Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Sorularınız / Ynt: hoş geldin sayfam...
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 13:40:23 »
bugün tarih 13/02/2018 tarih tekerrür etmiş,...

yine yeni, yeniden merhaba,..

sizi çok özlemişim sevgili dostlar merhaba avcı sayfası sakinleri.

saygılarımla.
2
Gruplara Dahil Olmayan Diğer Konular / Ynt: yine lodos var.
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 01:41:17 »
 merhaba kenan beyim,

vallahi bu sene küllün av kısır 25,02,2018 itibarıyle av bu sene nihai bulacak ne bıldırcın ne keklik görmedim desem inan.

artık umutları seneye bağladık bekleyip ömür vefa ederse göreceğiz.

en derin selam ve saygılarımla.
3
 hayırlara vesile olsun ali bey,

benden her arkadaşa selam .

hele o oğuz hocam yokmu inzivayamı çekildi bizemi küz bilinmez ama biliyorumki pırlanta yüreğiyle bi yerlerde,..

yok meydanlarda hiçbiyerde sesi soluğu yok,..! derken 2018 bahar toplantısında adını siz yazınca gördümki irtibatı kaybetmemiş.

şimdiden iyi eğlenceler aman bizi videosuz resimsiz bırakmayın.

saygılarımla.
4
AVCILAR KIRAATHANESİ / Ynt: neoldu böyle, ne oldu bize,..?
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 01:28:53 »
rauf ustam,

hürmet ederim nasılsınız umarım sağlıkta ve afiyettesinizdir.

en derin selam ve saygılarımla.
5
FORUM KULLANIMI / sayın ustalarım,
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 01:16:24 »
 sitede pek hareket edemiyorum 5-10 dakika önce girebildim daha heryanımı ingilizce sarmış bu site ilk göz ağrım benim evveliyattaki bana bilgisayar internet öğrenmemdeki zorlayıcı etki oldu şimdi ingilizceyemi kafa yoracağım bilinmez ama türkçe format ayarı varmı bilmiyorum sayın arkadaşlar varsa yazarmısınız, yoksada bunada şükür diyeceğim el makkum. ^-^

şimdiden teşekkürler.
6
AVCILAR KIRAATHANESİ / yediden merhaba sesimi duyan herkese,...!..
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 01:09:14 »
  merhaba hasretle büyüklerin ellerinden öperim akranlarımın ve av yolundaki tüm gönüldaşlarımız ellerini teker teker tüm samimi duygularımla sıkar en derinden selam eder tekrar merhaba derim.

siteye uzun zamandır giremiyordum,..

kahretsin ki ingilizce ve bilgisayar bende zayıf facem bile yok telefonum bile hala tuşlu baktımki sitede biriki yeni paylaşım var zorladım kurcaladım şükür size kavuşturana artık şeytanmı melekmi perimi cinmi bilinmez sebep olan her neyse ona teşekkürler sonunda başardım size iki kelam yazabiliyorken hala heyecanım geçmedi fakat sayın merhum vahdet ustam aylar evveli hakkın rahmetine kavuşmuş ali bey gibi onunda burukluğu içimde bir ömür sürecek ne diyeyim dünyanın düzeni bu her canlı ölümü tadacak diyor rabbim mekanları cennet olsun nur içinde uyusunlar.

tekrar hepinize merhaba der mersinden selam sevgi ve saygılarımı yolluyorum.

esenlikler içerisinde kalınız sayın gönüldaşlarım sevgili büyüklerim akranlarım ve küçüklerim herkese selam.

saygılarımla.
7
Aramızdan Ayrılanlar / Ynt: Üyemiz Vahdet TOKAY'ın Vefatı Hk.
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 13 Şubat 2018, 00:56:48 »
rabbim rahmet eylesin nur içinde yatsın vahdet ustam ali altınkayadan sonra vahdet tokayda sitemizde vefat edenler arasınnda rabbim mekanlarını cennet eylesin .
8
Gruplara Dahil Olmayan Diğer Konular / Ynt: the great wildlife dergisi...!
« Son İleti Gönderen: Ali İŞLEMECİ 03 Ocak 2018, 04:00:16 »

The great wildlife dergisine ve senin şahsi katkılarına teşekkürler Şaban başkan.
9
Gruplara Dahil Olmayan Diğer Konular / the great wildlife dergisi...!
« Son İleti Gönderen: Şaban TERECİ 03 Ocak 2018, 01:20:08 »
           The great wildlife dergisi Facebokk ve İnstagram sayfalarında 2010 Üzeyir yaylası ve 2013 Sarıyer İstanbul videolarını paylaştı.

İlgili Kaynak Linkleri :

http://www.thegreatwildlife.com/

https://www.facebook.com/thegreatwildlife/posts/1801080056591713

https://www.instagram.com/thegreatwildlife/

İlgili Görseller :

.
10

Sevgili Avcı sayfamız forum üyeleri ve Avcı dostlar Cumartesi ve Pazar günü Kandıra barganlıda küçük bir buluşma düzenledik burada sizlerden ve toplantıda bulunan. ( TC Ali Işlemeci,Cem Aloğlu, Ae Erbay,Bertan Akar,Cengiz Budak,Cengiz Eski,Ersin Tetik,Fatih Kılıç,TC Kadir Uslu,Muharrem Kılıç,TC Mehmet Nejat Yılmazbayhan,Oğuz Babaçoğlu,Rıfat Yeniay,Serkan Akpınar, Serkan Kahraman,Yahya Budak,Omer Sumer,Şaban Tereci,Bilal Yılmaz 'ın ) İstekleri doğrultusunda 5 / 6 Mayıs 2018 Cumartesi , Pazar günü KOCAELİ / Barganlı'da herkesin katılabileceği bir toplantı yapmaya karar verdik şimdiden yazıyorum ki herkes proğramını ona göre yapsın.

Not : Toplantının yapılacagı yerde Su, Tuvalet , Duş Mevcut. Parolamız yine aynı Herkes Yiyecegini İçeceğini , Çadırını Battaniyesini yanında getirsin.

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10