Gönderen Konu: TESADÜF İYİ TESADÜF .  (Okunma sayısı 471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
TESADÜF İYİ TESADÜF .
« : 06 Aralık 2016, 04:57:30 »
TASADÜFEN SAYFANIN ADINA DOKUNMUÞUÞUM TESADÜFEN AÇILDI BAKTIM  BÝZÝM SAYFA ÞEKLÝ DEÐÝÞMÝÞ DAHA DA ÐÜZEL OLMUÞ AMA BANA SAYFANIN AÇILDIÐINI KÝMSE SÖYLEMEDÝ .

ARTIK SON ZAMANLARDA AVA DA GÝTMÝYORUZ YA HANÝ EN SON DOMUZ DEDÝK BU SENEDE ONDANDA ÝMTÝNA ETTÝK . BÝRAZ BÝZDEN BÝRADA VURDUÐUMUZ HAYVANLAR GEBE ÇIKTIÐINDAN ARTIK BU NA BÝR SON DEDÝK .

AMA BALIÐA DEVAM DA BU SEZON SAYFA YOK YA PEK FOTOÐRAF FALANDA ÇEKMEDÝK . ÇEKTÝKLERÝMÝZÝ DE DÜZENLEMEDÝK GENE DE ATACAK BÝRKAÇ FOTOÐRAF VAR AMA .

Neyseki bugün fotoğraf atmayı birdaha denedim bu sefet tutu :)

BU SENE PALAMUT A GEÇ ÇIKTIK TEKNELERÝ GEÇ ATTIK PALAMUT BÜYÜSÜN DEDÝK KÝ ÝYÝDE YAPTIK .

HARÝKA PALAMUTLAR ÇOK ÇABUK TA ÝRÝLEÞTÝLER  ÇOKTA ASILMADIK AMA YÜZ PALAMUT DOLABA BÝR 50 TANEDE DAÐITTIK YEDÝK HANÝ . FERÝT ÝN BU SEZON ÝÞLERÝ ÇOKTU EKSTRA BÝR MEÞKALESÝ OLDU TEKNE ARIZA ÜZERÝNE ARIZA VERDÝ PEK ÇIKAMADI, BENÝM ÝÞLER GAYET ÝYÝ DEDÝN FERÝT SANA BÝRAZ BALIK TUTALIM BU SENE AÇIKTA KALACAKSIN . FERÝT ÝLLAKÝ LÜFER DEDÝ TAÞI DÝÞLEDÝ AMA LÜFER O GÜN YOK ZORLA GÖTÜRDÜM PALAMUTA HANÝ PALAMUT OLMASA YA SAYACAK DÖKECEK BANA LÜFERE GÝTSEK LÝVARI DOLDURUR ÝDÝK GÝBÝ   KAFAMA VURACAKTI DERKEN BÝR ÇATIRDI KOPTU BÝZÝM ÇAPARÝ BALIK DOLDU BALIKLARIN ZIPLADÐINI OLTAYA ATLADIÐINI GÖRDÜM.FERÝT 
 YOL KES ELÝM KESÝLDÝ  TAMAM  DUR KOPACAK  YAN DÖN SARDON BÝTTÝ DERKEN BENÝM PARMAKLAR ÝPÝN SÜRTÜNMESÝNDEN YANDI GÝTTÝ AMA DEÐDÝ  BUNLARI DA TUTUK YANÝ . 
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 01:22:39 Gönderen: A.Rauf KÝBAR »
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
Ynt: TESADÜF İYİ TESADÜF .
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2016, 19:50:39 »
maşallah maşallah palamut iyiydi bu sene rauf abi...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2016, 01:37:02 »
Evet gerçekten çok iyi bir sezondu bu gün çinekopa dolaştık bir şey bulamadık bir ara çaparinin kurşununun arkasına rapala takmak aklıma geldi ama yapmadım .  karaya çıktık ki arkadaşlar ağlardan çok büyük palamutlar almışlar tam lakerdalık diyorlar .çok dipli imiş balık yarın zor bir av olacak kayalık bölgede derin olmayan  sularda dip çaparisi ile çapariyi takmadan bir dolaşacağız bakalım ne olacak yada rapala atmakta yarar var ama tek tekte palamut tutmaya hiiiiç alışık değiliz .

Bizim Ferit lüferci illaki lüfer der lüfer rakı balığı bende illaki palamut derim hep  bu sene denize çıkamadı dolap boş lüfer üç beş geliyor ama tatmin etmiyor balık dedini 15-20 gelecekki bi,rşeye benzeyecek ve bu gün Feritin tekne ile çıktık havada azdımı azdı aklımdan geçen tek şey birşeyler tusakta Feriti eve balıksız göndermesekte ve nihayet asıldı açılır ike bir 3 aldık tam dönülte tek birtane balık seyeyk falan darken çapari doldu birden .

VE BU GÜNDE BALIK BÝTTÝ GEÇTÝ GÝTTÝ  DERKEN BUNLARI ALDIK .

« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 01:31:50 Gönderen: A.Rauf KÝBAR »
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2017, 20:06:56 »
RAST GELSÝN ARDI GÜR VE BEREKETLÝ OLSUN,

devamı her sezona bol nasipli bol kahkahayla dolu neşe-i muhabbetle olsun,..

rast gelsin rauf bey.

saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN