Gönderen Konu: Avcı Sayfamız Geleneksel Bahar Toplantısı 5. KARABÜK Yorumları, Fotoğrafları...!  (Okunma sayısı 25104 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
Cem abi ben çok kişinin tıklayacagını pek sanmıyorum. Tıklasalarda bizim oldugumuz belli degil biz arada kaynadık tek telellimiz üstümüdeki belirgin renkler... :D :D

Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Ali KAYNAKÇI

• Dost Avcı
  • İNSANOĞLU DOĞADAN UZAKLAŞTIKÇA KALBİ KATILAŞIRMIŞ.
Ben Kadir abinin resmini anlayamadım.Nereye çeksen oraya gidecekmiş gibi .. :) :) :)
Ali KAYNAKÇI
1966 İSTANBUL

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
En son kamp alanından cıkan biz olduk malum haci skoda felcya kamp alanından cıkana kadar millet yol almıs bazılarıda tattalivallide oynasır olmustu bizi ugurlayan Ahmet abi ve ekibi el sallayıp uzaklastık... Bilseydim bu tattalivallide oynasanlara kızardım...

Neyse sanırım en son kamp bitis finis fotosunuda atammm....

CEM ABEY O KADAR BAKTIM ÜNLÜ OLACAK FOTOYU BULAMADIM GOOGLE EARTH DA  :/
Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Cem ALOĞLU

• Dost Avcı
  • " SEVGİ-SAYGI-HOŞGÖRܓ "
            Fatih panoramia da açtıktan sonra fotonun üzerine tıkla,açılan pencerede ''view the original image'' butonuna bas(sağdan 2. buton),tekrar açılan pencerede fotonun zumlamak istediğin noktasına tıkla.. ;)Sağ ayağının havada olduğunu göreceksin,Tanerin eğilmiş yerde bir şeye baktığınıda.. :D :D :D :D
Cem ALOĞLU
A Rh + 1968 Karamürsel KOCAELİ

Çevrimdışı A.Rauf KİBAR

• Dost Avcı
Ali kaptan hala benim arabanın bağajında kalan avcı sertifikalarını sana ulaştırmadım Büyük avcılar sertifiklarını ,malüm ben istanbula gelemedim sizde zahmet edip benden tarafa gelemediniz daha doğrusu gelme sebebiniz yoktu malum av zamanı değil balıkta çıkmıyor hani ne işiniz var bizim oralarda değilmi .

Arkadaşlar hani benim sertifikam deyin Ali Kaptanı özellik ile sıkıştırın.
Oda o sertifikaları gelsin benden alsın yoksa bağajda renkleri attı soldular imzalar dahi silindi bende inadına güneşte bırakıyorum solsunlar Kaptan zorda kalsın diye .HABERÝNÝZ OLSUN .Kimisine sertifika verdi bize birşey vermedi bizde o dağın tepesine çıktık, bizim kafamız sanki kel miydide bize sertifika vermedi .
Ahmet Rauf KİBAR
1951 İSTANBUL

Çevrimdışı Fatih DADAK

• Dost Avcı
rauf abi sapkanla kamuflaj etmisin kelini. :D sezon yaklasiyor bakalim bol fotolar hikayeler arada keneler anlatilir. :)
Fatih DADAK
1978 Meram KONYA

Çevrimdışı Oğuz BABAğOğLU

• Dost Avcı
Adamın kralı huzur içinde yatasın... :(  :(  :(
[youtube=425,350]http://youtu.be/KH9BUyuMuyo[/youtube]
Oğuz BABAğOğLU
A Rh + 1971 DENğZLğ

Avcğlğk: Kğrk gğn taban, bir gğn y