Gönderen Konu: Ali Altınkaya nın Yenipazar daki açtığı kapı  (Okunma sayısı 686 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Süleyman ALTINKAYA

• Dost Avcı
Ali Altınkaya nın Yenipazar daki açtığı kapı
« : 05 Mayıs 2016, 06:37:01 »
Grubumuza yeni dahil oldum. Babam Ali Altınkaya nın yerini dolduramasamda arkadaşları ve dostları onun bana en büyük emanetidir. iyi insanın iyi dostları olur.  Babamın dostlarına her zaman açık olan Yenipazar / Aydın daki kapısı onun adına ve kendi adıma bütün dostlarımıza her zaman açıktır.
Süleyman ALTINKAYA
1981 Yenipazar AYDIN

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
Ynt: Ali Altınkaya nın Yenipazar daki açtığı kapı
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2016, 15:15:25 »
 süleyman bey hoş geldiniz,

yüce çınarın canı rahmet istedi çok değerli büyüğüm sayın ali altınkaya beyin ruhu şadolsun mekanı cennette sonsuz meralarda kim bilir kendini ne iyiliklere adamıştır şimdi o bu dünyada yaptıkları malum ,..

yüce çınarın bir kökü olarak yüreğinizi memleketinizi bizlere açtığınız için size ayrıca teşekkürü kendi adıma borç bilirim.

karşılıksız aynı duygularla benim kapımda size açık dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur derler yolunuz düşerse beklerim kardeşim bunu laf olsun diye söylemiyorum.

mersin den selam sevgi ve saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2016, 15:21:15 »
hoş geldiniz...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2016, 03:57:52 »
Sevgili kardeşim

Baban Ali ALTINKAYA ile çok anılarım oldu kendisi ile çok defalar bir arada olmuş biri olarak böyle saygın bir insanın dostu olmaktan onur ve gurur duyuyorum.Vefatını biraz geç duydum gelememenin üzüntüsü içindeyim.Yaşadığım sürece onunla olan anılarım hafızamda hep taptaze kalacaktır.

Oğlu olarak sende kardeşim sayılırsın seni yakinen tanımak isterim,inşallah kısmet olur

Bu vesile ile Ali ağabeyımı birkez daha rahmetle anarım mekan cennet olsun

Sanada sevgiler kardeşim.
Rıfat YENİAY
0 Rh + 1963 ܓmraniye İSTANBUL

Çevrimdışı Yücel ATAY

• Dost Avcı
  • HERKEZE RAST GELE
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2017, 03:58:02 »
hoş geldin sende başkanın emanetisin balıkesire nezaman yolun düşse ara 05545925848
Yücel ATAY
B Rh + 1985 BALIKESİR