Gönderen Konu: ***Barker Çiftliğine Ziyaret***  (Okunma sayısı 3483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sadullah EREN

• Dost Avcı
***Barker Çiftliğine Ziyaret***
« : 14 Eylül 2013, 03:18:50 »
Öncelikle herkese selamlar dün büyük usta Cüneyt Barker'le bir telefonla konuştum ustam müsaitsen çiftliği gelip bir gezelim son halini görelim dedim oda beni kırmadı hemen Temel amcamla arabaya atladık yolla düştük.Kısa bir süre sonra çiftliğe vardık. Çiftlikte Cüneyt usta Gültekin abi bizi karşıladı.Gültekin abiyle tanışma ve muhhabbet etme şansım oldu ondan bilgiler edindim on numara bir insan.En son çifliğe gittiğimde bendeki Zar kızını usta nın Rüzgara çekmiştik ilk işim 1 yaşındaki yavrulara bakmak oldu Maşallah çok güzel yavrular olmuş kanları çok güzel uymuş. Cüneyt usta bizi bütün çifliği yavaş yavaş bilgilendirerek gezdirdi. Pansiyon olan , yetiştirilmekte  olanları ve yavru köpekleri görme fırsatım oldu.Ufak bir aport ve ferma çalışması izledik.Bu işi gönül vermiş  ve en iyi şekilde lağıyla yapan sayılı kişilerden olduğu bir kez daha bu çifliği gezerek anladım.Heryer tertemiz ,köpekler pırıl pırıl ve yetişme sülünleri gördük. Ýyiki böyle güzel, bu işi gönül vermiş onlan iki insanla tanışmışım onalardan ögrenicek çok seyim var.Bizi böyle güzel karşıladıkları  için ve bana verdikleri bilgiler için çok teşekkür ederim.Artık sizi kamerama yansıyan görüntülerle sizlere paylaşmak istedim ..
selamler Rastgele
Sadullah EREN

Baba Rüzgar ve oğlu

Cüneyt usta ve Rüzgar

Cüneyt Barker
Ýletişim:05324604495
Þuan sahiplendirilecek bir yavru bulunmaktadır...
Sadullah EREN
1996 KEŞAN
0-536-793-63-63