Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı " 3 " Üzeyir Yaylası / UŞAK " NOTLARI "  (Okunma sayısı 68862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
.

Avcı Sayfamız
Geleneksel Bahar Toplantısı 3

Üzeyir Yaylası Kızıl Hisar Köyü / UÞAK

Avcı Sayfamızın bu yıl üçüncüsü'nü gerçekleştirdiği bahar toplantısı Halil ÖZDEMÝR , Gürsel ÖZSÖZ , Hasip ANTEP , Ömer COÞKUN , Bayram VARIÞ ve Abdullah YAÐCI 'ın  Ev sahipliğinde   22 / 23 Mayıs 2010 tarihinde Üzeyir Yaylası Kızıl Hisar Köyü / UÞAK ' ta Yapıldı Bahar toplantısına bizleri onurlandıran  www.avcisayfamiz.com  üyelerine Uşak Avcılar Kulübüne ve Avcı camiamızdan katılan dostlara kendisi Bursa Fuarına hazırlandığı için katılmayan karınca kararınca katkısı olsun amacı ile hediye gönderen DÝSCOVERY'nin sahibi Fevzi ÜNLEYEN beye çok teşekkür ederiz...!

Gönlü bizim ile olan Avcı Sayfamız dostlarına selam olsun...!

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2010, 18:24:32 Gönderen: Vahdet TOKAY »
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

Sevgili dostlar bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Avcı sayfamız bahar toplantısının yorumlarını fotoğraf ve videolarını bu başlık altında toplayalım bu güzel gün kayıtlarda kalsın hemde gönlü bizimle olan fakat gelemeyen arkadaşlarııza izleme fırsatı vermiş olalım...!    

Uşak ili vali yardımcısı ve üyemiz Sayın Þevket AKSOY Beyin etkinliğimiz açılış ve teşekkür konuşması

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2010, 21:53:41 Gönderen: Ali ÝÞLEMECÝ »
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
              Bu sene Avcı Sayfamız olarak düzenlediğimiz bahar toplantımızın üçüncüsünü Üzeyir Yaylası, Kızıl Hisar Köyü / UÞAK'ta geçerleştirdik,Halil ÖZDEMÝR, Gürsel ÖZSÖZ, Hasip ANTEP, Ömer COÞKUN, Bayram VARIÞ ve Abdullah YAÐCI'nın ev sahipliğinde mükemmel yayla havasında Cuma akşamından bu sabaha kadar güzel bir hafta sonu geçirdik.Tüm emeği geçen Uşak'lı arkadaşları vali yardımcısı Þevket beyi emekleri ve müsafirperverliklerinden dolayı tebrik ediyor teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Dost Avcı
  • YA OLDUĞUN GİBİ GÖRܓN YADA GÖRܓNDܓĞܓN GİBİ OL.....
bende hasbel orada bulundum.havaların soguk olması bıraz etkılesede bızlerı,orda sevdıgım dostlarımı gormek,ınternet ortamında ısmen tanıdıgım bır cok ınsanın abımızın kardesımızın orda olmasını gormek ve kısa surelı sohbetler etmıs olmak,ve guzel muahbbetlerın oluşşmasında bu ortamı hazırlayan Uşaklı degerlı avcı abı ve kardeslerımıze sonsuz tesekkur edıyorum,Adanadan gelen abı ve kardeslerımızın gecırıdgı kaza sonucu tek sevınc kaynagımız maddı olarak hasar olsada saglık acısından hasarsız atlatılması bızlerı sevındırdı.
ben orda olmaktan mutluydum.umarım benım yuzumden kımsenın tadı kacmasıtır.resımlerı sabırsızlıkla beklıyorum..orda olan tüm abı ve kardeslerıme sonsuz sevgı ve saygılar....iyiki varsın avcısayfamız....
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme İZMİR

Çevrimdışı Bayram ERDEM

• Dost Avcı
emegi gecen bütün arkadaşlara teşekkür eder muhabbetlerin ve dostlukların devamını temenni dilerim saygılar.
Bayram ERDEM
1969 BALIKESİR

Çevrimdışı Nebil ÖZKÖKSAL

• Dost Avcı
Hadi be arkadaş atın şu resimleri çatlaycam...
Nebil ÖZKÖKSAL
1961 İZMİR

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Bu seneki Avcı sayfası Bahar toplantımızı Uşak Kızılhisar köyü /Üzeyir yaylasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız..
Bu Toplantımızda bizlere ev sahipligi yapan Arkadaşlarımız Başta Þevket Abi olmak üzere Halil ÖZDEMÝR, Gürsel ÖZSÖZ, Hasip ANTEP, Ömer COÞKUN, Bayram VARIÞ ,Abdullah YAÐCI ,Çavuş dayı ve kardeşi ve şu anda adı aklıma gelmeyen tüm Uşaklı arkadaşlara  Canı gönülden teşekkür ederim.

Hava muhalefeti nedeniyle biraz tereddütlü gitsekde, yagmur ve fırtına bize eşlik etsede , çok güzel bir hafta sonu geçirdik Oradada söylediğim gibi orada olmaktan çok mutluyum.

Bu toplantıda bizleri üzen tek şeyin Adana ekibimiz Yusuf abim ,kardeşi Ali,Bayram ve Ramazan Arkadaşımızın geçirmiş oldukları trafik kazasıdır.Sevincimiz ise onlara fiziksek bir tahribat olmamasıdır. Arkadaşlarımıza tekrar geçmiş olsun ..
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ  

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı
Oncelikle organizasyonda emegi gecen herkesi cani gonulden kutlarim.

Bizim sitemize yakisan buydu ve yapildi.

Her nekadar gelemesemde, gonlum hep sizlerleydi, bunu bilesiniz.

Tabi ilerleyen gunlerde, resim ve videolar elbette cikacak, eteklerdeki taslar dokulecek ama,
ben sabirsizlikla Wahdet Bubamin Cadiri'nin onunu cok merak ediyorum.
Hos fazla merak iyi degildir derler ama, dostlar arasinda oldugumuzdan pek onemsemiyorum bu atasouzumuzu :):):):):)
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD

Çevrimdışı Metin GܓLMEZ

• Dost Avcı
  • Doğru eğrilir ama asla yıkılmaz.!
Avcısayfamız olarak bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz Bahar toplantımızı Üzeyir yaylası/Kızılhisar köyü/Uşakta gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Toplantımızın tek üzücü olayı ise Tarsus ve Adanadan aramıza katılmak için yola çıkmış olan Yusuf dayım,kardeşi Ali,Ramazan ve Bayram Ömürün geçirdikleri Talihsiz kaza,tek sevincimiz kazanın sadece maddi hasarlı olması idi.Birkez daha geçmiş olsun.
Bu toplantımızda Bizlere ev sahipliği yapan Sayın Vali yardımcısı Þevket bey,Uşak Avcılar kulübü,Uğuzlar Av ve site arkadaşlarımız
Halil ÖZDEMÝR,Gürsel ÖZSÖZ,Ömer COÞKUN,Hasip ANTEP ve Bayram VARIÞ'a çok teşekkür ederim.
Sevgili dostlar çok güzel fotolar gelecek. ;) ;D ;D ;D

Metin GܓLMEZ
A Rh + 1962 Dursunbey BALIKESİR

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• Dost Avcı
VALLHA ÝMRENDÝM ÇOK ÝSTEDÝM AMA NASÝP OLMADI HALEN EVDEN DIÞARI ÇIKAMIYOM 20 GÜN DAHA FÝZÝK TEDAVÝ AMA ORTAMIN HARÝKA OLDUÐUNDAN ADIM GÝBÝ EMÝNÝM EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN EMEÐÝ GEÇEN TÜM DOSTLARA TEÞEKKÜRLER
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

Merhaba dostlar bir çok olumsuz şartlara rağmen bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Avcı Sayfamızın kaynaşma toplantısı umulduğu gibi harika geçti sanalda tanıdığımız yazılarını okuduğumuz dostları aramızda görmek ayrı bir keyifti üzücü bir Trafik kazası tadımızı bozdu açıkcası canımız sıkıldı ama kazaya maruz kalan arkadaşlarımızın sağlık haberleri gelince eski neşemizi kazandık.Adana ekibimize tekrar geçmiş olsun...!

Günün anlam ve önemi hakkındaki konuşmasında Uşak ili vali yardımcısı avcı dostumuz Sayın Þevket AKSOY beyde belirttiği gibi Uşak ekibimiz desem haksızlık etmiş olurum bütün Uşak ili avcıları üç aydır bu toplantıya hazırlanıyordu dehşet emek verdiler ikramlarında her şeyin en iyisini yapmak için çaba gösterdiler her birine ayrı ayrı Teşekkür ederim. üye arkadaşlarımızda ayrı ayrı illerden bu toplantıya katılmakla bu yoğun çalışmaya bir nevi teşekkür etmiş olduk. Uşaklı avcı dostlara teşekkürler...!

Bir kaç fotoğrafla günü tekrar yaşayalım...!

.
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Üzücü bir Trafik kazası tadımızı bozdu açıkcası canımız sıkıldı ama kazaya maruz kalan arkadaşlarımızın sağlık haberleri gelince eski neşemizi kazandık.Adana ekibimize tekrar geçmiş olsun...!
vallahi eve geldim...2 dakka siteye baktım...bir duş aldım ve yattım...sabah zorla kalktım  :D :D :D :D :D ne zaman atmaya başladınız bu resimleri.  ;) :D :D
nasipse akşam geliyor bombalar....Ömer abi seenin bekledigin resimler bende..ama sana msn den ulaştırayım.... ;D ;D ;D ;D ;D Vahdet abinin çadır resimlerindende çok bir şey bekleme...Vahdet abimin çeneye vurmuş sadece...icraat sıfır... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
çok olumsuz hava şartlarına karşın, gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte, ev sahibi olarak sevgili Uşaklı kardeşlerimizin gösterdikleri hassasiyet ve planlı faaliyetten dolayı kutluyorum, teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunuzu altın etsin.
bu sene hiç soğuktan titrememiştim, kısmete bakınız ki, burada nasip oldu.. :) :) :)
sanalda olan birlikteliğimizin, gerçeğe dönüşmesi, daha yakınen tanışmamız mutlaka ki çok önemliydi, bunun faydalarını ilerdeki dönemlerde göreceğizdir.
Adana ekibimizin geçirdiği kaza, bizleri o kadar üzdü ki; ama maddi hasarlı olarak atlatılması ise sevinç kaynağımız oldu. bu vesile ile başta Yusuf abimiz olmak üzere her birine tekrar geçmiş olsun diyorum.
resimleri videoları sevgili genç kardeşlerim mutlaka atacaklardır, hele bir yorgunluklar çıksın.
şunun altını çizmeden geçemeyeceğim: burada nasıl bir hava şartıyle karşılaşılacağını bilerek, katılan, buraya neşe katan, sohbet, tanışma, kaynaşmayı sağlayan avcılığı, hayat iksiri gibi gören herkesi bir kere daha kucaklıyor, öpüyorum... ^-^ ^-^
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
:) Dayı sen çatla da patla :) Senede bir kez millet organizasyon yapacak, şenlik düzenleyecek ve sen böyle güzel bir organizasyonu kaçıracaksın. Valla çok şey kaçırdın çok. :))))))

Ýlk gün hava şartları bizi biraz üzdü. Ýkinci gün de trafik kazası önce  üzdü ;fakat sonra sadece maddi hasarlı bir kaza olması bizi sevindirdi.Hepsine tekrar tekrar geçmiş olsun...

Tüm bu olumsuzluklara rağmen yemyeşil bir çayır, onu çevreleyen harika bir orman, Ali Ýşlemeci Abimin güler yüzü (Gülmek bir insana bu kadar mı yakışır...),Cengiz Abimin ilk gece sac kavurması, ilk gece saat 3' e kadar süren ocakbaşı sohbetleri,Vahdet Abinin hepimizi kahkahaya boğan espirileri, Cem'le Hakan'ın son gece Hacivat'la Karagöz'ü andıran didişmeleri,  Vali Yardımcımız Þevket Aksoy'un karantina bahanesiyle bizi yollamak istememesi ve tabiki unutulmaz misafirperverliğiyle Hasip ve tüm Uşak ekibi; Davulu, zurnası, havai fişek gösterileri, cumartesi akşamı yakılan devasa ateş, daha hangisini sayayım bilemiyorum... Harika bir haftasonu geçirdik. Herkese herşey için teşekkürler...

Çok şey kaçırdın dayı çok  :-*
Þaka bir yana dayı, yakın zamanda zatüre atlatmandan dolayı gelmeni pek istemedim. Hava şartları malum. Ancak böyle bir toplatıyı kaçırmamak için gerekenleri yaz bir kenara...;)
Madde 1. Kendine çok iyi bakacaksın. (Önce sağlık)
Madde 2. Bu sene avını güzel güzel yapacaksın.
Madde 3. Seneye toplantı Denizli - Acıpayam'da. O gün dünya yıkılsa kimseye söz vermeyeceksin. ;)
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2010, 14:51:13 Gönderen: Oðuz BABAÇOÐLU »
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
....Cem'le Hakan'ın son gece Hacivat'la Karagöz'ü andıran didişmeleri.....

şşşş  ince dedaylara girmeyelim... :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN