Gönderen Konu: İstanbul Çarşamba Buluşmaları -2- (1 Nisan 2009)  (Okunma sayısı 20092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
.

Avcı Sayfamızın Çarşamba Buluşmaları Dostluk Toplantısı     < < 2 > >    

01 Nisan 2009 Kemerburgaz / ÝSTANBUL .....!

Yer  : Kemerburgaz -Çiftalan yolu - Kurt kemeri mevkii  Þişli Vakfı Tesisleri ÝSTANBUL

Tel   : 0 212 360 17 04

Saat : 20:00

Yol Güzergahı ve Krokiler :

Avcı Sayfamızın Çarşamba Buluşmaları Dostluk Toplantısın'dan 01 Nisan 2009 Kemerburgaz / ÝSTANBUL .....!

Sohbetler & Fotoğraflar
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2009, 07:07:47 Gönderen: Fatih BAYRAKTAR »
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
      Sevgili dostlar bu gece Ýstanbul Çarşamba buluşmalarımızın ikincisini yetmiş beş avcı dostun katılımı ile yaptık çok güzel bir ortam oluştu forumumuza üye olan dostlar misafirleri ile toplantımıza iştirak ettiler kendilerine teşekkür ederiz..

Ýstanbul çarşamba buluşmalarının üçüncüsünü 16 mayıs 2009 tarihinde Lüleburgaz'da yapacagımız yıllık bahar toplantısı sebebi ile ara veriyoruz gönlü genç seyahat etmeyi seven www.avcisayfamiz.com üyesi olan olmayan bütün avcı dostları bekleriz detayları ilgili konu için açılacak bir başlıkta duyuracagız...

Bu gece yaptığımız ikinci çarşamba buluşmasından kareler...

Istanbul]Istanbul

Sevgili Ömer SÜMER'e ithaf olunur ...!

Fero parlamış biraz...1

...
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2009, 17:51:13 Gönderen: Cem ALOÐLU »
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Cenkhan AVCI

• Dost Avcı
  • Semtimiz Boğaz' a karşı bu alemde kral beyaz martı
Ýkincisi yapılan Ýstanbul çarşamba buluşmasında tekrardan orda olduğum için çok mutluyum. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Cemal Başkanımada teşekkür ederim bizi en iyi şekilde ağırladıkları için. Mayısta kısmetse görüşmek üzere
Cenkhan AVCI
1986 Sarıyer İSTANBUL
Sarıyer Avcılık Ve Atıcılık İhtisas Spor Klb.

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
emeği ğeçen tüm arkadaşlara ve katılan tüm dostlara  sn kadir uslu hariç teşekür ederim keyfli bi akşamdı edirneden katılan vahdet babanın bizleri rahatsız etmesi dışında her şey ğüzeldi baba ğüveç içinde ayrıca teşekürler eline sağlık
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
pardon balıklar için feroya çulluklar için cemal ve mustafayada teşekürler
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Ayhan ERBAY

• Dost Avcı
  Allah Muhabbetinizi  Artırsın gözü olanın gözü çıksın her gece çalışıyorum yoksa gelecektim şu an bile çalışıyorum inşallah bidahaki sefere dostlar süper olmuş süperrrrrrr....
Ayhan ERBAY
A Rh - 1972 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
Bu rahat durmayan kurtlar sayesinde toplantı saatine az zaman kala ( Sırf kurtların gönlü olsun diye ) gitmeye karar verdik.Trafik sayesinde biraz geçte kalsak,2. toplantıda da beraber olmanın ve  muhabbetin tadına vardık.
Güzel bir akşam geçirdik.Vahdet ustama kızdım bana güvecini elletmedi.hahahahahahahaaaaaaaaaa
Teşekkürler Dostlarrrrrrrrrrr
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ  

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
keşke gitmeseydim:):):):)

taaaaaaaa kalk sen adrianapoliden buluşçaz diye git,elin sinoplusunu askerim abi bulamadım alayımı deyip yamansın bide onu teslim al,yetmedi avut,oyala gel sende katıl bak avcılar neler yapıyor diye götür:):):) sonra ben cadermeyim kardeşim ben anlamam avcu mavcu deyip yazın avda yolunu kesip evrak sorsun.ama iyi de oldu beeeeeeeeeeeee.
başka türlü nasıl görücektim ben sinoplu şu menşuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr mekeci selman kardeşimizi asker traşı ile istanbullarda:):):):) amma da denk geldi ama.baya baya düşman çatlatır gibi oldu...

bu gecelik bu kadar sopa yemden yatmak lazım yarın çok işimiz var çooooook.

asker teslim tekmili bile var videolarda:):):)

sabah ola hayrola...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ömer SܓMER

• Dost Avcı
Soze nasil basliyacam, nasil hitab edecem, nasil haykiracam bilemiyorum.
Bildigim bir tek sey var, bir uye ancak bu kadar onore edilir.
Adima acilan servisten, sahsima kaldirilan kadehlere kadar,
hersey ama her sey su uc bes resimde anlatiyor kendini.
Ilerliyen gunlerde de kim bilir nasil guzel enstantaneler ortaya cikacaktir.
Metinim, Enderim, Kadir Ustam, bu guzel organizasyonda emegi gecen herkese, gelen yada gelmeyen tum gonul dostlarina, Alaska'dan kucaklari dolusu selamlar.

