Gönderen Konu: Efeler Diyarı Aydın'dan Selamın Aleyküm !!!!!  (Okunma sayısı 732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan CENGİZ

• Dost Avcı
Efeler Diyarı Aydın'dan Selamın Aleyküm !!!!!
« : 02 Şubat 2016, 22:13:17 »
Selamın Aleyküm site ahalisi...Uzun zamandır sitelere giriş yapmıyordum...Belkide yanlış yapmıştım...Bu sitelerdi bizi tanıştıran dostlukların kurulmasına vesile olan...Neyse...

Keklik açılışında bir KAYSERÝ macerası yapalım dedik...Dostlarla 2 güzel gün geçirdik...Karavanaları bol du ama muhabbetin dostlugun dibine vuruldu...

Ýlk gün Sivas yapalım dedik...Sivasa gidilipte sabahın 3 ünde Kelle yemeden Ava çıkılmaz dediler...Bizde yedik  :)

Biz karnımızı doyururken Ercan ın masada bekleyenler nerdeyse aç gideceklerdi Ava  :D :D :D

Taaaa Sivaslara gidilipte tüfenk arıza edermi yav...Ercan ile çok dolaşma dedim ben sana Tolga  :)

Ýlk günün heyecanı ile çok resim çekilemedik...zaten çekilecek resimde yoktu...Bisafir meralarını gezdik ilk gün  :D :D :D

Ýkinci gün Serkan Hocamın sayesinde mükemmel bir av günü geçirdik...

1000 küsür km yol yapsakta ilk amacımız Dostluktu Muhabbetti...Saat 11 gibi avı bitirdik...Bereket versin sıkı attık...karavana yaptık...Þimdi sırada yemek vardı da...Karnımız acıktı  ;)

Hadi be Ercan...senin yüzünde aç kaldık.... :) :) :)

Allahtan Serkan Hoca mın oğlu vardıda Kayserileri kurtardı...yoksa bizi aç bırakacaklardı da  :D :D :D

Ne av nede başka bir şey...Fatih kardeşimin o salatasını yemek için tekrar geleceğim Kayseriye allahın izniyle  ;)

Toplu resim alalım lütfen   :)

Bu kadar güzel geçen 2 günden sonra ufakta olsa aksilikler oluyor...Ucuz atlattık...Araba bijon kesti..........Metin abinin elinden kurtulamaz ama  ;)

Þimdilik bu kadar...yeni maceralarda görüşmek üzere...Selamlar...Rastgele herkeze....
Hakan CENGİZ
A Rh + 1971 AYDIN

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
Ynt: Efeler Diyarı Aydın'dan Selamın Aleyküm !!!!!
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2016, 15:02:43 »
 hoşgeldiniz hakan bey,..

evvela başınız sağolsun demek istiyorum sadece aydın yeni pazar değil gelecek günler adına acı kayıp türkiye ve dünya içinde merhum ''ali altınkaya'' ustam kalplerde yaşamaya devam edecek, ardından gelecek yeni nesil ondan feyz alacak ve yoluna uğraş verecek nur içinde yatsın ustam.

uzun aradan sonra avında muhabbetinde dibine varıp tortusunu bile yudumladığınızı güzel resim karelerinden öğrendik,..

paylaşım için ayrıca teşekkürler.

mersinden sevgi selam ve saygılarımla.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
Ynt: Efeler Diyarı Aydın'dan Selamın Aleyküm !!!!!
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2016, 20:29:05 »
güzel ve keyifli av olmuş , dostlarla beraber...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL