Gönderen Konu: İstediğiniz otomatik tüfeği arayıp da bulamamak.  (Okunma sayısı 5448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı R.Tayfun KARAMAN

• Dost Avcı
Herkese slm.

Aranıza yeni katılmış bir üye olarak ,böyle kaliteli bir oluşumda emeği geçen herkese teşekkürler.hemen konuya girmek istiyorum.
          Tüm evraklarım hazır, uzun bir araştırmadan sonra otomatik bir tüfek almaya karar verdim. Armsan PHENOMA aura 71 namlu w yada dw modelinde karar kıldım.
          Sorun şu !!! tüfeği bulamıyorum. Armsan'ın TÜRKÝYE  distiribitörü özler av izmir ,bu modellerin  çok fazla tutulduğu, sipariş yetişmediği ve ancak bayramdan !!!! sonraya gün verebileceklerinin bilgisini verdi.buraya kadar herşey normal.Çok fazla beklemek istemediğim için ufak araştırmalar yaptım.avcı arkadaşlarımında daha önce alışveriş yaptıkları bir av bayisini (ismi bende kalsın) arayıp bu modeli sorduğumda elinde aura w modelinin olduğunu, eğer istersem aura dw modelini bir kaç gün içinde bulabileceğini söyledi.Ayrıca kredi kartına komisyonsuz 10 taksit sözü de verdi.Açıkçası ana bayinin tüfeğim yok deyip, başka bir şehirdeki bayinin tüfek var demesi beni şaşırttı.Bunun üstüne bugün özler avı arayıp durumu anlattım, tüfeği satan bayiye mal vermediklerini,o bayinin müşterileri olmadığını söyledi.kafa 1500....

Üstadlar'dan ricam, böyle bir durumda ne yapabilirim.Ana bayinin tüfeği ne zaman getireceği belli değil.Bir yandan av sezonunun sonu geliyor,av yapmak istiyorum.Ýsmini vermediğim bayi hemen göndereyim deyip kafamı bulandırıyor.O tüfeklerde herhangi bir sorun olabilir mi ???

Rauf Tayfun KARAMAN
        MUÐLA

Saygılar.

Rauf Tayfun KARAMAN
1977 ARTVİN HOPA

Çevrimdışı Mehmet GENÇ

• Dost Avcı
  • Bak bir bildiğim var. öl! demezse Tanrı, yaşar kul
    • Facebook
Ynt: İstediğiniz otomatik tüfeği arayıp da bulamamak.
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2012, 02:13:02 »
hoşgeldin öncelikle,

Tüfeğini öncelikle görüp almayı seç bence.
        Bazı av bayiileri elimizde var deyip senden satışı alıp ön sipariş açıyorlar. Tüfekte başıma gelmedi ama diğer ürünlerde çok karşılaştım.. ama farklı model düşünürsen özelden sağlam bi bayii adı verebilirim
Mehmet GENÇ
1984 Kadıköy İSTANBUL    
Avcılık, bana babamdan kalan miras değil.. Oğluma olan borcumdur ...

Çevrimdışı R.Tayfun KARAMAN

• Dost Avcı
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2012, 02:25:58 »
Hoşbulduk. Tüfeği görme imkanım yok.O bayii konya'da, ben muğla'da. Beni de o kıllandırıyor.Görmeden almak da olmaz. Parayı alıp beni 1 ay kitlemesini istemiyorum.Muğla da da armsan bayisi var, ama kredi kartına vade farkı tam 200 lira koyuyor.Diğeri ise vade farkı falan yok,direk 12 taksit.Ne yapacam bilemedim vallahi.

Not: Teklifiin için sağol,ama armsan da karar kıldım artık.
Rauf Tayfun KARAMAN
1977 ARTVİN HOPA

Çevrimdışı Mehmet GENÇ

• Dost Avcı
  • Bak bir bildiğim var. öl! demezse Tanrı, yaşar kul
    • Facebook
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2012, 02:54:51 »
marka demedim model dedim sadece.. o işleri geçsinler 200 lira vade farkı olmaz.. çağrı merkeziyle görüş. çogu kart tek çekim yaptıgında çağrı merkezinden taksitlendirebiliyorsun 3-5 liraya hemde. sağlıcakla
Mehmet GENÇ
1984 Kadıköy İSTANBUL    
Avcılık, bana babamdan kalan miras değil.. Oğluma olan borcumdur ...

Çevrimdışı Oğuz BABAğOğLU

• Dost Avcı
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2012, 03:01:49 »
Ne uğraşıp duruyorsun, paranla kendini rezil ediyorsun. Al bir tane Ata Marocci Gazlı. RC titano 31gram saçma Kışın 33 e çıkarsın.Beğenmezsen suratıma tükür. ;) Ne sıkıştırma ne öldürmeme sorunu var. Yakından uzaktan devirdiği yerleri görsen  paramla rezil etmişler beni dersin... Benden söylemesi...
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y