Gonul isterki, bu bulusmalarin bir ayaginida Alaska yapalim. Kim bilir belki bir gun.
Bu arada su kadarcik kisa anlatimlardan anladigim kadariyla, birileri birilerinin birseylerini elleyememis ve elletilmemis. COk sevindim, demekki ben gelene kadar kimse o kimsenin biseylerini elleyemiyecek. :):):)

Nice bulusmalara Gonul Dostlari... Iyiki varsiniz.
Ömer SܓMER
B Rh + 1967 Alaska ABD

Çevrimdışı Cemal ÖNEN

• Dost Avcı
Keyifli ve muhabet dolu bir akşamdı emeği geçen ve katılan tüm dostlara teşekkürler.Lüleburgaz toplantısında buluşmak üzere.
Cemal ÖNEN
A Rh + 1968 Esenler İSTANBUL

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
              Bu seferki buluşmaya katılmak bizede nasip oldu,uzun zamandır göremediğim dostlarım ile bir araya geldik hasret giderdik,sebep olanlardan emeği geçen herkezden Allah razı olsun.Benim için en büyük süpriz Selmanı orda görmek oldu,Süleyman usta ile kapı komşusu olmuşlar ,artık Süleyman ustanın himayesine girdi sırtı yere gelmez.. ;) :)
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı Yalçın ENGİN

• Dost Avcı
  • BURSA MERKEZ AVCILIK ATICILIK SPOR KULܓBܓ DERNEĞİ
yine çok güzel bir buluşma olmuş.tüm dostlara burdan kuçak dolusu selamlar.çok güzel gözüküyor işallah bahar toplantısında bir arada oluruz.
Yalçın ENGİN
A Rh + 1975 BURSA     ** CMAS DALIŞ EĞİTMENi **

[img]http://img842.imageshack.us/img842/7838/94502442.jpg[/i

Çevrimdışı Özkan GܓLER

• Dost Avcı
Söze nasıl başlanır bilmiyorum ama bu buluşmalar her seferinde dahada güzelleşiyor ve vazgeçilmez hale geliyor emeği geçen herkesi saygıyla selamlıyorum.
Fotoğraf makinamı yanıma almayı unuttuğum için bana takılan kare yok ama takıldığım kareleri atmazsanız darılırım bak  ;D ;D
Taaaaaaa Sinoplardan Selman kardeşimle bile tanıştık Alaskadan Ömer abimle karşılılı kadeh tokuşturduk:):)Kendi olmasada servisi ve bulanık suyu bizimleydi.
Selman kardeşimin tezkeresini Süleyman dayım verecekmiş aldığım duyumlara göre ;D ;D Selman işin iş kardeşim maslakta Süleyman dayım seni her pazar ormana götürür avcılığı unutmaz geliştirirsin askerlik bitene kadar
Vahdet buba herzaman olduğu gibi yine kırdı geçirdi ortalığı daha ne olsun muhabbet süper ötesiydi.
Yanlız ben Fero nun parlamış haline bayıldım valla  ;D ;D ;D

Bakın ne kadarda şıkır şıkır olmuş aman nazardeğmesin laf aramızda tam bir ustalık şaheseri olmuş tavandaki sepeti zaten antenide ayrı bir güzel
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2009, 19:45:03 Gönderen: Fatih BAYRAKTAR »
Özkan GܓLER                  0 542 788 61 08
1975 Çorlu TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Bayram VARIŞ

• Dost Avcı
  • Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer,sular ç
Yine çok güzel bir buluşma olmuş.tüm dostlara burdan kuçak dolusu selamlar.
Bayram VARIŞ
A Rh + 1972 UŞAK

Çevrimdışı Nedim UYSAL

• Dost Avcı
  • Tepebaşı Avcılar Derneği Şirintepe Mh.Karaca Sk.24
 O0 Hayyyy maşallah sitemize valla gurur duydum sizlerle dostlar en güzel buluşmalar, dostluk kardeşlik ve sohbet dolu olsun. ;)
Nedim UYSAL                    0 530 746 11 70
1970 ESKİŞEHİR             0 222 320 30 35

Eskişehir Tepebaşı Avcılar Derneği Başkanı