Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Av Tüfeği Arayanlar / Remington 870 pompalı ya yedek namlu arıyorum
« Son İleti Gönderen: Sedat OSMANOĞLU 15 Haziran 2018, 03:37:45 »
Remigton 870 pompalı tüfeğime yedek namlu arıyorum telefonum 05552780000
Izmirde bi anımızda vardı fakat telefonunu bulamıyorum  siz bir namluydu
2
kekliğe devammmmm,...

diyenlere hakettikleri keşke sezonda denetimlerdede yapılsa.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26,03,2018

SİVAS, (DHA) - SİVAS'ta, jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmada, keklikleri canlı mühre olarak kullanıp, avlanan 3 kişiye, toplam 5 bin 400 lira ceza kesildi.
Sivas Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçak ve usulsüz avlanmanın önüne geçmek için sürdürdüğü operasyonlar kapsamında, Divriği ilçesinde devriye görevi yaptı. Ekipler, keklik kullanarak, canlı mühre yöntemiyle avlandıkları belirlenen 3 şüpheli hakkında işlem yaptı. Yanlarında 6 kınalı keklik bulunduğu tespit edilen şüphelilere, toplam 5 bin 400 liralık idari para cezası uygulandı. Jandarma ekipleri tarafından kekliklere el konuldu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

saygılarımla.
3
            Arkadaşlar toplantı ile ilgili yeni konu açılmıştır. Bu konu kapıtıldı.

http://www.avcisayfamiz.com/forum/index.php?topic=39059.
4
.

Sevgili dostlar daha önce 4 /5 / 6 Mayıs 2018 Cuma Cumartesi, Pazar günü KOCAELİ / Barganlı'da herkesin katılabileceği bir toplantı yapacagımızı duyurmuştuk.
Lakin OHAL sebebi ile kamusal açık alanda toplantı izni alamadık yaptığımız görüşmeler sonunda Sarıyer Avcılık Atıcılık İhtisas Kulübü Poligonunda toplanmaya karar verdik.

Not : Toplantının yapılacagı yerde Kapalı alan , Su, Tuvalet , Duş Mevcut. Parolamız yine aynı Herkes Yiyecegini İçeceğini , Çadırını Battaniyesini yanında getirsin.
Gönlü bizimle olan bütün dostlarımız katılabilirler.
Saygılarımızla Avcısayfamız

Güzergah ve Krokiler

Tem oto yolundan Sarıyer çıkışından çıkış sarıyer istikametine maslak - derbent - geçildikten sonra tarabya yokuşu istikametinden bahçeköy sapagından girilecek bahçeköy geçilecek yukarı doğru zekariya köy girişi solda kalmak üzere devam edilecek kumköy ayrım geçilince sağ kolda poligon girişi görülebilir...!

www.avcisayfamiz.com
Avcılığa Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

5
 sevgili gönüldaşlar merhaba,..

günaydın hepinize işiniz gücünüz rast gitsin,..

sağlıcakla kalınız.

selam ve saygılarımla.
6
Kara Tahta / Ynt: ne oldu yine ne oldu bize,..
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 24 Mart 2018, 15:13:18 »
Avbiz mavbis uğraşamam yok izinle yok müsaadeler domuz avı bu o kadar kişiyi akşam örğütlüyorsun sabah kimse yok
kimi bulursan onunla gidiyorsun, bizimki köylü işi avcılkı .

Adam ava geliyor da fişeğini unutuyor  acele çıktım evden diyor . fişegi de  senden alıyor .

Ne olacak arkadaşlar bu sene dilekçe vereceğiz ve avcılığa veda edeceğiz neyse ki bizim birde balıkçılığımız var onunla idare edeceğiz .

Devlet baba alsın avınıda avlağınıda nasıl ister ise öyle yapsın, zaten derdini anlatamazsın . Alnatsanda bir yere varamazsın .

Ha ne olur çok mu istedin ava gitmeyi kırkyılda bir kaçak gidersin . vede gönlümde müsterih olur .

Ben tüm iyi niyet mi kullandım dersin kötü niyetliler utansın dersin .

KEL BAÞA ÞÝMÞÝR TARAK .

Neyin eksikliğini çekerim o sohpetlerin gırgırın şamatanın . ne yapalım zaten tüm ülke mutsuz bir Metroya biniyorsun hekesin suratından düşen bin parça sanki cenaze evindesin . o sohpette olmayı versin .

tarih bu saat olmuş değişen hiç birşey yok sadece su gibi akıp giden zaman daha bir beter problemleri bir yumak halinde dahada kalınlaşarak önümüze seriyor hayatı ülkenin başında binbir dert daha evveli değindiğiniz üzere mutsuz bir toplum olma yolunda master yapmaktayız maalesef ,.. :-[

vel hasılı pekte bişey değişmemiş bugünde yarında aynı terane çalınır gider, asıl olan dostluklar bakidir benim bildiğim kadarıyla.

sayın rauf bey ustam nasılsınız ?..

özledim sizi ve yazılarınızı,..

umarım sağlıkta sıhhatte afiyettesinizdir sağlıcakla kalınız.

en derin sevgi saygı ve selamlarımla.
7
Sorularınız / Ynt: hoş geldin sayfam...
« Son İleti Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK 22 Mart 2018, 17:17:55 »
 eyvallah ali ustam,...

geç gördüm bu ingilizceyide çözecem elbette yakındır vakit veya bana öyle geliyor,.. ;D

saygılarımla hayırlı günler diliyorum her dosta.
8
 hayırlara vesile olması temennisiyle her dosta selam ve sevgilerle hepinize ayrı ayrı selam eder hürmetlerimi sunarım.

saygılarımla.
9

Forum ingilizce yazışmada düşük cümle oluyor bilginize.
10

Toplantı yeri için karakoldan OHAL sebebi ile izin almada sıkıntı çıktı organizasyonu aynı tarihte İstanbulda yapıyoruz yakında tam bilgileri yayınlıyacagım.

Oguz hocam iyidir iş güç sebebi ile girmiyor sanırım lakin İstanbulda  beraber olacagız inşallah.

Selamlar.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10