Gönderen Konu: Fransız Blue De Gasgogne ile Tavşan Avı  (Okunma sayısı 34130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet ALTINTAŞ

• Dost Avcı
Ynt: Fransız Blue De Gasgogne ile Tavşan Avı
« Yanıtla #60 : 01 Temmuz 2009, 16:41:51 »
abi seyret bana hak verirsin senin köpeklerini bilmiyom ama onlar süper köpekler burada kırması 1 tane ali ustada o da süper av kaçırmadığı gün yok gasgonlar dan 3 gömlek üstün
Mehmet ALTINTAŞ
AB Rh + 1965 Lüleburgaz KIRKLARELİ

Çevrimdışı Feyyaz ÇAKIR

• Dost Avcı
  • Feyyaz ÇAKIR 0532 382 67 48
« Yanıtla #61 : 01 Temmuz 2009, 16:45:11 »
Ben kayıt çekmiyorum avda sadece o anı saklamak adına fotoğraf çekerim. Ama kısmet olursa belki beraber av yapar köpekleride görürsün. Ben genelde domz avı yapıyorum. Tavşan avı içinde beagle ım var onunla avlanıyorum porcelaine var 1 yaşına girecek bu sezon onu alıştıracağım tavşana kısmetse. Plott hound ve osmanlı kopoyu ilede domuz avı için uğraşıyorum. 2 tanede yerli kopoyum var domuzcu.
Sugutsi yi bende duydum tavşan da 1 numara diyorlar ama hiç avlanmadım. Bir dostumda vardı ama kurt yedi.
Feyyaz ÇAKIR
1978  SİLİVRİ

• Dost Avcı
« Yanıtla #62 : 01 Temmuz 2009, 16:49:59 »
abi safkan ama bizim kopoylar gibi kovmuyolar 500 m de tavşan sinermi köpeklerin önünde onlar öyle 500 m sindiriyo kacırıyo 5 kere kacırdı diyolar bizim köpeklerin önünde tavşan 500 m rede hiç sinemez onların köpekleri  elifin kağnısı gibi ... köpek tavşanı topladımı arkasına bakamaz tavşanı vurduğumuzda idrar kesesi kül tablosu oluyo o köpeklerin önünde tavşan 2 kere su döküyo  
Mehmet ALTINTAŞ

Çevrimdışı Selahattin SEVGİLİ

• Dost Avcı
  • BAŞTAN DܓRܓST OL , SONRA U T A N M A
« Yanıtla #63 : 01 Temmuz 2009, 16:51:27 »
Feyyazım  Dostum Kalp atışların hızlandı yine taa Kartaldan duyuluyor,))))))) ^-^

Ýnşallah Kopoyda kalite adına tüm emek veren dostlar emeklerinin karşılığını alırlar,,,

Bu iş Gönül işi,,,

Kartaldan sevgi ve selamlar,,
Selahattin SEVGİLİ
O Rh + 1972 Kartal İSTANBUL

• Dost Avcı
« Yanıtla #64 : 01 Temmuz 2009, 16:52:10 »
abi kulube gidiyom şimdi 13 30 gelecem o zaman görüşürüz işallah
Mehmet ALTINTAŞ

Çevrimdışı H.İbrahim ÇAPGIN

• Dost Avcı
« Yanıtla #65 : 01 Temmuz 2009, 16:55:09 »
selamın aleyküm  feyyaz kardeşim sizleri çokdan beri siteden takip ediyordum bende kopay hasdası olduğum için sizlere katılmak isdedim cengiz kardeşime kopaycılar lisdesinde gereken bilgiyi verdim benide aranıza kabul ederseniz çok sevinirim herkeze selamlar rasgele

O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 ^-^

Halil İbrahim ÇAPGIN
0 Rh + 1964 Bodrum MUĞLA               0 532 363 85 09

Çevrimdışı Feyyaz ÇAKIR

• Dost Avcı
  • Feyyaz ÇAKIR 0532 382 67 48
« Yanıtla #66 : 01 Temmuz 2009, 17:01:55 »
Ýbrahim abi hoş geldin sefalar getirdin. Nedemek kabul etmek başımızın üstünde yeriniz var. Hep diyorum sitemizde kopoycu sayısı arttıkça çok hoşuma gidiyor.
Feyyaz ÇAKIR
1978  SİLİVRİ

• Dost Avcı
« Yanıtla #67 : 01 Temmuz 2009, 17:11:01 »
ali abi seninde ne çok rakibin varmış be vala meralar er meydanı gibi şimdiden kızışmaya başladı
bile maşşşallah ğasgoncukların biraz seslerini kısda başka köpecikler yanlarına gelmesin belimi olur sen işi garantiye al selamlar

O0 O0 O0 ;D
Halil İbrahim ÇAPGIN

• Dost Avcı
« Yanıtla #68 : 01 Temmuz 2009, 17:23:53 »
feyyaz kardeşim iyi dilklerinden ötürü teşekkür ederim poselen kopayda baya büyümüş maşşallah hantırın yanında artık onuda öğretirsin bu sezon inşallah  ben dmz avı yapmıyorum vl belki sana yalan gelir meradan dmzlar cıkıyorlar sonra ben

köpekleri salıyorum selamlar

O0 O0 O0
Halil İbrahim ÇAPGIN

• Dost Avcı
« Yanıtla #69 : 01 Temmuz 2009, 18:36:59 »
mehmet altıntaş burları görmüşsün o zamanlar burları küccük bir köydü şimdi görsen çok değişdi belediyelikde oldu amma tabi lüle burgaz kadar değil lüle burgazda güzel selamlar

O0 O0 O0 ;D
Halil İbrahim ÇAPGIN

Çevrimdışı Serkan KARAAHMETOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #70 : 01 Temmuz 2009, 20:52:25 »
Ben kayıt çekmiyorum avda sadece o anı saklamak adına fotoğraf çekerim. Ama kısmet olursa belki beraber av yapar köpekleride görürsün. Ben genelde domz avı yapıyorum. Tavşan avı içinde beagle ım var onunla avlanıyorum porcelaine var 1 yaşına girecek bu sezon onu alıştıracağım tavşana kısmetse. Plott hound ve osmanlı kopoyu ilede domuz avı için uğraşıyorum. 2 tanede yerli kopoyum var domuzcu.
Sugutsi yi bende duydum tavşan da 1 numara diyorlar ama hiç avlanmadım. Bir dostumda vardı ama kurt yedi.

yüreğim çıkacak biri beni tutsun :) ne güzel ya işte böyle kopoy konuşacak insanların çoğalması çok sevindirici.. feyyaz abininde dediği gibi bu sayede kalite çıtası yükselecek paylaşım, iletişim artacak inşallah.

gizli cevherler geliyor abi inşallah bu sene ava doyacağız..
şu dişi de bi kızan olsun hele bak sen şenliğe:)
Serkan KARAAHMETOĞLU
1986 ANKARA

Çevrimdışı Ali İLEK

• Dost Avcı
  • kopoyların sesi dünyanın en güzel melodisidir
« Yanıtla #71 : 02 Temmuz 2009, 01:01:24 »
 Sevgili soner kardesim kopay yetistirmek avcı cırak yetistirmekten yorgun dustum seni cana havale ediyorum bu sıra cok yogunum cırakta kabul edemicem ksr bkma siz canla iki acemi yazısın durun işte :))
   avrupa kus kopegi alamayanlar arkadaslarda ilk basta aynı tepkiyi veriyolardı ama artık neredeyse yerli kus kopayı kalmadı piyasada ormancılarda gun gelcek aynısı olcak bi kac istisna kalıcak siz gibi onlarda malum kaideyi bozamıcaklar...benım yerli kopayın iyisine lafım yok ama onların iyisinide kasap onunden vermıyolar öle ben tüccarlık ypsam istdan adamları 1 ay boyunca gelıp gitmesdi seneler once 1 ay sonra karar verip satabildim yerli kopeginde kralları vardı bnde zamanında senın smdi avlandıgın sevgili lütfünün kopekleri kovarken dayanamayıp bırakıp geldikleri zmn senın ustan lütfü doverdi hayvanları ben acırdım :)) ben yerli kopegınde ölelerini kullandım ama onları dedigim gibi bedava vermıyolar babanda senın kopayı satmıs veresiye 250 tl ye kredi kartıyla almıs sanırım adam kac taksit yaptınız :)))
  nyse kardesım benım kapım genc kardeslerime hep acık damızlık yavru istediginde yinede kırmam senı bisiler düsünürüz. :) benim verdigim kopekler omur boyu mayer benden alanların hepsine seslenıyorum begenmediklerinde geri getirsinler paralarını geri alsınlar ama oyle bi ihtimal yok kovma garantili benım kopaylarım :) aynı sartlarda sanada veririm sen yabancı degilsin :) hic olmazsa ufkun genişlesin bir kez kopayın iyisiyle avlan yoksa omrun hırdalarla gecip gidicek
  tüm arkadaslara saygı ve selamlar rastgele.....
Ali İLEK
1957 Lüleburgaz KIRKLARELİ
0536 670 56 27

Çevrimdışı Ali İLEK

• Dost Avcı
« Yanıtla #72 : 02 Temmuz 2009, 01:06:48 »
hosbuldum Selahattin kardesim tskler av sezonu acıldıgında da degisik cins kopaylarla avlanmanın ozelliklerini gorursun ve paylasırız buyur misafirim ol ist. uzak bir yer degil her zmn beklerım sevgiler rastgele...gozunle gormek kulagınla isitmek herseyın en dogrusudur...
Ali İLEK
0536 670 56 27

Çevrimdışı Ali İLEK

• Dost Avcı
« Yanıtla #73 : 02 Temmuz 2009, 01:12:11 »
Feyyazcım goruyorsun işte herkes bana rakip neden diye hic dusundun mu :)) bazı tabuları yıkamıyoruz işte dik kafalı bazı avcı arkadaslar olnca kabullenmekte güclük cekiyolar bu yüzdende elestri oklarına hedef oluyoruz avrupanın kus kopaylarına inandılar ama nedense ormancılarına inanmak istemıyorlar ama smdilik gun gelıcek onlarda farkına varıcak bazı seylerin...deişim sart yeniliklere acık olmalıyız olmayanlarıda ikan edip dgru yolu bulmalarını saglamalıyız...
  nyse kardesım umarım snde iyisindir kopaylarında iyidir beklerım burgaza her zmn sezon acıldıgında da buyrun gelin birlikte avlanalım kndine iyi bak sevgilerimle Zot Ali...
Ali İLEK
0536 670 56 27

Çevrimdışı Bekir KARPUZ

• Dost Avcı
  • DUCK HUNTER
« Yanıtla #74 : 02 Temmuz 2009, 05:08:23 »
alı abıcım dedıgıne katılıyorum bız nasıl avrupa kus kopegıne donduk
safkan olsun dıye gun gelecek kopaycılarda safkancı olacaktır
saygılar
Bekir KARPUZ