Gönderen Konu: Avcı Sayfamızın 2. Bahar Toplantısı Etkinliği Lüleburgaz / KIRKLARELİ...!  (Okunma sayısı 46897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nadir ATA

• Dost Avcı

Organizasyonda emeği geçen ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Lüleburgaz'lı dostlara sonsuz teşekkürler.
Nadir ATA
B Rh + 1962  Sarıyer İSTANBUL

Çevrimdışı Feyyaz ÇAKIR

• Dost Avcı
  • Feyyaz ÇAKIR 0532 382 67 48
Organizasyonda emeği geçen tüm dostlara çok teşekkür ederim. Çok güzel bir hafta sonu geçirdik.
Feyyaz ÇAKIR
1978  SİLİVRİ

Çevrimdışı İlksin KÖKSAL

• Dost Avcı
ilksin,
tamam şimdi oldu. hani geçen sezon senin suat a kargoyla göndediğin emanetler.
evet haklısın onlar kesin bozulmuştur. adamın sana gönderdiği çekin karşılığı
bile çıkmamış ki, kuşlar niye bulmasın......

:D :D :D

Evet Nejat cım soruyordunuz gördünüz.Ben daha ne diyeyimki.
İlksin KÖKSAL
0 Rh + 1969 İSTANBUL

Çevrimdışı Arslan BOZKURT

• Dost Avcı
Değerli abilerimizle dostlarımızla bir arada olamamak bizleri çok üzdü,çok istememize rağmen imkanlar bu seneki toplantıya katılmamıza izin vermedi malesef..Ama gönüllerimiz sizlerle beraberdi,resimlerdende belli oluyor ne kadar güzel muhabbetler ve harika bir ortam olduğunu..Bu toplantının oluşumunda emeği geçenleri ve ev sahipliği yapan dostlarımızı tebrik ederim ellerine sağlık..Bir sonraki toplantılarda bir arada olmak dileğiyle inşallah..
Arslan BOZKURT
A Rh - 1980  Havza SAMSUN

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
Bu güzel günü bizlere yaşatan güzel dostlarımıza ve bizi BURGAZDA ev sahipliği yapıp bizleri hertürlü fedekarlıklardan kaçınmayan BURGAZIN O güzel insanlarına tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.
Ender GİRGİÇ
1971 İSTANBUL 543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Fatih S.M.YAPAR

• Dost Avcı
  • Browning phoenix Franchi black magic
süper bir ortam olmuş arkadaşlar bizler katılamadık ama neşe ve gülücükler fotolara yansımış,
ayrıca vahdet babanın çadır maceralarını merakla bekliyorum :)
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus MERSİN

Çevrimdışı Erkan TURHAN

• Dost Avcı
  • DURANA ATAN ET AVCISI; KAÇANA ATAN ZEVK AVCISIDIR
Bizlere mükemmel bir hafta sonu yaşatan Başta Lüleburgazlı tüm dostlara sonrada,  bu güzel insanları bir araya toplayıp tanışmaya vesile olan sayfamız com yönetimine,  isim vermeden unutulan olur diyerek organizasyonda emeği geçen tüm dostlara. özverilerinden ve misafir perverliklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim.   Uzak yakın demeyerek gelen dostlarıda ayrıca kutlarım.

Dostlarla muhabbet ortamında çekilen resimler arkadaşımın makinasında kaldı oresimleride yarın atarım.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2009, 16:14:12 Gönderen: Erkan TURHAN »
Erkan TURHAN   0533 458 68 17  Bayrampaşa İSTANBUL. 1974
Terazidere avcılar klübü
<a href="http://hizliresim.com/ynPa80">[img width=320 height=240]http://i.hizli

Çevrimdışı Fatih KESİCİ

• Dost Avcı
  • çulluktan başka kuş tanımam
organizasyonda emeği geçen avcısayfamiz üyeleri ve bizleri misafir eden burgazlı dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, herşey harikaydı, ama ben bir öz eleştiri yapmadan geçemiyeceğim,hani herzaman eğlencelerde düğünlerde kutlamalarda silah atılmasına karşıydık, hemde bir çok arkadaşımız ın çocuklarıda aramızda olmasına rağmen içkiyle silahı bir arada düşünememize rağmen ve avcılar olarak buna en çok bizlerin özen göstermesine karşın silahlar atıldı kaza olmadı ama olmıyacak anlamına gelmez naçizene fikrim teşekkür ederim.
Fatih KESİCİ
1979 Çerkezköy TEKİRDAĞ

Çevrimdışı İlksin KÖKSAL

• Dost Avcı
organizasyonda emeği geçen avcısayfamiz üyeleri ve bizleri misafir eden burgazlı dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, herşey harikaydı, ama ben bir öz eleştiri yapmadan geçemiyeceğim,hani herzaman eğlencelerde düğünlerde kutlamalarda silah atılmasına karşıydık, hemde bir çok arkadaşımız ın çocuklarıda aramızda olmasına rağmen içkiyle silahı bir arada düşünememize rağmen ve avcılar olarak buna en çok bizlerin özen göstermesine karşın silahlar atıldı kaza olmadı ama olmıyacak anlamına gelmez naçizene fikrim teşekkür ederim.

Sevgili Fatih kardeşim hepimiz bunun bilincindeyiz ve böyle bir organizasyona kimse gölge düşürmeyi istemez kimse kimseyide üzmek istemez bu yüzden atılan o silahlar malumun çatapat tabancasıydı.Sevgiler
İlksin KÖKSAL
0 Rh + 1969 İSTANBUL

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....

Sevgili Fatih kardeşim hepimiz bunun bilincindeyiz ve böyle bir organizasyona kimse gölge düşürmeyi istemez kimse kimseyide üzmek istemez bu yüzden atılan o silahlar malumun çatapat tabancasıydı.Sevgiler

çatapat ha, hadi leennnnnnn. m-16 ve keleşlerle üzerime saldırdınız suatla.
kendimi mor çadıra zor attım. ondan sonrasını zaten hatırlamıyorum.
uyandığımda o kısa kollu, badyguard kılıklı adrianapolis güreşçisi ni buldum karşımda....

;D ;D ;D
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Oğuz TÖMEKÇE

• Dost Avcı
    • www.setter-turkiye.com
toplantıya katılmayı çok istiyordum ama olmadı :(
nasip bir dakine insallah tüm dostlarla beraber olucam
toplantı çok güzel geçmiş emeği geçenlerin emeklerine sağlık
bir dahakine görüşmek üzere
Oğuz TÖMEKÇE
1979 Adapazarı SAKARYA

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
hasip kardeşimi cumartesi gecesi bizim arabada yatırıp rahat bir gece geçirmesini planlamıştık
ama yukarıdaki fotoğrafta sol başta duran kısa kollu, mor çadır sahibi beyfendi, sabaha karşı arabamıza gelerek hasip kardeşimi sırtladığı gibi kendi çadırına attı. olayı kınıyor ve teessüflerimi bildiriyorum.

Nejat abi Hasipe rahat bir gece gecirtmek isteğiniz bencede pek ciddi değildi.
Birileri rahat edecekti ama Hasip olmayacağı kesin ;D ;D
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı B.Ömür ÇİLİNGİR

• Dost Avcı
Maşallah cok güzel anlar yasamısınız.. Bende adana ekipiyle beraber orada olmayı cok isterdim fakat sartlar her zamanki gibi yolunda gitmiyor... cok güzel kareler dostluklar daim olsun..
Bayram Ömür ÇİLİNGİR
0 Rh + 1986 Seyhan ADANA

Çevrimdışı Cengiz YENİ

• Dost Avcı
Orada olamamanın üzüntüsünü yaşıyorum,,,,
Keşke katılabilseydik,,,
Bir dahaki sefere inşallah diyelim,,,,
Tüm dostlara selamlar saygılar,,,
Cengiz YENİ       0 555 484 02 40
0 Rh + 1972 Büyükçekmece İSTANBUL

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
Bayram akılı ol Suat abide ne resimlerin var bence hiç konuşma :):):):)
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK