Gönderen Konu: Youtube Yasağına En Kesin Çözüm (Son Durum dosya değişti)  (Okunma sayısı 1862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet ÖZASLAN

• Dost Avcı
Sitede daha önce verildimi bilmiyorum ama

Alttaki işlemleri yaptığınızda you tube sitesinde hiç yasak yokmuş gibi görüntüler izleyebilir ekleyebilirsiniz.
Pek çok kişi tarafından denenmiştir.

http://rapidshare.com/files/261087513/hosts.rar

önce buradan indirdiğiniz dosyayı

Mehmet ÖZASLAN
1969 Manavgat ANTALYA

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Dost Avcı
  • YA OLDUĞUN GİBİ GÖRܓN YADA GÖRܓNDܓĞܓN GİBİ OL.....
Ynt: Youtube Yasağına En Kesin Çözüm (Son Durum dosya değişti)
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2009, 18:30:22 »
bende jacekr programından ızlıyordum kı son gunlerde sorunlar mı yasanmaya basladı anlamadım.denedım.evet cok tesekkur ederım....oldu...
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme İZMİR

Çevrimdışı Murat BENLİOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2009, 01:44:23 »
bizi düşmandan kurtaran atamıza hakaret edilen bir video yayınlayan bu siteye bence çok yanlış bu benim sahsi düşüncem bu sitede yayınlanan videoda sadece atatürke deyil tüm türk milletine yapılmıştır biz hiçbir milletin saygı duydugu deyerlere saygısızlık etmiyoruz bizimde saygı duydumuz deyerlere kimsenin saygısızlık etmeye hakkı yok ve buna fırsat vermememiz gerek

Murat BENLİOĞLU         0 537 638 98 29
1984 DENİZLİ             muratbenlioglu24@hotmail.com

Çevrimdışı Mehmet ÖZASLAN

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2009, 13:43:44 »
bizi düşmandan kurtaran atamıza hakaret edilen bir video yayınlayan bu siteye bence çok yanlış bu benim sahsi düşüncem bu sitede yayınlanan videoda sadece atatürke deyil tüm türk milletine yapılmıştır biz hiçbir milletin saygı duydugu deyerlere saygısızlık etmiyoruz bizimde saygı duydumuz deyerlere kimsenin saygısızlık etmeye hakkı yok ve buna fırsat vermememiz gerek

Murat kardeşim atamıza hakaret edenleri görmeyince o siteye girmeyince kurtulmuş mu oluyorsun sadece sanal değil reel hayatımızda da atanın kemiklerini sızlatacak ne olaylar var bırakın böyle boş şeyleri deve kuşu gibi kafayı kuma gömmek çözüm değil. Selamlar saygılar
Mehmet ÖZASLAN
1969 Manavgat ANTALYA

Çevrimdışı Murat BENLİOĞLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2009, 00:56:23 »
kimse deve kuşu gibi kafasını kuma falan sokmuyor mehmet abi. bu benim sahsi düşüncem diyede yazmıssım o yoruma herkes düşüncelerinde serbes sizde istediginizi düşünün ama o kumlara kafasını gömen kusları bırakın kenara
Murat BENLİOĞLU         0 537 638 98 29
1984 DENİZLİ             muratbenlioglu24@hotmail.com