Gönderen Konu: Hakan CENGİZ ve Oğuz BABAÇOĞLU geçmiş olsun horozunuz ölmüş :))))  (Okunma sayısı 5492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı

Cuma sabahı ekip hazır,araç hazır çıktık yollara ama bir sorun var :o yine o kulak çınlaması başladı ;)

Yeni meramıza vardığımızda herşey yolunda ama bir türlü balığı bulamıyoruz :( sebebini çalan telefondan sonra öğrendim >:( Hakan aradı ve sanki alemin doğrucu başı benmişim gibi balık avındayım ama balık yok dedim >:(

Üstelik eve gelip sitedeki o yazıyı görünce kaynar sular başımdan aşağıya döküldü >:(

Hakan ve Oğuz bir olup arkamdan atıp tutmuşlarrrrr >:(

ERKEN ÖTEN HOROZ MÝSALÝ ;) :D :D :D :D :D BUNLAR ÝKÝNÝZ ÝÇÝN :D :D :D

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı
Ben kırık efenin yorumunu bekliyorum sonra konuşacam  ::)
Rıfat YENİAY
0 Rh + 1963 ܓmraniye İSTANBUL

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
 >:( >:( >:(

ethem ethem geçmişe dayalı hukukumuz olmasa ben bilirim deyeceklerimide gene susayım biraz,ama deyeceklerimide sıralayayım ucundan azcık;

ben utanmaz arlanmaz deyecemde önce sanırım yalancısın sen hakan ın dediği gibi;
hani balık yok çıka çıka bunlar çıktı dediydin? bula bula 1000 lik yeni rakı ayran şişesi kadar olanları bana yollamıştın hemde eve daha dönmedim dediğinde??? senin gözünün üstünde kaşın var ordan yolladın sanırım.bak kendine 2.5 luk kola şişesi ebatlıları ayırmışsın kardeş???

yok kamptaymışlarda,yok kaş göz arpacık kurcalıyorlarmışta,balık çıımıyor üstüne bide en akla gelmedik adamlar arıyordu???
badılcanı közleyecek kadar ehlikeyf yapılabiliyormuş demekki balıksızda olsa :):):)

seninde tavukların ölsün emi yalancı davut :):):)

en berbat avların aha biüle geçsinde elin diline düşesin :):):)

sefalar olsun...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ali ALTINKAYA

• Dost Avcı
Ethem, göbek deliğini geçen sudan dahi korkarım. ama bir tutam ot misali; bu balıklar için balıklama dalarım ..  :) :) :) :) :) :)
sağlıcakla daima afiyet olsun, rasgele..
Ali ALTINKAYA
AB Rh - 1952 Yenipazar AYDIN              www.yenipazarav.org

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
arada olan gene bizim gibi garibanlara oldu.  ^-^  ^-^
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ  

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
 ^-^ ^-^ ^-^ yakışırrrrrr.........
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Seni gidi seni....Kendini garantiye almak için önceden yakaladıgın evde dolapta ki balıkları götürdügünü neden söylemiyon  ;)

Bayat onlar bayat.... :P :P :P :P :P :P :P

Abim benim Denizlide Horoz Aydın da Efe bitmez...Sıkıntı yok... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Ben kırık efenin yorumunu bekliyorum sonra konuşacam  ::)

Valla bizde laf yok Ehteyar...Vursakta vuramasakta...Yakalasakta yakalamasakta Resim var...

Ama tabiki ne taze resimler...Dolaptan çıkma değil... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı
Seni gidi seni....Kendini garantiye almak için önceden yakaladıgın evde dolapta ki balıkları götürdügünü neden söylemiyon  ;)

Bayat onlar bayat.... :P :P :P :P :P :P :P

Abim benim Denizlide Horoz Aydın da Efe bitmez...Sıkıntı yok... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D :D :D :D

Senin baban terzımıydı ;D :D :D  çok güzel kıvırtıyon hemende bi kulp buldun
Sende balığa gidiyon senin dolapta dolu olsun niye dolmuyor tuttuğun yokki.işin gücün millete çamur atmak.
Ne zaman kabul edeceksin avcılık sana göre değil ama illede av vurmak balık tutmak istiyorsan ya bana gel yada Ethem'ın yanına git  ;) ::)
Rıfat YENİAY

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
:D :D :D :D :D Yav bir sefer yanıma geldin misafirim oldun 10 senedir keklik avladıgım kümesimi kuruttun  :P :P :P :P :P

3 yıl oldu tesirin anca geçmeye başladı... ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı Doğukan CENGİZ

• 2. Nesil Avcı
Rıfat Amca sen balıga gidiyormusun  8) 8) :-* :-* :-*
Doğukan CENGİZ
2001 AYDIN
VATAN TOPRAGI KUTSALDIR KADERİNE TERK EDİLEMEZ...!

[img]http://img339.imageshack.us/img339/3243/benhar.jpg[/i

Çevrimdışı Doğukan CENGİZ

• 2. Nesil Avcı
Ethem amca Rastgele...
Doğukan CENGİZ
2001 AYDIN
VATAN TOPRAGI KUTSALDIR KADERİNE TERK EDİLEMEZ...!

[img]http://img339.imageshack.us/img339/3243/benhar.jpg[/i

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
Ethem amca Rastgele...

Teşekkürederim Doğukan :) ^-^ ^-^ ^-^
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
Abi adam balık tutamadığında da delikanlı gibi  tutamadım der. Sen bize inat haftanın 5 günü balığa git. Anca cuma günü balığı yakala onu da internetten gözümüzün içine sok. Allah'tan emeklisin de yakalıyorsun. Bizim gibi çalışan olsan taban etine devam... :) :) :) Hadi başlığı gördüm aman arkadaşım balık tutunca ben kendim tutmuş kadar sevinirim. Bir de ne göreyim. Ýkisi hariç yine o ...tü boncuklu balıklardan.... Melanur muydu neydi? :) :) :) Akıntı balığı sonuçta. Ben var ya o balığı yakalasam, nete göndermek üzere bilgisayara atsam sistem iflas eder dumanlar çıkar. Neden? Bilgisayarın sen ne biçim avcısın, isyanından..... :) :) :) Neyse ya güzel bir emekli tavası olmuş.... :) :) :) Bu arada ayran yerine kola koymuşsun yanına gelişme var :) :) :)  Kalasın sağlıcakla... :-*  :-*

Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı
Rıfat Amca sen balıga gidiyormusun  8) 8) :-* :-* :-*

Neo gelecenmi yoksa babanımı gönderecen  ;D :D :D :D
Rıfat YENİAY