Gönderen Konu: Bahar Toplantısı -1- Keles/BURSA (26-27 Temmuz 2008)  (Okunma sayısı 40382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
emeği geçen her keze sonsuz teşekkürler.benim açım dan biraz yorucu oldu ama inanın ki deydi.orada ki güzel insanlarla tanışmak her şeye bedeldi.
CEM abicim,abemsin AYDIN dan kuçak dolusu sevgi ve saygı gönderir ellerinden öperim abim  ;D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
           Bu toplantıda büyük bir kelekçi vardı arkadaşlar,O kendini biliyor ya çıkar derki özür ya da tavaya koyup oynatacağım... >:(  :D
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
           Teşekkürler Hakanım dileklerinin aynısı benden sana,öptüm seni... :-[
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
           Bu toplantıda büyük bir kelekçi vardı arkadaşlar,O kendini biliyor ya çıkar derki özür ya da tavaya koyup oynatacağım... >:(  :D

CEM abi o kişi buralardan deyil dimi abi.hani EFE lerden falan deyil dimi? ;)
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
         Yok yok değil bu bizim buralardan söz verip yer ayırtıp da gelmeyenlerden biri bu... ;)
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Yalçın ENGİN

• Dost Avcı
  • BURSA MERKEZ AVCILIK ATICILIK SPOR KULܓBܓ DERNEĞİ
Yalçın ENGİN
A Rh + 1975 BURSA     ** CMAS DALIŞ EĞİTMENi **

[img]http://img842.imageshack.us/img842/7838/94502442.jpg[/i

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Çok güzel bir organizasyon,çok güzel bir haftasonu..Bizlere bu imkanı sağlayan,bu toplantının oluşumda pay sahibi olan herkese çok teşekkür ediyorum..Bu toplantı sayesinde devamlı ismine rastladığımız fakat tanışma fırsatı bulamadığımız birçok abimiz ve kardeşimizle tanışma fırsatımızda oldu,uzun zamandır göremediğimiz,özlediğimiz dostlarımızı abilerimizi görme ve sohbet etme fırsatımız oldu..Henüz uykum açılmadı,açılsın bende fotoları atacağım  :)
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
evet gercektende çok güzel bir dostluk şöleni olmuş bende böyle ortamlarda olmayı seven bir insanım ama işler yüzünden biryere gidemiyorum ama resimlere baktığımda bende oradaki her anı sizlerle yaşadım bütün avcı doslarıma selam olsun birdaki etkinllikte görüşmek üzere her kese selamlar saygılar.
Ender GİRGİÇ
1971 İSTANBUL 543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Hüseyin TUNÇAL

• Dost Avcı
    • huseyin_tunc_al@hotmail.com
gercekten cok guzel bı etkınlık olmus emegı gecenlerı kutlarım bu sene gelmek nasıp olmadı malum bızım ufaklıgın dunyaya gelısıne denk geldı nasıp dıyelım ınş.bıdahakı sefrde orada olacagım saygılar sakarya dan
Hüseyin TUNÇAL
0 Rh + 1986 SAKARYA               0 546 557 89 41

[img width=320 height=240]http://i30.tinypic.com/iw5fsx

Çevrimdışı Eyüp GܓVENÇ

• Dost Avcı
emeği geçen herkeze teşekkürler güzelbi toplantı olmuş suat yasak abinin oğlu alparenin sünnetine geldim ama akşamki toplantıya katılamadım keşke aranızda olabilseydim.
Eyüp GܓVENÇ
1981 BALIKESİR

Çevrimdışı Nadir ATA

• Dost Avcı
Bu güzel organizasyonu bizler için hazırlayan Başta Bursa Grubu olmak üzere emeği geçen tüümmm

dostlarımıza sonsuz teşekkürler ederiz..

ALÝ kuzunun kokusunu Sinop tan alıp yola düştü..ayağını korkak alıştırmayıp verdi gazı Eskihisarda bize yetişti ve gene beraber güzel bir gün geçirdik..

Eski dostlar ve yeni tanıştığımız dostlar ile sabaha kadar çoook güzel bir gece geçirdik..sağ olun var olun.. 
Nadir ATA
B Rh + 1962  Sarıyer İSTANBUL

Çevrimdışı Nadir ATA

• Dost Avcı
Bu güzel yavru bizimle sabaha kadar eğlendi..sonrada yorgun düştü..Galip Usta Hayırlı olsun
Nadir ATA
B Rh + 1962  Sarıyer İSTANBUL

Çevrimdışı A.Şencan ܓNLܓ

• Dost Avcı
  • &&& DENİZKARTALI &&&
Bu güzel toplantıyı ayarlayan ve bizlere bursada ev sahipliği yapan bütün güzel insanlara sonsuz teşekkürler

ayrıca beni bursaya bu güzel insanların arasına getirebilmek sinoptan yola çıkmama rağmen yolda 1 saat beni bekleyip aralarına alan  başta nadir abine selçuk abime ve metin kardeşime teşekkür ederim

ve toplantıda tanıştığımız isimlerini hatırlayamadığım güzel insanlara sonsuz teşekkürler

bir kardeş havasında msn de konuştuğumuz hakan kardeşimi tanımak benim için en güzel mutluluktu yanlız  hakan ile cem abinin arasında geçen cumartesi akşamındaki konuşmadan ben hala bişi anlamış deyilim  :D :D :D

bir açıklama yapılırsa sevinirim :D :D :D :D

metin vallaha o ufaklık bütün gece bütün çadırları tek tek dolaştı kimseye rahat vermedi ve sabah en sonunda sızdı kaldı koltukta :D :D
Ali Şencan ܓNLܓ
0 Rh + 1972 Bahçelievler İSTANBUL
0 542 221 76 70

Çevrimdışı Gökhan ATAK

• Dost Avcı
Slm arkadaşlar çok güzel bir organiasyon oldu emeği geçen herkezin emeğine eline sağlık Bursa gurubundan Sadettin ağbim ve çeteside bizi çok ama çok iyi ağırladı bu vesile ile kendilerine tekrar teşekkür ederim.
Bu arada gece 3 de yola çıktık ama gidemedik sabah 8 de çıkanlar bizle aynı saatte Ýstanbulda oldular yorucu ama güzel oldu
Gökhan ATAK
0 Rh - 1971 İSTANBUL

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı
Ah bu guzel organizasyonu bir ay sonra yapsaydiniz olmazmiydi. Hani tamam zaman sorun degilde, Dunya'nin obur tarafinda yasayan ben icin yol sorunu var biraz.

Saka bir yana, resimlere baktimda gipta etmemek eldemiki. Gonul isterdiki orada olmak ve o sicak muhabbete katilmak. Dostlugumuz ve organizasyonumuz daim olur insallah.
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD