Gönderen Konu: Bazen de sevgidir,saygıdır gıcıklık yapmak  (Okunma sayısı 3541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
Ynt: Bazen de sevgidir,saygıdır gıcıklık yapmak
« Yanıtla #15 : 07 Mayıs 2013, 04:58:24 »

sana tedavi sırasında kimden kan alıp verdiler ben asıl onu merak ediyorum :):):)

Abi alınan kanlarda sorun yok hepsi kuzenlerin kanı ama rakipler çok dişli olunca böyle oluyor ;) :D

abi son resimde, masadaki başka, aynadaki başka görünüpduru :) :) sihirli ayna galiba :P :P :P

gıcıklığın, muhabbetin bol olsun abim, selamlar..

Ufuk bende anlamadım nasıl olduğunu sanırım tesadüf ::) ::)

Üstad akşam suyuna çapari yaptım istavrit,çinekop,kırlangıç,uskumru,kalamarı içeri alamadım işedi suratıma gitti >:( >:(.

Þimdi senin olayına baktımda hakketen GICIKSIN. :D :D Bu günü kayıt yapmadım kendimede gıcık oldum bak şimdi. :( :(.

Devamıda böyle bereketli ve tadında olsun,rast gele.

Kadir ustam bende oltaları unutup makinayı koymuşum çantaya ;) :D

Tobeeeeer tobeeeeeeeee
Yav bunlarin bir de yirmi gun sonra ceza makbuzlarinin tahsili var.
Be asil o zaman merak ediyorum o 4 cu resmin ceza makbuzuna memur ne yazacak?

O memur da diğer karelere bakırversin,ne işi varmış ki sadece tek kareye takılmış ;) :D :D
Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2013, 16:13:46 »
En bozulduğum şeylerden biri de ne biliyor musunuz? Balık Allah'ın nimetidir, bir şey denmez. Izmarit balığını ben yakalayınca aman gören olur, adımız dokuza çıkar diye azat ediyorum. Görmesinler diye elimden geleni yapıyorum. Adam Yeni model inek yoğurdundan Türk Rakısı ile fotoğraf çektirmekten hele ki çektirdiği fotoğrafı alıp sayfaya atmaktan utanmıyor. Adamın ar damarı çatlamış ne desek boş... :) :) :)

Ýki kiloluk levrekle fotoğraf çektiriyorum atmadıkları çamur kalmıyor. Yok plaj balıkçısıymışım da bilmem ne...:) :) :)O ızmaritle ben bir fotoğraf çektirsem var ya. Burada bir yıl bunların dilinden düşmem alimallah. Atmadıkları çamur kalmaz. :) :) :) Yine de afiyet olsun, midene otursun...
:) :) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Ethem EYİLER

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 07 Mayıs 2013, 16:34:12 »

Levrek mi hemde deniz levreği 2 kiloluk :P :P :P  bak deliller var elimde levrek balıklarıyla ilgili ;)

Eski pamuk tarlalarını bozup yerine levrek havuzları yaptılar ;) :D :D :P :P

Yaz tatili yaklaştıkça sen bir hoş oluyorsun,sanırım seni güzel bir deniz havası kendine getirir :D hem izmaritinde ne bereketli balık olduğunu deniz kokusunu içine çekince hatırlarsın :D :D

BU HAFTA SONU GEL SENÝ BALIÐA GÖTÜREYÝMMMMMMM OÐUZZZZZZZZ  :) :)

Ethem EYİLER
1968 ANTALYA

Çevrimdışı Oğuz BABAÇOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #18 : 07 Mayıs 2013, 21:47:11 »

Levrek mi hemde deniz levreği 2 kiloluk :P :P :P  bak deliller var elimde levrek balıklarıyla ilgili ;)

Eski pamuk tarlalarını bozup yerine levrek havuzları yaptılar ;) :D :D :P :P

Yaz tatili yaklaştıkça sen bir hoş oluyorsun,sanırım seni güzel bir deniz havası kendine getirir :D hem izmaritinde ne bereketli balık olduğunu deniz kokusunu içine çekince hatırlarsın :D :D

BU HAFTA SONU GEL SENÝ BALIÐA GÖTÜREYÝMMMMMMM OÐUZZZZZZZZ  :) :)

Bu hafta Kütahya'da enayi damat avına çıkıp kafasına tuz torbası geçireceğiz.:) :) :) Düğün var yani. Sana ordan bir kart atarım. Kıskanma. :) :) :) Þey eşliğinde...Neydi o şarkı ya? Bir gece ansızın gelebilirim... :) :) :) :) :) :) :)
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
« Yanıtla #19 : 08 Mayıs 2013, 02:42:55 »
sevgili ethem;

son durum itibari ile,senle olan ilişkimizi gözden geçirdimde!!!

sanırım senle işim olmayacak kardeş;sen geleceksen buluşmaya ya bi tren bul yada kazık lamada olsa atla bi uçağa öyle gel,bana güvenme;geçerken alırım diyordumda,bu son aracım feroza yı aldıktan sonra kaybettiklerim çok oldu,bu ahir zamanda kendimi de kaybetmek istemiyorum,zira geçerken alırım dememe rağmen bu son yazın seni iyice ele verdi,
sen resmen terörist ve eşkiyasın kuzum;

hem milli içki de,hemde aynalara baka baka rakı lama yap;hem izmarit hem sigaranın bütünü,hem limonun hakikisi,hem marulun göbeklisi,hem şerinin kabuklusu,yetmezmiş gibi bide yanında türk bayrağı ile poz ver,sonra bide bana biz dostuz de,başımı mı yakacaksın sen yav; hoca demiş ama bilmeden,senin ar damarın çatlamış diyor,kalp damarlarını bilmeden konuşuyor belli.sende bence kalp bile yok sen kalpsizin tekisin.yüreğime indireceksen bari resmi makamları üstümüze çekmeden yap,kendileri arandı desinler.adımızı çıkarma bizide olayın içine çekerek.daha ben suya elimi değil ayağımı dahi sokmadım kakava da hıdırellez de kuru kuruya geçti.

gör bak dost bildiklerinde ne fesat yurek ne çatallı dil var anla.

iyiki fotolarda fonda dağlar var,az kumlu biyer olse kesin sende plajda avlanıyor olurdun.

hoş yöre kumluca sanırım ama sahili taşlıca belli :):):)

selametle...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Cengiz BUDAK

• Dost Avcı
  • BܓYܓK LOKMA YUT BܓYܓK LAF ETME
« Yanıtla #20 : 08 Mayıs 2013, 04:59:26 »
Düşünerek bu kadar gıcıklık yapılabilir. Tebrik ederim .  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^
Cengiz BUDAK
A Rh + 1962 KOCAELİ  

Çevrimdışı Ekrem GܓNGÖRMEZ

• Dost Avcı
« Yanıtla #21 : 10 Mayıs 2013, 17:01:11 »
Ethem abi hakketen çok gıcık fotolar heleki rakı aynalara saklanırmı o en gıcıkları olmuş,yerim milli içkimizi balıkla ayranmı içilir ,milli içkimiz diyenler içsin ;D
Ama abi manzara hakikaten cennetten bir köşe gibi,cennette oldugun için herhalde ayranı oraya koymuşsun

Afiyet şeker olsun her kare birbirinden mükemmel  ^-^ ^-^
Ekrem GܓNGÖRMEZ
1978 Kartal İSTANBUL