Gönderen Konu: Bahar Toplantısı -1- Keles/BURSA (26-27 Temmuz 2008)  (Okunma sayısı 40213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
             Nasıl anlatılır bilmem ama hakıkaten dostluğun kaynaşmanın bütünlüğün belgelendiği bir hafta sonu toplantımızı geride bıraktık,inanın her köşede kahkalar yükselip bol muhabbetler samimi pozlar sergilendi ,içimden işte bu demekten kendimi alamadım.(inanın bir ara Ali kaptanın gözlerinin dolduğu bile oldu  ;) )
            En başta bu güzel günü yaşamamıza sebep olan tüm katılımcı abi kardeşlerime en içten teşekkürlerimi sunarım ,hiç bir beklentileri olmadan Adana,Mersin,Havza,Edirne,Eskişehir,Lüleburgaz,Malkara,Aydın,Ýstanbul,Kocaeli,Bursa ve Balıkesir'den sırf dostluk saygı sevgi uğruna aramıza katıldılar.Bursa'daki sevgili abilerimiz kardeşlerimiz müsafirperverliğin en güzelini bizlere gösterdiler,kendi isteyi ile bizlere bu imkanları sunan Sadetin SOLAK abime de ayrıca teşekkür ederim.
            Katılamayan arkadaşlar merak etmesin inşallah her sene bundan daha güzellerini hep beraber yaşayacağız Allah ömür verdiği sürece.
           Tekrardan aramıza katılan, katılamayıp gönlü bilzerle olup telefon ile bizlere iştirak eden ,bu toplantıda emeği geçen her keze sonsuz teşekkürler...

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 00:47:31 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı E.İsmail KAZANCI

• Dost Avcı
gerçekten güzel bir etkinlik oldu ,emeği geçen tüm dostlara teşekkür eder bir dahaki etkinlikte buluşmak dileğiyle... O0

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 01:46:14 Gönderen: Ýsmail KAZANCI »
Ekrem İsmail KAZANCI
A Rh + 1971 B.Paşa İSTANBUL

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
             Sabahın ilk ışıklarıyla toplantı yerimize vardık,akşamdan başlayan muhabbet devam ediyordu hala,kimisi yorgun düşmüştü  :) manzara enfesti sabah... ;)

Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız

alı kaptan bu sapka ve tişörtlerden bende isterım hıç sansınız yok haberın ola ;) :D :D

Bülentim istediğin şapka olsun ama sen bu tişörtlere sığmazsın baksana bizim balkonlar nasıl çıkmış..... :D

Ortak araya sıkıştırmasan ofsayt'tan gol atmasanız nasıl olur.... ;)   :D   :D

Cumartesini pazara bağlayan sabaha kadar her zamanki gibi kamp nöbeti benimdi biraz şekerleme yaptık ama yakalanmışık yine... ;D  ;D
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
            Yoğun işlerinin arasında sırf dostluk hatrına Cumartesi günü sabahtan Eskişehirden Gökhan dostumuzda aramıza katıldı,teşekkürler dostum..  ;)

Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Cemal ÖNEN

• Dost Avcı
Bu güzel organizasyonda emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler.
Cemal ÖNEN
A Rh + 1968 Esenler İSTANBUL

Çevrimdışı Metin GܓLMEZ

• Dost Avcı
  • Doğru eğrilir ama asla yıkılmaz.!
Selamünaleyküm gönül dostları,Keles Kocayaylada ceddimizin Çadır kurduğu yerde avcisayfamiz.com'un düzenleyeceği Avcı şenliğini haber aldım,duydumki Ülkemizin dörtbirtarafından sitedeki avcı arkadaşlarımız geleceklermiş eeee gitmemek olmaz diye düşündüm ve arkadaşım cemil DOLGUN ile ahada bu tospi gibi ağır,ağır yola devam ettik.

Doğancı Barajının başlangıcına geldiğimizde  Koca Çayı görünce dayanamadık ve ganimetten bize düşenler.

Arkadaşım Cemil ile ölümsüzleşen kare

Kocayaylada buluştuğumuz ilk gurup ve diğer kareler.

Gönül dostları ve Akşam yemeğine hazırlık ilk kuzu dönüyor.

Sevgili Ahmet ve Tarsustan gelen Yusuf abim Sizlele canlı görüşme mutlu etti bizleri.

Akşamın dönen ikinci kuzusu.

Ceddimin Otağ kurduğu Kocayaylada çadırım ve Beyaz Atım Küheylanım.

Toplantıyı foto ile süslemek için yetişebilen arkadaşlar ve son olarak elveda Kocayayla,elveda Keles yine
düştük yola.

Bir gün evvel tuttuğumuz Balıkların devamı varmı diye baktık kısmetime bunlar çıktı.

Evet gönül Dostları güzel bir hafta sonu,Mükemmel bir toplantı.
Ali kaptanın verdiği isim listesinde olanlarla tanışıp kaynaştık,Gönlüm isterdiki Kocayaylaya gelemeyen bütün site arkadaşlarımlada tanışabilmek,onlarla kucaklaşabilmek.Nasipten çıkmasın inşallah gelemeyen diğer arkadaşlarımlada buluşmak dileğiyle kalın sağlıcakla.Allaha Emanet olun.
Postacı Metin Dursunbey
Metin GܓLMEZ
A Rh + 1962 Dursunbey BALIKESİR

Çevrimdışı Kurtuluş KARATAY

• Dost Avcı
ankara dışında (karadeniz yaylalarında) bulunduğumdan katılamadım maalesef, ama olsun,resimlere yansıyan dostluğu görmekte yeter,ne demiştik....AV BAHANE, MUHABBET ÞAHANE....
Kurtuluş KARATAY
0 Rh + 1969 İZMİR

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
           Toplantımıza katılan avcı dostları elimden geldiğince tek tek gruplar halinde çekmeye çalıştım buyrun...

Trakya Çanakkale Ýstanbul karışık..

Mersin Adana grubu araya bide travyalı karışmış...

Havza ve Aydın grubu..

Bursalı ustalarımız.

Pendikli ustalarımız...

Bursa ekibi, sitemizin teknik patronu ve arkadaşı...

Gemlikli dostlar...

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 02:45:14 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
Koceliden Cengiz abi ve kardeşi Yahya,Cengiz abi çayla meşgul Yahya da hararetli anlatıyor..

Ýstanbulu dostlar...

Malkaralı dostlar ve Þakir baba ile buluşmaları..
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 03:04:20 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Bu toplantıyı düşünüp tertip eden, bizlere ev sahipliği yapan ve uzaktan yakından dostluk ugruna
sıcak ve uzun km leri göze alıp katılan tüm gönül dostlarına teşekkür ederim.
Yeni dostlarla ve eski dostlarla tanışmak ve kaynaşmak harika bir duygu.
Dostlukların ve dostların artması dilegiyle.Daim olsun.
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ    0 532 701 26 77

Çevrimdışı Cevdet BUCAK

• Dost Avcı
ah neler kaçıdık neler çok üzüldük gelemediğimize içimiz yandı çok yakınımızın cemiyeti mani oldu
gelmemize birdahakine inşallah sayfamız tekrarını diliyoruz güzel dostlukların paylaşımların herkeze selamlar
Cevdet BUCAK
1965 SAKARYA

Çevrimdışı Kadem ASLAN

• Dost Avcı
1 aydir yatiyoruz bu organizasyonun olacagi hafta mesai ye kaldik. Yoksa ben o kuzulari yayinlari kacirirmiydim.

Fotolardan anlasildigi uzere cok guzel bir organizasyon olmus. Gerceklestirenlere tebrikler. Bu yuzyilda kalmadi denen dostluk iste burada.
Kadem ASLAN
A Rh + 1972 İSTANBUL
Amatör +

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
Yüce Rabbim muhabbetinizi bozmasın inşallah....
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Mustafa EROĞLU

• Dost Avcı
  • NE MUTLU TܓRKܓM DİYENE
allah muhabbetini bozmasin insallah
Mustafa EROĞLU
1987 Sarıgöl MANİSA