Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı " 3 " Üzeyir Yaylası / UŞAK " NOTLARI "  (Okunma sayısı 67709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
Kardeş ayrıntı vermiyoruz zaten; gelmeyen bilemez :))))
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
Uşakta Geleneksel olarak 3.’sünü gerçekleştirdiğimiz avcisayfamiz.com.’un bahar toplantısı Üzeyir yaylasında hava şartlarına rağmen oldukça eğlenceli ve güzel geçti. Adana ekibinin geçirmiş olduğu trafik kazası bizleri ne kadar üzdü isede  sadece maddi hasarlı bir kaza olması bizi sevindirdi. Hepsine tekrar tekrar geçmiş olsun Bu organizasyona icabet eden katılamayıp gönlü bizlerle olan tüm arkadaşlara  da  teşekkürlerimi sunuyorum. Avcısayfamız.com üyeleri iyi ki varsınız Hakanın da söylediği gibi kimene göre forum bize göre aile

Ayrıca aramızda olamayıpta bize desteklerini esirgemeyip hediye gönderen DÝSCOVERY'nin sahibi Fevzi ÜNLEYEN beye çok teşekkürlerimi sunuyorum.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2010, 15:18:34 Gönderen: Hasip ANTEP »
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
  • DURANA ATAN ET AVCISI; KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR
Son dakikaya kadar fırsat kollayıp giderim umudumu içimde taşıdım.  Fakat soğutma işi yapıyorum (klima). Ýnanılmaz bir yoğunluk var Kaçamadım. Önce bu seneki toplantıyı organize edenarkadaşlar. Halil ÖZDEMÝR,Gürsel ÖZSÖZ,Ömer COÞKUN,Hasip ANTEP ve Bayram VARIÞ'a çok teşekkür ederim. Sonrada olumsuz şartlardan etkilenmeyip gelen tüm dostlara geleneği sürdürdükleri için ayrı ayrı teşekkür ederim.  Kaza geçiren Adana ekibine acil şifalar dilerim. Geçmiş olsun Resimleri bekliyoruz Acilllllllllll.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2010, 15:33:56 Gönderen: Erkan TURHAN »
Erkan TURHAN   0533 458 68 17  Bayrampaşa İSTANBUL. 1974
Terazidere avcılar klübü
<a href="http://hizliresim.com/ynPa80">[img width=320 height=240]http://i.hizli

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Öncelikle son güne kadar gideceğimizi düşünüp hazırlıklarımızı herşeyimizi tamamlamışken son gün gidemeyeceğimiz haberini almak gerçekten çok üzdü bizi..Uzun zamandır bu toplantı gününü bekliyorduk..Herşeyde vardır bir hayır,toplantıdaki ev sahipliğinden dolayı Uşaklı avcı abilerimizi kutlarım..Resimlerlede olsa dostları görmek çok güzel,yeni resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz..
Adanalı dostlarada çok geçmiş olsun..
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Bu toplantıda bizleri üzen tek şeyin Adana ekibimiz Yusuf abim ,kardeşi Ali,Bayram ve Ramazan Arkadaşımızın geçirmiş oldukları trafik kazasıdır.Sevincimiz ise onlara fiziksek bir tahribat olmamasıdır. Arkadaşlarımıza tekrar geçmiş olsun
Bu organizazyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza cok teşekkür ederim.
Bütün aksiliklere rağmen gayet güzel olduğu kanısındayım ama genede bizlerinde bazı eksiklerimiz olmuştur mutlaka onlarıda
mazur görürsünüz galiba ;)
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
organızasyonda emeği geçen herkezi kutluyorum ....kaza geçiren arkadaşlara da geçmiş olsun çok üzüldüm.....eee artık fotolar gelsinde bakalım görelim güzellikleri.........
Ender GİRGİÇ
1971 İSTANBUL 543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Nedim UYSAL

• Dost Avcı
  • Tepebaşı Avcılar Derneği Şirintepe Mh.Karaca Sk.24
Uşaklı dostlarımızı böyle bir organizasyonu tertipledikleri için kutluyorum.Kaza yapan dostlarıma büyük geçmiş olsun.Cumartesi Tavşanlı mera yarışmalarında olmam nedeniyle, Pazar ise Bilecik Merkez Avcılık ve Atıcılık Ýhtisas Kulübünün tek kurşun atışlarına davetli olduğum için aranızda olamadım bütün dostlarımdan özür diliyorum.Sevgili Suat YASAK arkadaşımla Tavşanlıda görüştük mazetlerimi kendisine de iletmiştim eminim çok güzel vakit geçirilmiş ve yeni dostluklar kurulmuştur.Daha güzellerini yaşayabilmek dileklerimle selamlar Eskişehir den .....
Nedim UYSAL                    0 530 746 11 70
1970 ESKİŞEHİR             0 222 320 30 35

Eskişehir Tepebaşı Avcılar Derneği Başkanı

Çevrimdışı Erdal KܓPELİ

• Dost Avcı
ben de suat yasak abımızle bera ber  katıldım toplatınıza arkadasların hepsı sıcak kanlı ben 2 senedır uyenızdım  bu kadar sıcak ortam oldugunu bılmıyordum bende artık kabul edersenız devamlı aranızdayım kendınıze ıyı bakın
Erdal KܓPELİ
1978 BURSA

Çevrimdışı M.Fatih GEDİK

• Dost Avcı
Öncelikle son güne kadar gideceğimizi düşünüp hazırlıklarımızı herşeyimizi tamamlamışken son gün gidemeyeceğimiz haberini almak gerçekten çok üzdü bizi..Uzun zamandır bu toplantı gününü bekliyorduk..Herşeyde vardır bir hayır,toplantıdaki ev sahipliğinden dolayı Uşaklı avcı abilerimizi kutlarım..Resimlerlede olsa dostları görmek çok güzel,yeni resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz..
Adanalı dostlarada çok geçmiş olsun..

Mehmet Fatih GEDİK
1975 Havza SAMSUN

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı

Hangi ayrıntıdan bahsediyorsunuz anlamadım. :-[ ::)

Ben yorumumu enson yapacağım
Rıfat YENİAY
0 Rh + 1963 ܓmraniye İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
önce ben benliğimi yapıp fırçamı atayım :):):)

ne adanası yav,

adana değil,tarsus ve adana konya ve yurdun nerdeyse heryerde bi parçası veya serum takılı vaziyette bile kendine baktırcak bi gelinimizi karşımıza çıkaran beynelmilel arkadaşlar ekibi deyin kısaca ama özünde tarsus ve adana olsada bence onlar hep içimizde hemşehrimizi olan bi ekip.

ufacık (murat kardeşimiz)eksikleri olsada gene bizlerleydiler.

hepsine tekrar tekrar önce sağlık deyerek büyük geçmiş olsun diyerek bende fotoları hazırlamaya başlıyorum.

arka bahçeye karışmayın ötesi yok :):):):):):)

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı

Hangi ayrıntıdan bahsediyorsunuz anlamadım. :-[ ::)

Ben yorumumu enson yapacağım

:D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

Hayırlı sabahlar dostlar gece geç saatte gelmemiz dolayısı ile makinada kalan bir kaç fotoğrafı atamadım,Cumadan başlayan etkinliğimiz pazar öğlenden sonra sonlandı dönüşümüzde Üzeyir yaylası eteklerinde Kızılhisar köyünde bulunan uşaklı dostların Sülün - Keklik üretim çiftliğini gezmek fırsatımız oldu sizlerle bu kareleri ve dönüş yolumuzdaki bir kaç manzarayı paylaşmak istiyorum.

.
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
yarım saat önce aldığım habere göre Yusuf dayı eve varmış tekrar gecmiş olsun dayı sizlere
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK