Gönderen Konu: SARIYER AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜNÜ KINIYORUM  (Okunma sayısı 7254 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
Ynt: SARIYER AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜNÜ KINIYORUM
« Yanıtla #15 : 05 Temmuz 2011, 15:06:20 »
Medyatör , bende oradaydım.Olayı baştan sona bende biliyorum.. Cemil abi doğrusunu yazar..

haklısın ömer ben yalan söylüyorum....kısmet olursa yüzleşiriz burdan yazmala olmuyor....yaşlanıyorsun galiba hafızan zayıflamış yukarda yazdıklarımın hepsi dogru söylemedim desin cemil ağbi eşşek gibi anıracağım kabul ederse sen neyapacan geleceğim kımet olursa cemil ağbiylede konuşmamızı videoya çekecem herkeste duyar görür....selcuk kocayı bir zamet ara sor bir zamat....neler yaşandı daha çok şahidimde var merak etme hemde sizin otaraftan..birgün kısmet olurda aynı yerde karşılaşırak o arkadaşlarla yüzleşiriz benim alnım açık herkessle her ortamda aslanlar gibi konuşur bu olayıda tartışırım yazdığım her yazının arkasındayım....
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2011, 15:19:04 Gönderen: Ender GÝRGÝÇ »
Ender GİRGİÇ
1971 İSTANBUL 543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ali İŞLEMECİ

• Administrator
    • Avcı Sayfamız
SARIYER AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜNÜ KINIYORUM
« Yanıtla #16 : 05 Temmuz 2011, 22:11:54 »

Merhaba
           Yukarıda forumda yazılanlardan bazılarını paylaştım sizinle.Öncelikle bizlere katılımlarıyla destek veren tüm kulüp ve atıcılarımıza teşekkür ederiz. Ancak burada kişilere yöneli söylenen va paylaşılan bazı kelimler ve cümlelerim maksadını aştığını ve hakarete girdiğini hatırlatmak isterim.

Bizler belli bir gruba mensup ve saygıdeğer insanlar olarak anılırken bazı arkadaşlarımızın saygı çerçevesinden ayrılarak burda yazdıklarının benim gibi herkesi rahatsız ettiğinden eminim.Yapılmış bir hata varise bunun burda değil oturup karşılılı medeni insanlar gibi konuşularak halledilmesi gerektiği kanaatına sahiptim. Ancak okadar üzücü kelimeler ve cümleler kullanılmışki bu yazışmalardan sonra kim nasıl bir adım atarak karşılıklı gelinmesini sağlayacak.

Organizasyonlarda hata yada eksiklik olması doğaldır. Klüpler arası müsabaka yapılacağına karar verildiğinde kulüp başkanları toplanarak nasıl yapılacağı konusunda karar verdi. Elimizden geldiğince internet aracılığı ile bütün Kulüp ve Başkanlarımıza bildirmeye çalıştık. Davetlerde hiçbir ayrıcalık yapılmamıştır. Bu tek kulübün vermiş olduğu bir karar değildi. Bu işleri amatörce üstlenen bizler tamamıyla gönüllülük esasına dayanarak yaptığımız işlerde misafirlerimizin yada bizlerin zarar görmemesi için elimizden geleni yapmaktayız. Eksik yada farklı bir uygulama olduğunda geri bildirimlerinizi alıpğ bu yönde kendimizi geliştirmekteyiz. Sadece yapılan bir hata ( -ki B Grubunda Kulüp atışları yapılmıştır. ve 3 ayrı kupa 3 ayrı dereceye girecek 3 ayrı kulübe verilecekti. Dünya kupalarında da 1 ülke katılırsa o üle birinci olur zaten amaç 1. olmaktır 2. ve 3. kimse olmaz ve kimseye de 2. lik ya da 3. lük kupası verilmez.) konuşularak bir çözüme ulaşmasına rağmen, şahsi fikirler paylaşılarak bir klübün yöneticileri yada organizasyona katılanlara hakaret edilemez ve suçlu oldukları söylenemez.. Bu en azından burda yapılmaz. Her hafta desteklediğiniz ve ziyaret ettiğiniz Sarıyer Kulübü Poligonuna geldiğinizde gerekli şahıslarla konuşup bunu paylaşabilirsiniz. Ayrıca Poligonumuzda Ailelerimizin de gelip oturacakları ve piknik yapacakları bir alan bulunmakta ve ailelerinizde buraları kullanmaktalar. Atışlar bittikten sonra arkadaşlarımızın yediklerine yada içtiklerine karışma gibi bir lüksümüz yoktur ve herkes kendilerini bilen yaşını başını almış saygın insanlardır.

