Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı " 3 " Üzeyir Yaylası / UŞAK " NOTLARI "  (Okunma sayısı 68112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
            Vahdet abi emeğin için teşekkürler.. ;) :)
        Sitemizin toplantısı her toplantı ertesi güreş ağalığı gibi dostlarımızın talebi ile üstlenilmek istenmektedir ,gelecek seneki toplantıyada Acıpayamlı dostlarımız talip olup almışlardır,Allah nasip ederse seneye tekrar beraber olacağız,Denizli ilimize mahsuz horozumuz seneye bu tarihlerde toplantı alanımızda uzun uzun ötecek inşallah...  ;)
           Bizler bu güne kadar kendimize dev aynasında bakmadık,bizim ile beraber olan veya izleyenlerede büyüteç tutmadık,türlü forum oyunları ile ne istatistik bilgilerimizi nede onlaine sayımızı aldatmaca ile kimseye sunmadık,bizler elimizden geldiğince hak ettiğimiz yerde mütevazi olmaya kompleksli olmamaya özen gösterdik.Bunun sebebide bizlerin bu forumu menfaat için değil dostluk için kullanıyor olmamızdır,bizim gönlümüz de aşağıdaki ateş gibi büyüktür arkadaşlar... ;)

O0 O0 O0 O0 O0

Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

beyler resimdede gördügünüz gibi suçuklu yumurta kapış kapış gitti afiyet şeker olsun herkes çok begendi çünkü yumurtalarını bizzat ben kırdım

Başkan ömür adamsın   ^-^  ^-^  ^-^
Cengiz usta ile Cem yememişler zehirleniriz falan diye gerçi bende yemedim biliyorsun   ;) :D   :D  

Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
            Vahdet abi emeğin için teşekkürler.. ;) :)
        Sitemizin toplantısı her toplantı ertesi güreş ağalığı gibi dostlarımızın talebi ile üstlenilmek istenmektedir ,gelecek seneki toplantıyada Acıpayamlı dostlarımız talip olup almışlardır,Allah nasip ederse seneye tekrar beraber olacağız,Denizli ilimize mahsuz horozumuz seneye bu tarihlerde toplantı alanımızda uzun uzun ötecek inşallah...  ;)
           Bizler bu güne kadar kendimize dev aynasında bakmadık,bizim ile beraber olan veya izleyenlerede büyüteç tutmadık,türlü forum oyunları ile ne istatistik bilgilerimizi nede onlaine sayımızı aldatmaca ile kimseye sunmadık,bizler elimizden geldiğince hak ettiğimiz yerde mütevazi olmaya kompleksli olmamaya özen gösterdik.Bunun sebebide bizlerin bu forumu menfaat için değil dostluk için kullanıyor olmamızdır,bizim gönlümüz de aşağıdaki ateş gibi büyüktür arkadaşlar... ;)

O0 O0 O0 O0 O0

cem kardeşim bu mütavazilik ve gerçek dostluk oldugu için burdayız  burdada olucaz
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı

beyler resimdede gördügünüz gibi suçuklu yumurta kapış kapış gitti afiyet şeker olsun herkes çok begendi çünkü yumurtalarını bizzat ben kırdım

Başkan ömür adamsın   ^-^  ^-^  ^-^
Cengiz usta ile Cem yememişler zehirleniriz falan diye gerçi bende yemedim biliyorsun   ;) :D   :D 

kaptan  nasıl yemedin  tetik parmagımı ıssırdım diyen sen deyilmisin
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Başkan dogru söyler vallahi...ahanda ispatı....

Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Hay maşallah Başkanıma...nede güzel yakışmış ellerine.... :D

Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı

Başkan ömür adamsın   ^-^  ^-^  ^-^
Cengiz usta ile Cem yememişler zehirleniriz falan diye gerçi bende yemedim biliyorsun   ;) :D   :D 

Kaptan Kaptan.....ayıp be....masanın ilk sırasını kaptırmadın...millet yetişemedi senin yüzünden  :D :D :D :D

Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
               Hakanım mikserim benim bu vatandaş seni tam şu an ensenden öpüyor...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
E.......  ....... Cem abi....
anadın sen onu............ :P :P :P :P
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Naci ERGİN

• Dost Avcı
Organizasyonda emeği geçen herkesi kutlarım.Aranızda olamadığım için çok üzgünüm.Umuyorum güzel bir hafta sonu olmuştur.
Naci ERGİN
1962 Malkara TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
              Bunlarda sitemizin keklikleri kaçmamaları için güzel bir ortam yarattık... :D :D

Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Çetin GENÇ

• Dost Avcı
merhaba   doslar  tekrar   aranızda  olmaktan  mutluluk   duydum
Çetin GENÇ
1960 BURSA

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
saol hakancım cenğiz abinin yapamayacagını anladım el attım napıyım kaptanda yememişya
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı B.Ömür ÇİLİNGİR

• Dost Avcı
Adanadan yaralı avcıdan selamlar :) :) az önce eve geldim, gece ramazanın misafiri oldum bugün trenle geldim adanaya.. Karayolları korkuttu biraz..
Çok sükür binlerce kez sükür buradayız..

Vahdett ustaa ya benm gibi hasta yaralı bir adamı kacırdınız hastaneden... :) :) :)

Hiç degilse serumun bitmesini bekleseydik :) pansumandan vazgeçmiştim ben..
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2010, 03:34:24 Gönderen: B.Ömür ÇÝLÝNGÝR »
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA

Çevrimdışı B.Ömür ÇİLİNGİR

• Dost Avcı
Geçmiş olsun dileklerinde bulunan bütün dostlar sagolsunlar.. Çok sükür bugünümüze..

Dostlar merak etmesin biz cok iyiyiz..

« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2010, 03:22:29 Gönderen: B.Ömür ÇÝLÝNGÝR »
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA