Gönderen Konu: herkes bişey yazsın  (Okunma sayısı 2889 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vet.Hek.Emrah CELASİN

• Veteriner Hekim
  • *
  • Avcılık Bir Yaşam Tarzıdır...
Ynt: herkes bişey yazsın
« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2015, 04:36:55 »
Sayın Kaptan veya Ali abim tadı yok dedin de insanların artık tat alma anlayışı değişti elbet zorluklar herkes için geçerli kimi uzak kimi maddi sıkıntı vs vs vs artık üret üretebilirsen bunu size anlatmak haddim değil, ama tr de ilk organizasyonları düzenleyen ve düzenlenen organizasyonların içinde olan biri olarak bana kalırsa sıkıntı insanların kişisel menfaatleri, kibirleri ve bananeci olmalarından kaynaklanmakta ve bu ortamları etkilemekte. neyse lafın özü naçizane fikir beyanı olarak; biz hemen artık su bu bilmemne diye bahane buldukca daha da kotuye gidecez bu apaçık ortada bu dururumu nasıl kurtarırız dayım ben. illaki yeni eskiyi aratır da bide tecrrübe diye bisey var hani su kazıkların bileşkesi olan bizde ordayız eksik gedik ne varsa azaltmaya çalıştığımız ek yeri belli olmasın dedikçe..... neyse  asıl  olan bişey yapalım adı altında elini taşın altına koyacak olan ve  bu konuda fikri olan yazsın bence...

saygılarımla...
Vet.Hekim Emrah CELASİN
A Rh + 1982 BURSA

Bilecik İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su ܓrünleri Şubesi.

Çevrimdışı Vet.Hek.Emrah CELASİN

• Veteriner Hekim
  • *
  • Avcılık Bir Yaşam Tarzıdır...
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2015, 04:39:30 »
not : bu arada unutmadan ve atlamadan Rauf abimin de yazdıklarına katılıyorum. ve yazılarının devamını dilemekten başkada bisey gelmiyo içimden gelerek...

saygılarımı da içtenlikle sunuyorum...
Vet.Hekim Emrah CELASİN
A Rh + 1982 BURSA

Bilecik İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su ܓrünleri Şubesi.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Dost Avcı
« Yanıtla #17 : 12 Ekim 2015, 18:08:07 »
 sayın ali bey büyüğüm,
sizinde emeklerinize yüreğinize sağlık siz eski müdavimler olmasanız bu elit avcılığa gönül veren topluluk bu kalitede ve çizgide olamazdı bu gün itibarı ile,..

siz okyanussunuz ben içinize kabul ettiğiniz bir zerreyim aha hasretim işte bu avcılığa gönül veren adam gibi adam kitlesine sonsuz saygım var herbirinize bu gerçeği hiç birinizden saklayamam bir aile ortamı havasında yerden gökten konulu aleni samimi paylaşımlardaki lezzet deryası boşlanmamalı diye çabalamam ,
eski yazıları okuyorum ne cevher değeri bilgiler var ne emekle yazılan güzel konular var onları yazanlar sırrakadem basmış gibi silinmiş yitip gitmiş aile ortamını terk eylemiş yazık bana göre bu sıcak ortam kolay bulunmuyor bir o kadar zor elde tutmak saygıyı sevgiyi kardeşliği yıllar gibi nankör çünkü yılan gibi akıp gidiyor ellerinden insanların durduramıyorsun geçen zamanı, o yüzden her gün her saat değerli ve bu sitede benim hayatımda önem ve değer taşımakta kalite itibariyle.

aranızda olmaktan sevinçliyim bu topluluğa yakıştırıyorsanız layık olmaya hep çalıştım bu saatten sonra da layık olmaya devam edeceğim.

mersin den en derin sevgi saygı ve selamlarımla.

murat ali akdağcık.
Murat Ali AKDAĞCIK
1970 MERSİN

Çevrimdışı Serkan KAHRAMAN

• Dost Avcı
  • 3.5 atacağğna 4x4 lğk yağa !!!
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2015, 11:30:57 »
Gitmedik , buradayız ama bizde kolaya kaçtık (facebook) , dostlarımızı unutmadık. Küçük çapta hep toplandık . Muhabbet gırla gitti , yad ettik ,güldük , eğlendik.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2015, 11:34:13 Gönderen: Serkan KAHRAMAN »
Serkan KAHRAMAN
AB Rh + 1978 KOCAELğ

Çevrimdışı Rıfat YENİAY

• Dost Avcı
« Yanıtla #19 : 31 Ekim 2015, 01:57:29 »
Galiba M.Ali kardeşimiz haklı

Bu sitenin kurucusu durumundaki dostlar ben dahil Facebok denen site yüzünden işimizede geldiği için dostluğumuzun temelini oluşmasıda yegane vesile olan bu sitemizi ihmal ettik.

Bu sitemizin kıymetini bilmeliyiz sahip çıkıp yaşatmalıyız

Ýnşallah iyi ve güzel günleri yaşamak dileğiyle

AVCISAYFAMIZ sen çok yaşa
Rıfat YENİAY
0 Rh + 1963 ܓmraniye İSTANBUL

Çevrimdışı Kenan PAZARLI

• Dost Avcı
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2015, 18:00:18 »
işlerimin yoğunluğu nedeniyle sayfamızı boşlasamda seviyorum burayı ...
Kenan PAZARLI
B Rh + 1967 B.Çekmece İSTANBUL