Gönderen Konu: Bahar Toplantısı -1- Keles/BURSA (26-27 Temmuz 2008)  (Okunma sayısı 40218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Gönül durmak bilmez,akar gider dosta doğru..
Mesafeler dostluklara engel değildir dedik ve Havza'dan gece yarısı 00.30 da yola çıktık..Zevkli ve bol muhabbetli bir yolculuk oldu.Tek şanssız olduğumuz nokta,şoförün ve yedek şoförün aynı anda uykusunun gelmesiydi  ;D
Sabah 6.30 civarlarında sevgili Yavuz Korkmaz abimizi almak için Hendeğe uğradık ve herkesin uyduğu saatte çaldık kapısını..Sağolsun güzel muhabbet ve sabah çayı yolculuğumuza renk kattı..Keşke toplantıya katılabilseydin Yavuz abi..

Kısa süreli zevkli sohbetin ardından yeniden koyulduk yola..Öğle saatlerinde Bursa'ya girdik.Öncelikle Suat abimizin oğlunun sünnet törenine katılmamız gerekiyordu..Ýadei ziyaretin ardından Bursa'yı gezip önemli turistik yerlerini ziyaret etmemek olmazdı..

Bursa'nın tepeden görüntüsü..Her yönüyle gezilmesi görülmesi gereken bir memleket Bursa..

Kelese geldiğimizde baktım Cem abi elinde fotoğraf makinesi sağdan soldan poz istiyor,dedim abi kımıldama bu anını ölümsüzleştirelim  :)

Sağolsun Servet abi bizleri çok eğlendirdi..Allah ne muradın varsa versin abicim..

Servet abiden gaza gelen Yanık Suat abimizde o muhteşem sesiyle bizlere bağlama show yaptı  ;D

Bir ara duman altı olduk bir poz alıp hemen ayrıldım o noktadan  :)

Sağolsun Fatih abi hemen kolları sıvadı..

Alkolün etkisiyle gecenin ilerleyen saatlerinde abilerimizin yüz ifadelerin değişmeler başladı,tabi bende bu anı kaçıramazdım  ;D

Gerek yol çalışmalarına yakalanmamak isteyenler,gerekse bizim gibi yolu uzun olanlar erken saatte dönüş hazırlıklarına başladı..

Yolda Cengiz abim aradı geçerken mutlaka uğramamızı söyledi..davete icabet boynumuzun borcu..Güzel bir av ve pointer muhabbetinin ardından köpekleri görmeye gittik..Maşallah yavrular çok güzel Cengiz abi,Allah bahtlarını açık etsin..

Gönül isterki uzun muhabbet etmek ama yolumuz uzun,yeniden koyulduk yollara..Yolunun üzerinden geçipte Düzce'ye Ýlhami Kaya abimizin yanına uğramamak olmaz..Þehir içinde bir ara kaybolduk ama sonunda ustayı bulduk..Muhabbet belli tabi pointer..
Kısa bir molanın ardından Ýlhami abinin çiftliğine,köpeklere bakmaya gittik..

Böyle güzel bir toplantı ve haftasonu geçirmemize sebep olan sitemize,bu konuda yardımını esirgemeyen ustalarımıza,toplantıya katılan katılamayan tüm üyelerimize ve dostlarımıza çok ama çok teşekkür ediyorum..Daha güzel ve daha eğlenceli avcisayfamiz.com etkinliklerinde buluşmak dileğiyle..
Kalın sağlıcakla..

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 18:12:28 Gönderen: Arslan BOZKURT »
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Kadir USLU

• Dost Avcı
  • www.kanerotomotiv.com 0 216 375 12 57
Selam Sevgili Dostlar.

Hepimizin Anılarına bir sayfa daha eklendi bu güzel buluşma sayesinde.
Başta bu buluşmamıza EV sahipliği yapan BURSA lı TÜM dostlarımıza ve katılımcı olan gelmek isteyipte gelemeyen yüreği bizim ile olan tüm Dostlara selamlar.

Benimde karelerime takılanları paylaşmak adına buyrun seyrüaleme.

Gecenin yarısında KIRMIZI DONLU bir sivil Bursa içinde çevirdi yolumuzu

Ali KAPTAN fena bozuldu n luyoruz kim bu deli usta diye söylenmeye başladı

Adem KARAKAÞ Kardeşimiz sağ olsun hoş gediniz deyip bizi karşıladı.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2010, 19:14:06 Gönderen: Kadir USLU »
Kadir USLU
AB Rh + 1963 Pendik İSTANBUL

Çevrimdışı Muhammer TEKİN

• Dost Avcı
  • Azatlı'lı Pomak Muhammer
Öncelikle bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Bir aydır hazırlanmakta olduğum toplantıya valizim hazırken sabah yola çıkacaktım ki bir diş rahatsızlığı üst çenelerim iltihap yapması sonucu acıdan dolayı yolculuktan vazgeçtim. Orada değildim ama kalbim hep sizler le idi hatta Nejat abiye mesaj gönderdim. Katılamadığımdan dolayı tüm büyük küçük herkesten özür diliyorum. Saygılarımla.
Muhammer TEKİN        0 532 370 07 98
0 Rh + 1967 EDİRNE    http://tekinimtek1967.spaces.live.com/?lc=1055

[img]http://img44.imageshack.us/img44/129/grnt002l.jp

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
       Sevgili dostlar etkinlik sayfasını okuyan ve toplantıda bizim ile beraber olup üye talebinde bulunan arkadaşlar taleplerinizde lütfen Ýsim ve Soyisminizi bulunduğunuz Ýl'i e-posta adresinizi Doğum tarihiniz'in bilgilerini tam olarak veriniz..
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Kadir USLU

• Dost Avcı
  • www.kanerotomotiv.com 0 216 375 12 57

Cuma akşamından koca yaylaya ilk gelen dostlar ile cumartesi sabah kahvaltısı

Wahdet ustam seni ALLAH başımızdan eksik etmesin yine çok kahrımızı çektin çookk

Galip kardeşim hayırlı olsun .senin bu yaramazdan çok çekeceğin var
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 18:46:40 Gönderen: Kadir USLU »
Kadir USLU
AB Rh + 1963 Pendik İSTANBUL

Çevrimdışı Kemal TORUN

• Dost Avcı
Merhaba,

Ýlk defa tanışıpta dostluklarını canı gönülden hissetiren abilerim ve arkadaşlarım başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Uzun zamandır sanal ortamdan takip edipte ilk defa katılma fırsatı bulduğum bu ve benzer etkinliklerin daimi üyesi olacağıma emin olabilirsiniz.

En kısa zamanda başaka bir ortamda tekrar görüşmek dileğiyle.

Selamlar...

Kemal TORUN
1977 İhsaniye BURSA

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
  • DURANA ATAN ET AVCISI; KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR
  :( :( :( Teknik hatadan dolayı  aranızda olamadım. Bütün toplantılar gibi bu toplantıda muhteşem olmuş resimlerden görüldüğüm kadarıyla katılımda fazla olmuş ben hariç herkez orada. Ýşallah başka toplantılara ortamlara cemiyetlere kısmet olur ortamdan ayrılmayız. Bu güzel toplantıya katılanlarıda onlara ev sahipliği yapan herkezi kutluyorum.
Erkan TURHAN   0533 458 68 17  Bayrampaşa İSTANBUL. 1974
Terazidere avcılar klübü
<a href="http://hizliresim.com/ynPa80">[img width=320 height=240]http://i.hizli

Çevrimdışı Olcay ŞENTܓRK

• Dost Avcı
süpriz yapıp arkadasların arasında olmak isterken tuncbilek keles arasındaki yolda az daha kurda kusa yem olacaktır yaw ne bitmez yolmus saat 8 gibi kamp alanında olcamızı düşünmüştük ama gece saat 11 de zorda olsa dostlarımızın yanında olduk
ben böle bir organizasyonda olamasaydım catlardım valla iiki tatilimi bölüp gelmişim
basta emeği gecen herkeze tesekkür ederiz cok mükemmel bir ortamdı tüm dostları bir arada görmek bizi cok memnun etti inşallah diğer toplantılarda aramıza katılamayan arkadaslarımızda görmek istiyoruz böle güzelliklerden kendilerini esirgemesinler tekrardan herkeze sonsuz tesekkürler
sayın yöneticiler
bir dahaki toplantıyı trakya grubu olarak biz üstlenmek istiyoruz yapıcamız yer trakyanın en güzel kösesi olacak arabalarla gidili yo arabalar bittikten sonra yaklasık 40 km yürüyerek gidicez heheheheheheheheheheheheheh
saka bir yana alısmısık trakyanın yollarına valla virajlı yollar acaip geldi biz burda cok virajlı dediğimiz yollar orada asvalt hehehe
Olcay ŞENTܓRK
0 Rh + 1981 Lüleburgaz KIRKLARELİ    0 532 266 07 24

[img]http://img146.imageshack.us/img146/9938/19467808vy5.jpg[/img

Çevrimdışı A.Şencan ܓNLܓ

• Dost Avcı
  • &&& DENİZKARTALI &&&
olcay kardeş toplantıyı sezon açılışına denk getir bari anladın sen onu :D :D :D :D :D çoban kalmadan biz kalkar yola düşeriz :D :D :D
Ali Şencan ܓNLܓ
0 Rh + 1972 Bahçelievler İSTANBUL
0 542 221 76 70

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Bu güzel toplantıyı ayarlayan ve bizlere bursada ev sahipliği yapan bütün güzel insanlara sonsuz teşekkürler

ayrıca beni bursaya bu güzel insanların arasına getirebilmek sinoptan yola çıkmama rağmen yolda 1 saat beni bekleyip aralarına alan  başta nadir abine selçuk abime ve metin kardeşime teşekkür ederim

ve toplantıda tanıştığımız isimlerini hatırlayamadığım güzel insanlara sonsuz teşekkürler

bir kardeş havasında msn de konuştuğumuz hakan kardeşimi tanımak benim için en güzel mutluluktu yanlız  hakan ile cem abinin arasında geçen cumartesi akşamındaki konuşmadan ben hala bişi anlamış deyilim  :D :D :D

bir açıklama yapılırsa sevinirim :D :D :D :D

metin vallaha o ufaklık bütün gece bütün çadırları tek tek dolaştı kimseye rahat vermedi ve sabah en sonunda sızdı kaldı koltukta :D :D

ALÝm sorma CEM abi bir açıklama yapacak ama hala düşünüyor,HAKAN şaka mı yoksa ciddi mi konuşuyor diye  ;D ;D :D :D

bu arada unutmuşum.SAMSUN grubuna ayrıyetten sonsuz teşekkürler.onlar olmasa aç kalacaktım.güya SUAT abinin misafiriydik.adam dedi kardeşim sen gel yeter.bende her şey var.
çadır yok.sandalye yok.masa yok.yemek yok.allahtan ARSLAN,FATÝH ve ERSÝN kardeşlerim bana baktıda aç kalmaktan kurtulduk. ;D :D ;D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı A.Şencan ܓNLܓ

• Dost Avcı
  • &&& DENİZKARTALI &&&
sat abim sen anladınmı akşamki konuşmadan bişi allah için doğruyu söyle

hakan kardeşim insan öyle bir organizasyona giderde açmı kalır yav vallaha gece o saatten sonra yabancı biri bile gelse aç kalmaz araka kaynar karnını doyurur giderdi :D :D :D :D :D benim gibi sinoptan kalk gel bi kuzu yiyemeden geri dön köfteyle yayın balığının dibini getirdim vallaha fero kardeş balıkta balıktı haa ;)
Ali Şencan ܓNLܓ
0 542 221 76 70

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
ALÝm ben aç kaldım demedim ki kardeşim.orada ki herkezden allah razı olsun.hepsi de baktılar. ;)

hele VAHDET abiden.akşam bizim şişe bitince buldu geldi bir masadan ;D :D ;D :D

senin zaten aç kalma diye bir korkun yok ALÝm.sabah foto çekilecez diye ugraşıyoz sen masada ki zeytinleri çalacam diye ugraşıyon ;D :D ;D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Sadettin SOLAK

• Dost Avcı
1.Keles dostluk toplantısını düzenleyen başta kaptan Ali Bey ve  yönetim kadrosuna teşekkür ederim. Dostların, arkadaşların buluştuğu organizasyona uzaktan, yakından gelerek aramıza katılan herkese teşekkürler. Sizlerle yüz yüze görüşmek bizleri mutlu etti. Zaten amaç "yarım elme gönül alma" en önemlisi dostluk ve kardeşlik. Bana ve arkadaşlarıma ismen teşekkür eden dostlar,sağolun bizde size çok teşekkür ederiz.
Aslında ben ve arkadaşlarım sizleri biraz buruk uğurladık, ufak teknik hatalardan dolayı tüm arkadaşlara görsel olduğu kadar ikramsal olamadık, takdir edersiniz ki bu kadar kalabalık guruba kuzu çevirmek zor iş.
Selamlar, Sevgiler
Sadettin SOLAK
1956 BURSA

Çevrimdışı A.Şencan ܓNLܓ

• Dost Avcı
  • &&& DENİZKARTALI &&&
sorma hakan resimçekecez diye aç kalacaktık sabah cem abiye baktım bi ara arabanın kaportasına dizmiş 20 tane fotoğraf makinası poğaçalar elimde kaldı yiyemedim :D :D :D
Ali Şencan ܓNLܓ
0 542 221 76 70

Çevrimdışı Nadir ATA

• Dost Avcı
ALÝm ben aç kaldım demedim ki kardeşim.orada ki herkezden allah razı olsun.hepsi de baktılar. ;)

hele VAHDET abiden.akşam bizim şişe bitince buldu geldi bir masadan ;D :D ;D :D

senin zaten aç kalma diye bir korkun yok ALÝm.sabah foto çekilecez diye ugraşıyoz sen masada ki zeytinleri çalacam diye ugraşıyon ;D :D ;D :D

ben de bizim şişe nereye gitti diye kafayı sıyırdım o akşam... ;D ;D ;D ;D

Bizde yedek vardı buzlukda..hemde ne soğumuştu..hiç gelen soran olmadı :)  :)
Nadir ATA
B Rh + 1962  Sarıyer İSTANBUL