Gönderen Konu: 2. ADAPAZARI BELEDİYESİ FERMALI AV KÖPEKLERİ MERA YARIŞMASINA DAVET  (Okunma sayısı 4863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Yavuz kardeş bu yarışma ne zaman tarih belirtmemişsin.
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Berkay PORSUK

• Dost Avcı
Öncelikle hayırlı olsun Allah utandırmasın Yavuz .Benim hatim olmayarak bi tavsiyem olacak bu tip mera yarışmaları bu tarihlere bırakmamaklazım havaların sıcaklığı seyir zevkini düşürüyo köpeklere çok etki ediyo umarım seneye bunlar dikkate alınır
Berkay PORSUK
1977 GEMLİK

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• Dost Avcı
BÝR ÝLKÝ DAHA HEP BERABER YAÞIYACAZ ÝNÞALLAH KOVUCU KÖPEKLERDE DE IRKININ EN GÜZELÝ ADAPAZARI MERA YARIÞMASINDA SEÇÝLECEK TÜM KOPAY BARAK VE DÝÐER KOVUCU KÖPEK SAHÝPLERÝNE DUYURULUR HAKEMLERÝMÝZ FCI HAKEMÝDÝR

SENEYE HEPSÝ ZAMANINDA OLACAK ÝNÞALLAH BERKAYCIM BÝZÝM ORALAR SERÝN OLUYOR DOSTUM
27 HAZÝRAN PAZAR  CENGÝZ ABÝ
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA

Çevrimdışı Hüseyin TUNÇAL

• Dost Avcı
    • huseyin_tunc_al@hotmail.com
ANKARA VE ÝSTANBUL YONUNDEN GELEN DOSTLAR D-100 KARAYOLU UZERINDEN SEHIR MERKEZINE GÝRMEDEN KARASU KAYNARCA LAVHALARINI TAKIP EDECEKLER

SEHIR ILK GIRISINDEN DEVAM EDIYORUZ ILERDE TEKRARDAN ONUMUZE KARASU KAYNARCA TABELASI CIKIYOR CIFT SERIT DUBLE YOLA GIRIYORUZ

YAKLASIK 4-5 KM SONRA ONUMUZE CIKAN ISIKLARDAN SAGA DONUYORUZ KOLAYLIK ACISINDA DUBLE YOLUN SOL TARAFINDA INEK HEYKELI VAR ONU GORUNCE SAGA GIRILECEK VE HIC SAPMADAN DEVAM ILER DE NEHIRIN USTUNDEN GECILECEK KOPRUDEN KEMERLI ESKI KOPRU VAR HEMEN YANINDA DEVAM EDIYORUZ ORDAN

YAKLASIK 4 KM SONRA MISIR KURUTMA TESISLERINDEN SOLA DEVAM EDIYORUZ O YOL DIREK YARISMA ALANINA CIKARIYOR

UMARIM YARDIMCI OLABILMISIMDIR

yolu bulmakta sıkıntı cekenler olabılır

HÜSEYÝN TUNÇAL 05465578941 numaralı telden bana ulasmaları yeterlı

« Son Düzenleme: 23 Haziran 2010, 17:46:28 Gönderen: Hüseyin TUNÇAL »
Hüseyin TUNÇAL
0 Rh + 1986 SAKARYA               0 546 557 89 41

[img width=320 height=240]http://i30.tinypic.com/iw5fsx

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
katılımcılara başarılar emegi geçenlerin eline saglık
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• Dost Avcı
katılımcılara başarılar emegi geçenlerin eline saglık

BAÞKANIM SÝZÝDE BEKLÝYORUZ BU SEFER AÇ BIRAKMIYACAZ SÖZ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• Dost Avcı
KOVUCU KÖPEKLER ÝÇÝNDE IRK GÜZELLÝK YARIÞMASI AYNI GÜN ADAPAZARINDA DÜZENLENECEKTÝR FCI HAKEMLERÝ TARAFINDAN DEÐERLENDÝRMELER YAPILACAKTIR TÜM KOVUCU KÖPEÐÝ OLAN DOSTLARIMIZIDA BEKLÝYORUZ KATILIM ÜCRETÝ YOK YEME ÝÇME BEDAVA ÖDÜLLÜ YARIÞMADIR
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA