bir gün daha kazındı sayelerinde,her şey mükemmeldi.Akaşam geç saatte evdeydim fotoları atamadım şimdi iş yerinden yazıyorum akşama paylaşırım inşallah.
          Koca usta bu ekibe yağmurlu havada su yok bundan sonra,tüm yemekleri Þaban başkan yapacak toplantılarda... :D :D :D :D
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Kazım AKSOY

• Dost Avcı
Rüzgarı,fırtınası,yağmuru ,çamuru ve dört mevsimi bir arada yaşadığımız,avcı sayfası bahar toplantımızı denizli acıpayam yazır eşeler yaylasında avcı dostlarımızla gercekleştirmenin verdiği gururla avcı sayfamıza ev sahipliği yapan acıpayamlı avcı dostlarıma teşekür ederim.
                              Altınoluktan sevgiler Usta kazım.
Kazım AKSOY
A Rh + 1961 Altınoluk BALIKESİR

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
ORDAKÝ ORTAMI ANLATMAYA KELÝMELER YETERSÝZ KALIR...GERÇEKTEN MUHTEÞEM 2 GÜN GEÇÝRDÝK...DENÝZLÝ LÝ DOSTLARIN HEPSÝNE SONSUZ TEÞEKKÜRLER...
Ama bir kapanış vardıki akıllara zarar...Cem abim bir Sucuklu Yumurta yaptı.... :-X :-X :-X
Allahtan Uşaklı dostlar kahvaltı hazırlamışlarda yola aç cıkmadık... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Abdullah YAĞCI

• Dost Avcı
enson gelen en son gider derler yaa bizde öğle yaptık.....hakanım nedemek  kardes yumurtaları bayram sabaha kadar halletti sabaha kadar çadırda yumurta çıkarmış bizde sabah gerekeni ettik kimlere nasip kimlere  kısmetmiş vahdet halamlarda bıyıklarını sile sile bayramın yumurtalarını yediler bide karşidan bağırmazlarmı kimmi bağıran kim olacak kadir ustam baaayyyraaammm baska yumurta varmı diye bizde kalmadı diye cevap verdik zaten bayram bilseydi halamların kalabalık olduğunu saba kadar iki fazla çıkartırdı.en güzel,i sarıları ifte sarı idiiii.... kazım ustam selamlar herkese  haaallaaaa
Abdullah YAĞCI
AB Rh + 1967 UŞAK

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
  • DURANA ATAN ET AVCISI; KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR
Katılan Arkadaşları kıskanmamak elde değil. Fotolar nerede fotolar???????
Erkan TURHAN   0533 458 68 17  Bayrampaşa İSTANBUL. 1974
Terazidere avcılar klübü
<a href="http://hizliresim.com/ynPa80">[img width=320 height=240]http://i.hizli

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Katılanlar olarak karar aldık...resimleri yayınlamayacagız.... :P :P :P :P :D :D ;D ;D :D :D ;D ;D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....
evet dostlar,
muhteşem geçen bir haftasonunun ardından gene iş başı yaptık.
yaşananları yaşadıklarımızı kelimelerle anlatmak mümkün değil.
bu toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkurler.
başta, Acıpayam lı arkadaşlarımız
Acıpayam Avcılar Kulübü Başkanı Bayram DOYRAN , Cahit YILMAZ , Ahmet YILMAZ , Mehmet Emin KARAASLAN
ve
Oğuz BABAÇOÐLU, Ahmet YILMAZ, Þakir YILMAZ,Yazır Avcılar Kulübü Başkanı Ercan KARADENÝZ
ile
Acıpayam Kaymakamı Uğur KALKAR, Yazır Belediye Başkanı Ýmdat ALTUN, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulisi ÞEVKAN, Ýl Av Komisyonu Temsilcisi Mehmet CURAVCI,  
ile daha adını sayamayacağım tüm gönül dostlarına tekrar tekrar teşekkurler.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2011, 20:00:41 Gönderen: Nejat YILMAZBAYHAN »
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
Katılanlar olarak karar aldık...resimleri yayınlamayacagız.... :P :P :P :P :D :D ;D ;D :D :D ;D ;D

:D :D :D :D :D :D Koynumuzda ANAAAAKONDA beslemişiz. :D :D :D :D :D :D At bakem resimleri naz yapma.
Terazidere avcılar klübü

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
 :D :D :D

alın size yorum!!!

nede olsa elinden su içtik,kime çektiysem artık siz bulun;

rezalet bi hafta sonu için ilk katılımcı olmak bana ve birlikte kelle koltukta feroza ile yollara düşenlerindi;
nemi oldu???

daha neolsun yahu,perşembeden başlayan ve cuma sabah karga kahvaltı seansından devam eden bi acıpayam yada ajıpeyam ile tanışmak ve tekrar o meydanda tur atıp ele güne avropalı şopar profili çizmek kolay olmasa da,genede başardım deyebilirim :):):)

cuma sabah,günü,gecesi ve ardından hafta sonu nuda içine alan ilgi,alaka,izzeti ikram ve kucak açan dostların ezici ve kahredici sıcaklığından daha berbat nasıl bi hafta sonu yaşayabilirdik ki! ???
asıl ev sahibi durumunda gördüğünüze kanmayın alayı yalancı,adı geçen 6 kişiye bakınca önden ufak tefek haşlak anadoılu efesi orta boylu yiğit endamı sanırsınız belki ama ardında bi kalabalık gölge varmış ki biz dağ sülieti ile karıştırınca geç anladık;sanki acıpayam meralarında kimle selamlaştıysalar adeta silah zorunla toplasan olmaz dedirten bi dostluk ve dayanışma ve evsahipliği ilgisini tüm civar köy ve kasabalardaki ahpabları ermiş yanlarına.

yani kısacası berbat bi evsahipliği ile karşılandık ve adeta defolunda kafamızı dinleyelim dedirten uğurlamaları ile serinhisara kadarda gittiğimiziden emin olmak için yolcu edişlerini demi anlatayım bilemedim :):):)

bende bişi dersem neolayım,yok foto felan,önce yediklerim hazmolsun ondan sonra düşüncez garii :):):)

sağlıcakla...

Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
.......önce yediklerim hazmolsun ondan sonra düşüncez garii......

Ule...3 günde EGEli oluverdin gari...kapmışsın şiveyi... ;) :D
atcem deyip kandırıverme...atıvede baksınlar gari şu kızanlar resimlere... :D :D :D

:D :D :D :D :D :D Koynumuzda ANAAAAKONDA beslemişiz. :D :D :D :D :D :D At bakem resimleri naz yapma.

Turhan ım klimacım sogutucum...anakonda ne olaki... ;) :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Kazım AKSOY

• Dost Avcı
ule beni dellendirmen gari bayramın üç dene yumurtasımı hazm olcek diye bekleyiveriyon,ben bayramgillere balık tutuvedim .yumurtala zaten hazm oldu bile,
meşe danasını nilen öğütcez.ali kaptanda soruveriyo gari bana tabak tencere karıştı masada diyo,amme durup duruyo bana yapmaz diyo sonunda.hadi gari hayırlısı oluvesin.atın resimleride.
                                                                                                    selamlar ustadan
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2011, 17:32:12 Gönderen: Kazým AKSOY »
Kazım AKSOY
A Rh + 1961 Altınoluk BALIKESİR

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Þu fotoları koysanızda baksak diyorum  :)
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
.......önce yediklerim hazmolsun ondan sonra düşüncez garii......

Ule...3 günde EGEli oluverdin gari...kapmışsın şiveyi... ;) :D
atcem deyip kandırıverme...atıvede baksınlar gari şu kızanlar resimlere... :D :D :D

Turhan ım klimacım sogutucum...anakonda ne olaki... ;) :D
zengin bir aga tutmuş afrikaya safariyr gitmiş. döndügündede çiftligine kasaba halkını toplamaış av maceralarını anlatıyor; -bir zebah çıktım bir zebra vurdım. -aga zebra ne oliki -eşegi bilisen? -hee -işte zebra işegin siyah beyez çizikli pijama giymiş halidir.somrada bir zurafa vurdım. -one ki aga? -eşegi bilimisen? -hee -o zırafa eşegin çok uzın boyınlisidir.ertesi günde bir ANAKONDA vurdim -agam bu ANAKONDA ne oliki -eşegi bilimisen -hee -işte bu Anaakonda eşegin aletinin 4 metre olanidır,emme ucındada eşek yoktir........

« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2011, 18:23:24 Gönderen: Erkan TURHAN »
Terazidere avcılar klübü

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN