Gönderen Konu: Avcı Sayfamızın 2. Bahar Toplantısı Etkinliği Lüleburgaz / KIRKLARELİ...!  (Okunma sayısı 46253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
            Ýlk görüntüleri atayım,Ömer dostum videolar için ayrı bir başlık açacağız şimdilik arada burada da olsun alırız zamanla tek başlık altına..;)

Ümit dostuma bize sunduğu enfes oyunları içinde ayrıca teşekkürler,daha fazla görüntüleri var Ümidin zamanla hepsini atacağım,biraz zaman alıyor.. ;)
Www.avcisayfamiz.com
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2009, 13:45:02 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Sabri SEZER

• Dost Avcı
bölesine güzel bir ortamda elimizde olmayan sebeblerden dolayı bulunamadık ama inşallah bir dahaki organizasyonda daha güzel günler geçirmek dileğiyle...(çok şeyler kaçırdık çok)
Sabri SEZER
1983 Çorlu TEKİRDAĞ

Çevrimdışı M.Nejat YILMAZBAYHAN

• Dost Avcı
  • BUYUK LOKME YE....... BUYUK LAF ETME.....
tekrar tekrar teşekkurler burgaz lı arkadaşlar.
ama galip bir başka güzel be. eline sağlık arkadaşım.
en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle..... ;) ;) ;)

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2009, 13:51:30 Gönderen: Nejat YILMAZBAYHAN »
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Özkan GܓLER

• Dost Avcı
Gecade emeği geçen bütün dostlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Aranızda kısa kısa bulunsamda çok güzeldi.
Ayrıca Pazar günkü atışlarda mazeretimden dolayı aranızda bulunamadığım için çok özür dilerim.
Sonraki buluşmalarda birlikte olmak dileğiyle...
Makinama takılan resimleride paylaşıyorum.

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2009, 13:52:48 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Özkan GܓLER                  0 542 788 61 08
1975 Çorlu TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Selamünalayküm bende şimdi yeni geldim Otobüsden bu sabah 7.00 da indim pc nin başındayım
Ev sahibi olan Burgazlı tüm abilaerime,arkadaşlarıma,kardeşlerime,organizasyonda emeği gecen tüm herkese
ve bizimle cok yakın ilgilenen (her ne kadar bizim cadırda yatmasada)Vahdet abiye uzaktan yakından gelen tüm katılıncılara cok teşekkür edrim.
şimdi beklemedeyim ;D ;D
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Hasip ANTEP

• Dost Avcı
Bu organizasyonu düzenliyen ve Burgaza giden tüm avcı sayfamız dostlarını kusursuz bir şekilde ağırlıyan Tüm emeği geçen Burgaz ekibine burdan bir kere daha sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum .
Hasip ANTEP
B Rh + 1972 UŞAK

• Dost Avcı
o gece sua hunter in yaptığı güvecin tadına bakanlardan biri de sevgili süleyman şişman abimizdi.
ama gece yarısı " acil hastaneye yetişmem lazım " deyip midesini bastıra bastıra aramızdan ayrılınca bayağı üzüldüm. daha sonra dikkat ettim ki millet çaktırmadan hep çalı diplerine gidiyor geliyor.
kusur suat tamı yoksa, elinde ne olduğu belli olmayan bir şişe ile birara güvecin yanında görülen ilksin de mi
bilemiyorum... ;) ;) ;)

şaka biryana ellerine sağlık arkadaşım, hani galip in yaptığı balığın yanında seninki biraz sönük kaldı ama yine de güzeldi. en azından bu sefer meke yoktu içinde.... :P :P
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı İlksin KÖKSAL

• Dost Avcı

Günayyydıınnn Suat yazmadan ben sıyrılayım aradan .Büyük ihtimalle diğer resimlerde de göreceksiniz   ;) benden almış olduğu çullukları bu zamana kadar saklayınca bozulmuş kuşları koydu güveçe ondandır  :D :D :D :D ;D ;D nerde o çekle çekilen resim inanmayanlarda görsün :D :D :D :D :D
İlksin KÖKSAL
0 Rh + 1969 İSTANBUL

Çevrimdışı Mesut DURMAZ

• Dost Avcı
Merhabalar ben aranızda çok yeni olmama rağmen bu toplantıda hiç yabancılık hissetmedim herkes bi başka sıcak herkes bi başka samimiydi. Bu haftasonu benim için çok güzel geçti katkısı olan herkese çok çok teşekkür ederim....
Mesut DURMAZ
A Rh + 1980 Kocamustafapaşa İSTANBUL

• Dost Avcı
ilksin,
tamam şimdi oldu. hani geçen sezon senin suat a kargoyla göndediğin emanetler.
evet haklısın onlar kesin bozulmuştur. adamın sana gönderdiği çekin karşılığı
bile çıkmamış ki, kuşlar niye bulmasın......

:D :D :D
M.Nejat YILMAZBAYHAN
1969 BURSA

Çevrimdışı Nedim UYSAL

• Dost Avcı
  • Tepebaşı Avcılar Derneği Şirintepe Mh.Karaca Sk.24
 O0 Süper bir toplantı ve kaynaşma olmuş her ne kadar gelemesemde fotolara ve videolara bakınca kendimi aranızda gibi hissettim.Bütün emeği geçen dostlarımıza sonsuz teşekkürler.En kötü günümüz böyle olsun. Ayrıca şunu belirtmeden geçemiyeceğim Vahdet babanın çadırı ve Suat arkadaşımızın güveci etkinliğin en reytink toplayanları arasında hadi hayırlısı bakalım reytinginiz hep artsın ....... Selam dostlara Eskişehir den .....  O0

MEVZU DOSTLUK-KARDEÞLÝK ÝSE ADRES AVCISAYFAMIZ!...
Nedim UYSAL                    0 530 746 11 70
1970 ESKİŞEHİR             0 222 320 30 35

Eskişehir Tepebaşı Avcılar Derneği Başkanı

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Olcay bize yol tabelalarını yerleştirme görevini verdi sanki biz cok biliyoruz yolları ya

Bizim tabeları asmamızdan sonra gelenler kamp yerini biraz daha fazla aramak zorunda kalmışlar ;D ;D
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2009, 15:46:13 Gönderen: Bayram VARIÞ »
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Olcay BEYHAN

• Dost Avcı
2.SÝNÝ ÝL DIÞINDA OLMAMDAN DOLAYI KAÇIRDIM AMA DAHA SONRAKÝLERE EKSÝKSÝZ KATILICAM Süper bir toplantı ve kaynaşma olmuş her ne kadar gelemesemde fotolara ve videolara bakınca kendimi aranızda gibi hissettim.Bütün emeği geçen dostlarımıza sonsuz teşekkürler.En kötü günümüz böyle olsun. Ayrıca şunu belirtmeden geçemiyeceğim
TOPRAM FOTOLARDA HEP BAYGIN ÇIKMIÞ  GÝBÝSÝN ....... Selam dostlara KIRKLARELÝ LÝ AVCI ..... 

MEVZU DOSTLUK-KARDEÞLÝK ÝSE ADRES AVCISAYFAMIZ!...
Olcay BEYHAN
1971 Çorlu TEKİRDAĞ

Çevrimdışı E.İsmail KAZANCI

• Dost Avcı
Organizasyonda emeği geçen ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Lüleburgaz'lı dostlara sonsuz teşekkürler.
Ayrıca sitemiz adına atış yapıp dereceye giren dostlara sonsuz teşekkürler,ellerinize sağlık.
Ekrem İsmail KAZANCI
A Rh + 1971 B.Paşa İSTANBUL

Çevrimdışı Olcay ŞENTܓRK

• Dost Avcı
tüm dostlarımıza bizi yanlız bırakmadıkları için tesekkürler elimizden geldiği sekilde sizleri misafir etmeye calıstık bir eksiğimiz varsa af ola böle ortamlar insana huzur veriyor en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere temmuzda bir toplantı daha var hehehehehehe game over yapıcaz nadir abi..........................
Olcay ŞENTܓRK
0 Rh + 1981 Lüleburgaz KIRKLARELİ    0 532 266 07 24

[img]http://img146.imageshack.us/img146/9938/19467808vy5.jpg[/img