Bizler bugüne kadar yapmış olduğumuz etkinliklerde bütün katılımcı ve arkadaşlarımızın huzurlu ve rahat bir ortamda bulunmalarını elimizden geldiğince ve tekrar hatırlatmak isterim GÖNÜLLÜLÜK esasına dayanarak sağlamayaca çalıştık ve çalışacağız.
Ama bizlere hakaret içeren yada kırıcı söz söylendiğinde sizlerin maduriyetinizde üzüldüğünüzden daha çok üzüldüğümüzü paylaşmak istedim. Amacımız sadece yapılan etkinliklerde ortak zamanlar ve paylaşımlarda bulunmak bunun ötesinde herhangi bir artniyet aranması yada özellikle yanlış birşeyler yapılıyormuş gibi gösterilmeye çalışılması bizlerin motivasyonunu düşürmekte ve gururumuzu zedelemektedir. Bahsi geçen kupalar maden bu kadar öenemli değildi de neden bu kadar değersiz kelimelerle arkadaşlık ve dost ortamını zedeleyecek sözler sarf ediyorsunuz.

Bence biz bir hata yaptıysak, bu kadar kırıcı söz ve hakaretten sonra nasıl bir özür beklersiniz bunu anlayabilmiş değilim.
Başta da belirttiğim gibi kişilere söylenen sözler ve edilen hakaretler üzerinde düşünülmesi gereken konulardır. Konuşurken yada yazarken düşünmeden paylaşılan sözler daha sonra insanların daha fazla düşünmesine sebep olabilir.

Sarıyer Avcılık ve Atıcılık Kulübü bugüne kadar vermiş olduğu hizmet ve misafirperverliği bundan sonra da bütün dost ve arkadaşlarımızla paylaşmaya devam edecektir. Umarız arkadaşlarımız ve dostlarımız bundan sonra Kulübümüze duydukları saygıyı en az birlerin onlara gösterdiği kadar ÞAHSIMIZA da gösterme nezaketinde bulunurlar.

Sarıyer Avcılık ve Atıcılık Ýhtisas Kulübü
Yönetim Kurulu Üyesi
Yener Cenk ERTEK

,
Ali İŞLEMECİ
A Rh + 1961  İSTANBUL

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 06 Temmuz 2011, 04:33:01 »
kardeşim ömer 2 saat orda birbirimize girdik bağırdık gerildik hatta gırtlak gırtlağa girdik ve sonra olay 2 saat sonra tatlıya bağlandı..bende daha evvelki yazımı okursan bunu söyledim 2 saat gırtlak patlattık cemil ağbiyle bunu zatan inkar edemez sen halen bir tutturmuşun karasular sana ne yaptı diye ben bunu örnek verdim...benim çok yerde hakkım yendi buna istinaden örnek verdim sen halen başka yerlerdesin gün ola harman ola o gün gelsin alırız cemil ağbiyide konuşuruz bu konuyu burda kapatalım...
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #18 : 06 Temmuz 2011, 04:37:59 »
sevgili ali ağbicim ve sevgili sarıyer kulübünün değerli yönetim kurulunda buluna sevgili ağbilerim benim 2 gündür anlatmak istediğim kupanın siz halen ne kupası olduğunu anlamamışsınız...benim bahsettiğim kupa a takımında en iyi atan 6 kişinin finalde amerikan atarak attığı şahıslara verilen kupanın b gurubunda atan kişi olaraktan niçin bize verilmediğinden bahsediyorum sizin dediğiniz kupa b takım kupası ben bundan bahseymiyorum lütfen artık ne kupası olduğunu anlayın...
sevgili arkadaşlar benimde açtığım konu başlığında dedim ki kınıyorum bu benim şahsi görüşüm ....ben konuyu açarken alibeyköy kulubunden izin alacak değilim nede bu açtığım konu kulubu ilgilendirir bu konu bu beni bağlar...alibeyköy başkanımız Remzi UÐURDA gerekli açıklama yapmış sağ olsun aslında hiç gerekte yoktu böyle bir açıklamaya neyse....inşallah böyle organizasyonlar tertiplenirken gelen kulup atıcılarına verilmesi gereken kupalar verilir gerek kuluplere birer şilt verilir ki gelen insanlar onere edilir bir teşekkür edilir benim rahatsızlığım bunlardır benim bu açtığım konu sayesinde insanlar inşallah bilinçlenir ve iştirak eden gerek kuluplere gerek insanlara teşekkürler ederler..bunların öncüsü inşallah ben olmuşumdur ....bu camiyada o kadar insan varki her organisazyona katılıp onere edilmeyen bir arkadaşımı sizlere örnek vereceğim sevgili Gökhan ATAK arkadaşım gerek av camiasına gerek seter köpekçiliği adına çok şeyler kazandırmıştır ülkeye dünya kadar  köpek getirmiştir ve bu arkadaşımızın köpeklerinin yavruları bir dünya avcıyı avlandırmaktadır sevgili gökhan ATAK arkadaşımıza yapılan yarışmalar sonrasında bir plaket verilemezmiydi bu arkadaşımız onure edilemezmiydi edlirdi ama malesef bunlar düşünülmüyor bu yazıyı yazdım diye şimdi yarışmaları düzenliyen arkadaşlar bana kızmasın bu bir örnektir...ben diyorumki insanları onere edelim teşvik edelim edilelim....burdan herkestende özür diliyorum ama hayatın gerçekleri bunlar sevgili arkadaşlar ve sevgili büyüklerim bunları malesef düşünmek gerekiyor ....herkese rasgele

Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
« Yanıtla #19 : 06 Temmuz 2011, 17:04:34 »
ender efendi yarışmanın katogorisi ve kuralları belli b gurubunun zaten yıllardır ferdisi yok bunu bilerekmi bilmeyerekmi yazıyorsun bilmiyorum bunudu o ğün b takım oldugunuda sana söylemiştim herkesi onure konusuna gelince buda bi maliyet unsuru herneyse onuer edilicek çok insan var senden ricam fevri hareket etme lütfen
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #20 : 06 Temmuz 2011, 18:15:25 »
Sevgili şaban başkanın B kotoğarisinin yıllardır yok dediğin kupayı malesef ben senin elinden aldım 3 sene evvel 4 resim 3 resimde b takım kupasıdır..seni seviyorum şaban ağbicim benim basın çalışanı olduğumu unutmuşsun bende herşey belgelidir...biz sizlerden tüfek atmayı trap atmayı ögrendik ve sevdik sana karşı her zaman saygı duyuyorum ellerinden öpüyorum

B TAKIM KUPASI

alttaki B GRUBU FERDÝ KUPASIDIR ÞABAN BAÞKANIN RESMÝN SOL KISMINDAKÝ YAKIÞIKLI VE GÖZLÜKLÜ SENSÝN   SEVGÝLER SAYGILAR

« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2011, 18:24:50 Gönderen: Ender GÝRGÝÇ »
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #21 : 06 Temmuz 2011, 18:30:29 »
Bu konu hakkında başka birşey yazmıyacağım herkesi seviyor ve saygı duyuyorum....
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Şaban TERECİ

• Dost Avcı
    • AYTAÇ İNŞAAT REKLAM TANITIM ve YAPI ELEMANLARI
« Yanıtla #22 : 08 Temmuz 2011, 18:39:39 »
şişkom bizden sonra kimse yapmadı bu müsabakada istinyede yapılan son müsabaka her şeyi kafaya takma oldugu kadar olsun biz bir aileyiz bende seni seviyorum yeriniz hep ayrı senin ve alibeyköy kulübüündeki tüm dostların öpüldün
Şaban TERECİ              
A Rh + 1965 İSTANBUL

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #23 : 08 Temmuz 2011, 20:25:27 »
bilmukabele.... sevgili başkanım
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #24 : 09 Temmuz 2011, 16:17:22 »
yukardaki yazıları okumak istemezdima ma açılmış konu olduğu için okurken dikkatimi çeken bişey oldu;

sadece merakımı yenmek için sormuş olayım!!!

sevgili medyatörüm;

sarıyerde B gurubu ve karasudaki atışlarda amatörlük mevzusu seni nekadar bağlıyor yada!!!

amatör atıcı olarak mı çıkıp atıyorsun;

selametle...

bu konu hakkında birşey yazmıyacaktım fakat vahdet babayada saygısızlık olmasın diye sorysuna yazmak zorunda kaladım

sevgili vahdat baba ALÝBEKÖY Klubünde 10 tane atıcı var kim iyi durumdaysa o A TAKIMDA atar ve diğer 7 kişi B ve ferdi atar.

karasuda veya x biryer herkes atar çünkü amatörü falan yoktur kim TÜRKÝYE MÝLLÝ TAKIMINDA MÝLLÝYSE oda istikaklı olduğu için bu tarz organızasyonlarda atamaz zaten kendiside atmaz. burdan şu özet çıkıyor ben sen ahmet mehmet hüseyin v.b herkes böyle organizasyonlarda atar vaktin varsa gider katılırsın hem maddi hem manavi destek amaçlı katılırsın bilmem seni aydınlatabildimmi...zate sen bunu biliyorsundurda iş olsun torba dolsun diye sorduğuna eminim saygılar
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2011, 16:21:36 Gönderen: Ender GÝRGÝÇ »
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Vahdet TOKAY

• Dost Avcı
    • Google'a sor o beni tanıyor:):):)
« Yanıtla #25 : 10 Temmuz 2011, 02:49:38 »
SARIYER AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜNÜ KINIYORUM
--------------------------------------------------------------------------------
Alıntı sahibi: Ýsmail MANAV üzerinde Bugün  14:35:48
arkadaslar sakın olmaya davet edıyorum lutfen kalp kırmayın varsa bır yanlıs duzeltılır bence

ismail ağbicim bu kalp kırmak değil bu olan yanlışları düzeltmektir...yara kanıyorsa yarayı oranacaksın bir neşterde sen atmıyacaksın bu heryerde böyle gecen sene karasuda atışa gittim tüfek kazandım vermemek için elinden gelenleri yaptılar tüfek dışarı çıktı diğe bu heryerde böyle 3 beşin hesabı yapılıyor bağzen kendime soruyorum bizmi çok bonkörüz

......................................................

Bir sey yazmayacağım dedim ama yine dayanamadım..

Medyatörüm.. Aynı konuyu tüm sitelerde açmışsın çarşaf çarşaf..o sitelerden birinde bu konu başlığı altında yazdığın yazı yukarıda..

Þimdi sana karasudan tufeği vermemek için kim ne yaptı. Sen yarışmaya girince Ferizli ilçesinden bir dernek senın profesyonel olduğunu soyleyıp ıtıraz etmedimi?O şahısları senın amatör atıcı olduğuna Ben ve Başkan Cemil ÇAKIR yani Karasulular ikna etmedikmi.?Þaban Tereci yi dahil arayıp senin amatör atıcı olduğunu teyıt ettırdıkten sonra o şahıslar özür dilemedilermi.?Bu itirazı yapanların Karasu lu olmadıklarını sen bılmıyormusun?Sana orda itiraz edenlerin kim olduklarını ben söylemiştim ..

Kaldıkı trap ta derece de ılk 4 de Karasuluda yoktu 2. gelen Gebzeden Selçuk KOCA yada arkadaşıydı. Yani kimden ne silahı esirgedi Karasulular.Ne çirkeflik yaptılar sana.Biz kendimiz tüfekleri dışarıdan gelenlerin almasını daha çok istedik ki seneye katılım dışarıdan daha fazla olsun.Elimizden geldiğince gelen konukları ağırladık.Senide akşam güveç yemeye davet etmedikmi?Burada 3 kuruşluk tüfeğin kim ne lafını etti..Ben bonkörüm dıyorsun ne bonkörlüğünü gördü buradakiler senin söylermisin?

Çok uzun uzadıya yazmayacağım, bu şekilde tamamen asılsız iftiralar kişi yada kurumları zan altında bırakmak gerçekten sana yakışmıyor.Bir çok yerde bu şekilde anlamsız  çıkışların var senin...Karasuda ki atışları. düzenleyen Karasu avcılar derneğine ve Karasululara özür borcun var.Böyle şeyleri yazmak ayıptır , sadece senin kişiliğini göz önüne serer.

sen genede yazma ama sayın medyatörüm benim asıl takıldığım bu yazıdaki bi parağraf.

bana göre ben ;türkiyede millli takım seçmeleri veya türkiye seçme ve elemelerine girebilen ve mücadele eden kişileri amatör olarak görmeyip çayır traplarında da amatör atmamaları gerektiği düşüncesinde saplantılıyımda o yüzden meraklandım da sordum.

bende sizleri seviyorum.

sağlıcakla...
Vahdet TOKAY
B Rh + 1962  EDİRNE     0 533 779 20 08
https://skydrive.live.com/?sc=photos

UYMAZSA

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #26 : 12 Temmuz 2011, 16:06:04 »
kısmet olurda gelirsem gösterceğim kardeş neler yaşandı.. inşallah ogün orada olan dostlarda orada olurda o zaman onların ağzında dinlersin..  benden de özür dilersin...
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #27 : 12 Temmuz 2011, 19:11:02 »
Özür dilemek erdemdir Medyatörüm.Özür dileyen insan bence insandır.

Ama inat etmek daha enteresan. olayda ısmını verdiğin sahıs olayı benım anlattıgım gibi anlatıyor..Göreceğiz bakalım.

ömer birşey sorup açılama yapacaksan telefonum var sende beni ara zırt pırt burdan yazma ....bir konu açtım birşeyleri düzeltilmesi için konuyu kişisel hale getirme tamam gelince yüzleşeceğiz dedik ne yapayım tamam olmadı birşey dememi mi bekliyorsun benden hayret birşey
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #28 : 13 Temmuz 2011, 05:44:47 »
ömer unuttun galiba yazı yazdığım sitenin basın ve haber moderötörüyüm ben yazacam tabi kim yazacak bu olay sana niye bu kadar dokundu anlamadım bilader.yazmıyayım diyorum tutamıyorum kendimi hayırdır kardeşim benle bir alıp veremediğin varsa telefon aç konuşalım yada orta biryerde buluşalım şu meseleyi çözelim neyin peşindesin kardeşim gelince bu işin sana nasıl olduğunu cemil başkanla aramızdaki olayların nasıl olduğunu kendi ağzından duyacaksın sonra ne oldu af diledi bende kabul ettim olayı kapattık orada başka bir sitede konu açıldı bende birkaç örnek verdim bu alayıda dile getirdim sonra sana ne oluyorda sen bu işin dişındasın da cemil başkan konuşmuyorda sana ne oluyor kardeş amacın ne hayırdır....
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• Dost Avcı
« Yanıtla #29 : 13 Temmuz 2011, 18:50:23 »
sevgili ömer bende üstüne basa basa diyorumki o iş orada tatlıya bağlandı.....tamammı tamam benin açtığım konudada teşekkür ettim okey başka sitede başka birkaç trap musabakasında yaşadığım bağzı şeyleri yerleri örnek verdim ve sen oradan alıntı yapmışsın ama insanlara keşke komple orada yazılan şeyleri atsaydında insanlar ne olduğunu anlasalardı sen ordan bir pargraf almışsın sana ne yaptı karasululular demişsin ben zaten hersene oraya gelir tatilimi yaparım benim en sevdiğim yer inşallahta emekli olursam oradan yer alıp yerleşeceğim karasuya o yüzden yeter diyorum daha fazla uzatmayalım gelince oturur cemil ağbiyide alır yemek yeriz konuşuruz...uzatmanın hiçbir anlamı yok tamammı kardeşim bak ben sana yazdığım yazılarda hep ılımlı yaklaşıyorum cemil başkan değil di diyorsun o dönemde o zaman ban gelipte bu tüfeği alamazsın vermem sen milli atıcısın niye dedi ben tabanca atışlarındaydım senin kayıt olduğunu görseyydim attırmazdım dedi bende sevgili ağbicim sen çağırtmadınmı dedim kendisine evet dedi ama sana tüfek falan yok dedi biraz olay hararetlendi sonra tamam dendi ve iş talıya bağlandı diyorum sen bu yazdıklarımı cemil ağbiye her birini sor derseki ben demedim ben burda yemin ederim eşşek gibi anıracağım tamammı kardeşim....he özür borcum varsa burdan tüm karasulu dostlardan da özür diliyorum ....ama bir zamet sor yazdıklarımı....tamammı kardeşim ...
Ender GİRGİÇ

ŞAMPİYON PARİSİM